Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

balazskrisztii

2020. január 6.

Számomra ez olyan, mint a Kallos balzsam. Óriási kiszerelés, nevetségesen alacsony ár és megközelíthetetlen teljesítmény. Most már tényleg leállok a kísérletezéssel, mert csak pazarlás, úgyis ehhez vagy a Kalloshoz térek vissza

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Panni21

2019. december 20.

2019. június 28.
A vélemények alapján konkrétan csodát vártam - elamaradt, persze. Kellemes illatú (lehet, változtattak rajta, de én egyáltalán nem találom soknak vagy töménynek), könnyebb állagú krém, inkább balzsam, mint pakolás. Nekem a "pakolás" valami sűrűbb, tömörebb, ideális esetben szinte már vaj állagú terméket jelent.
Hosszú, vékonyszálú, természetes szőke, egyenes (legalábbis, már annak tekinthető) hajam van, nincs igénybevéve, nem vasalom, nem festem, közepes hőfokon szárítom. 2 havonta vágatom a végeit, szóval leszámítva, hogy a szerkezetéből adódóan nagyon sérülékeny, nagyjából egészséges hajam van.
Csak balzsamként hagytam fent körülbelül 5 percet. Úgy készültem, hogy 15-20 percet hagyom majd, csak közben vendégeink jöttek, szóval...
5 perc alatt nem hozott nagy eredményt sajnos. Nem maradt száraz a hajam, de nem is érzem, hogy feltöltötte volna, vagy különösebben hidratált lenne.
Ami viszont tetszett, hogy szárítás után hozta a "sok hajam van" (szigorúan idézőjelben, mert sajnos annyira azért nincs) érzést, igazán szép volumene volt a hajamnak, sokkal dúsabbnak éreztem, mint más pakolásokkal. Mondjuk ez reggelre sajnos elmúlt, de továbbra is könnyed, kicsit szálós, és nagyon természetes (tehát nem simult le, nem lett szögegyenes beszárítást követően sem), fényes és feltűnően világosszőke, kicsit hamvas hatású lett a végeredmény. Mondjuk ehhez nyilván a napsütésnek is köze van, de mintha sokkal jobban kihozta volna. Ez mindenesetre tetszik, most kivételesen jól is áll mivel lebarnultam picit.
Összességében én ezt az ápoló hatást kevésnek érzem, el nem tudom képzelni, hogy tudna konkrétan csodát tenni az erősen igénybevett hajjal, ha az én könnyen kezelhető, vékonyszálú (tehát még puha is eleve), nem károsodott hajamra kevés.
Hatalmas mennyiség, ami esetemben inkább probléma, mint előny, nem szoktam ekkora kiszerelésben hajpakolást venni, mivel nekem egy kis dobozos is 3-4 hónap, így előbb szokná meg a hajam (vagy épp romlana rám, ha annyira nem fog meg), minthogy egyáltalán elhasználnám. Csak erről annyi jó vélemény volt, és mivel olcsó is, kipróbáltam. Ha előre tudom, hogy "csak ennyi" nem veszem meg.
Otthon vidéken a kellékesnél 870Ft egy liter, ami valóban utolérhetetlen ár, de a Kallos keratinos hajpakolása is csak egy ezres, és nekem az az etalon, szóval így már annyira nem éri meg.
Majd még használgatom párszor, mert mit csináljak vele, de többször nem kérek belőle.

Update:
Adok neki még egy pontot, most jobban tetszik a végeredmény, mint elsőre. Többet tettem fel, és 20 percig hagytam hatni, gyönyörűek a hajvégeim, a világosító hatást imádom.
Közben rájöttem, mire emlékeztet annyira az illata.
Vaj meg cukor, kiskoromban annyit éreztem ezt, valamilyen süteménybe való krém alapja, amit apu szokott sütni, ez egy az egyben az az illat, amikor még csak ezt a két hozzávaló t összekeverjük. Ezért volt annyira ismerős...

