Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

poplacsek

2019. november 15.

Az évek alatt sokféle hajápolót kipróbáltam, de ez önmagában veri az összeset. Árban és minőségben is. Puhává, fényessé teszi a hajat annélkül, hogy elnehezítené, zsírosítaná. Sokszor más termékekkel is kísérleteztem, viszont elég kevés időn belül vissza tértem ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Aurora1006

2019. november 14.

Festett,vastagszalú durva hajam van,amit még vasalok isKezelhetetlen a hajam,a balzsam és hajpakolás kötelező hajmosás után nálam.Ez egy nagyszerű termék,a hajam puhább,kezelhetőbb utána!Mindig használok kifésülő sprayt,és argán olajat,ezekkel együtt tökéletesen teszi a dolgát,viszont önmagában nem tudom mennyire hatásos!Találtam tőle jobbat,de ez az ár,és kiszerelés verhetetlen,mindig tartok egy nagy kiszerelést itthon belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

clevergirl

2019. október 29.

Nagyon jó hajpakolás volt,amíg nem kezdett el tőle hullani a hajam. Amikor abbahagytam,a hajhullás is abba maradt. Kár érte! Jó volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

evi1016

2019. október 29.

Ez a legjobb pakolás, ami valaha használtam. Nagyon durván túl lett szőkítve a hajam, kb egy hete használom de máris szembetűnő a változás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Floriszita92

2019. október 22.

Régen nagyon jó volt,ez rakta rendbe a szét szőkített hajamat,de valamin változtathattak mert már nem a régi :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

parkaitimi

2019. október 16.

Évekig használtam és imádtam, ez volt A hajpakolas. Aztán kb 2-3 ev elteltével feltűnt, hogy nagyon hullik a hajam, ami amúgy egyáltalán nem szokott. Leálltam vele, azóta nem is hullik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Liia

2019. október 1.

Nekem régen egy csodaszer volt, de mostanában már az ég világon semmit nem művel a hajammal, csak kifésülhetőbb :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

mehecske95

2019. szeptember 26.

Szőke póthajam van, ami extra törődést kíván de ez csodát művelt vele már az első alkalommal is🥺 Az illata először zavart hogy ennyire intenzíven édes, de másodjára nem volt vele problémám sőt tetszett hogy 2 nap múlva is jó illatú volt a hajam. Nagyon puha és ápolt tőle a hajacskám, mióta használom várom a hajmosásokat 🙈 Én legalább 2-3 órát rajta szoktam hagyni heti 1x, betekerem egy fóliába és fürdősapit húzok fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

GKrisz

2019. szeptember 16.

Száraz hajam van, ez a kenderkóc típus. Már nem is fogok kísérletezni más termékkel, mert ez verhetetlen, legalábbis nekem. Legutóbb Mátrixot vettem balzsamnak, és azt tapasztaltam, hogy az a közelébe se tudott jönni. A hajam tövét nem kenem vele, csak ritkán/alkalmanként (kb. minden negyedik mosásnál és egy héten egyszer mosok hajat) , mert úgy vettem észre ha mindig kenem ott is az már sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

BSzilvike27

2019. szeptember 16.

Az illata nagyon egyedi, imádja a hajam. Ha balzsamként használom akkor is gyönyörűvé varázsolja a hajam. Még napok után is érezni rajta a jellegzetes illatot. Könnyen kifésülhető,puha,ápolt hajam lesz tőle. A nagy adag sokáig elég,árérték arányban kiváló ráadásul bármelyik garnier vagy akármilyen márka pakolásait kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.