Update2:
Végre rájöttem, hogy a leghatásosabb számomra. Kettéválasztom a hajam, és mindkét felére bőven viszek fel a krémből, körülbelül egy-egy fél tenyérnyit a hosszára, és még egy kevéskét a végeire. Jó, nem túl gazdaságos alkalmazás, de csodaszépen bontja a hajam. Ha kevesebbet tettem, valahogy sose lett olyan húde a végeredmény, kevés volt. Most úgy néz ki, jó.
Igyekszem soká hagyni, 15-20 perc, mivel az 5 perc kevés volt.
Sokat kell felvinni belőle, soká is kell fennhagyni, mégis azt tapasztalom, hogy egyre gyakrabban nyúlok érte, és nagyon tetszik a hajam mosás után.

Update3:
Ùjravettem azóta és lelkesen használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

2019. június 28.

Update:
Közben rájöttem, mire emlékeztet annyira az illata.

Update2:
Igyekszem soká hagyni, 15-20 perc, mivel az 5 perc kevés volt.

Update3:
Ùjravettem azóta és lelkesen használom :)

eviebeauty

2019. december 15.

Ez egy nagyon jó termék, főleg ha ár-érték arányban nézzük. Próbáltam már a zöld és a rózsaszín fajtát is belőle, de ez a legjobb. Évek óta festett a hajam, így néha jól jön neki az extra ápolás. Én balzsamként használom, néha olajjal tuningolva pakolásként fent hagyom fél órát. A hajam puha, könnyen fésülhető lesz utána. Érdemes a mennyiségre figyelni, mert ha túlzásba esünk vele, eléggé zsírosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Renus

2019. december 6.

ez a pakolás egy csodaszer!
száraz göndör a hajam, a fésülködés egy rémálom volt eddig.
ez a pakolás csodaszépen kibontja a gubancokat, az illata valami mennyei.
nagyon ajánlom mindenki számára, nagyon puha hajat varázsol percek alatt.
imádom, megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

ez a pakolás egy csodaszer!
száraz göndör a hajam, a fésülködés egy rémálom volt eddig.
ez a pakolás csodaszépen kibontja a gubancokat, az illata valami mennyei.
nagyon ajánlom mindenki számára, nagyon puha hajat varázsol percek alatt.
imádom, megy az 5 csillag.

Szmacs

2019. december 4.

A legjobb balzsam amit valaha használtam erősen töredező hajvégeim miatt. Selymes, lágy tapintású lesz a hajam és intenzív, finom, édes illatot áraszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 4.

poplacsek

2019. november 15.

Az évek alatt sokféle hajápolót kipróbáltam, de ez önmagában veri az összeset. Árban és minőségben is. Puhává, fényessé teszi a hajat annélkül, hogy elnehezítené, zsírosítaná. Sokszor más termékekkel is kísérleteztem, viszont elég kevés időn belül vissza tértem ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Aurora1006

2019. november 14.

Festett,vastagszalú durva hajam van,amit még vasalok isKezelhetetlen a hajam,a balzsam és hajpakolás kötelező hajmosás után nálam.Ez egy nagyszerű termék,a hajam puhább,kezelhetőbb utána!Mindig használok kifésülő sprayt,és argán olajat,ezekkel együtt tökéletesen teszi a dolgát,viszont önmagában nem tudom mennyire hatásos!Találtam tőle jobbat,de ez az ár,és kiszerelés verhetetlen,mindig tartok egy nagy kiszerelést itthon belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

clevergirl

2019. október 29.

Nagyon jó hajpakolás volt,amíg nem kezdett el tőle hullani a hajam. Amikor abbahagytam,a hajhullás is abba maradt. Kár érte! Jó volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

evi1016

2019. október 29.

Ez a legjobb pakolás, ami valaha használtam. Nagyon durván túl lett szőkítve a hajam, kb egy hete használom de máris szembetűnő a változás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Floriszita92

2019. október 22.

Régen nagyon jó volt,ez rakta rendbe a szét szőkített hajamat,de valamin változtathattak mert már nem a régi :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.