Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

DobosKitti

2019. július 30.

Istenem a legjobb hajpakolás ever... Isteni az illata amellett iszonyat puhává teszi a hajam, kifésülhető és fényes. Hatalmas kiszerelése ugyanakkor nem ökör ára miatt is legnagyobb kedvenc. Ha például elázok és vizes lesz a hajam újra erőteljes illata lesz ez egy plusz ami miatt mégjobban imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

hakapeszimaki0070

2019. július 30.

Nekem ez a best of !!! Ha lehetne akkor 100 csillagot adnék rá. Nemrég vettem egy garnier fructise hajpakolást is mert elutaztam es ezt a nagy doboza miatt nem tudtam magammal vinni. És a másik városban vettem meg a garniert 2.000 ft ért. Nos... ez fele annyiba kerul de eskuszom egy csoda . Egyebkent olvastam pár kommentet hogy 5-10 percig hagyták rajta a hajukon, es nem voltak megelégedve az eredménnyel. De a dobozára rá volt írva hogy 30 percet kell rajta hagyni és úgy az igazi. Nekem iszonyatosan szaraz a hajam, göndör, raadasul festett is... gyakorlatilag tőbe akartam már sírva levágni mikor erre rátaláltam itt km-en. :D Imádom. Mindenképpen újravevős!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Panni21

2019. június 28.

A vélemények alapján konkrétan csodát vártam - elamaradt, persze. Kellemes illatú (lehet, változtattak rajta, de én egyáltalán nem találom soknak vagy töménynek), könnyebb állagú krém, inkább balzsam, mint pakolás. Nekem a "pakolás" valami sűrűbb, tömörebb, ideális esetben szinte már vaj állagú terméket jelent.
Hosszú, vékonyszálú, természetes szőke, egyenes (legalábbis, már annak tekinthető) hajam van, nincs igénybevéve, nem vasalom, nem festem, közepes hőfokon szárítom. 2 havonta vágatom a végeit, szóval leszámítva, hogy a szerkezetéből adódóan nagyon sérülékeny, nagyjából egészséges hajam van.
Csak balzsamként hagytam fent körülbelül 5 percet. Úgy készültem, hogy 15-20 percet hagyom majd, csak közben vendégeink jöttek, szóval...
5 perc alatt nem hozott nagy eredményt sajnos. Nem maradt száraz a hajam, de nem is érzem, hogy feltöltötte volna, vagy különösebben hidratált lenne.
Ami viszont tetszett, hogy szárítás után hozta a "sok hajam van" (szigorúan idézőjelben, mert sajnos annyira azért nincs) érzést, igazán szép volumene volt a hajamnak, sokkal dúsabbnak éreztem, mint más pakolásokkal. Mondjuk ez reggelre sajnos elmúlt, de továbbra is könnyed, kicsit szálós, és nagyon természetes (tehát nem simult le, nem lett szögegyenes beszárítást követően sem), fényes és feltűnően világosszőke, kicsit hamvas hatású lett a végeredmény. Mondjuk ehhez nyilván a napsütésnek is köze van, de mintha sokkal jobban kihozta volna. Ez mindenesetre tetszik, most kivételesen jól is áll mivel lebarnultam picit.
Összességében én ezt az ápoló hatást kevésnek érzem, el nem tudom képzelni, hogy tudna konkrétan csodát tenni az erősen igénybevett hajjal, ha az én könnyen kezelhető, vékonyszálú (tehát még puha is eleve), nem károsodott hajamra kevés.
Hatalmas mennyiség, ami esetemben inkább probléma, mint előny, nem szoktam ekkora kiszerelésben hajpakolást venni, mivel nekem egy kis dobozos is 3-4 hónap, így előbb szokná meg a hajam (vagy épp romlana rám, ha annyira nem fog meg), minthogy egyáltalán elhasználnám. Csak erről annyi jó vélemény volt, és mivel olcsó is, kipróbáltam. Ha előre tudom, hogy "csak ennyi" nem veszem meg.
Otthon vidéken a kellékesnél 870Ft egy liter, ami valóban utolérhetetlen ár, de a Kallos keratinos hajpakolása is csak egy ezres, és nekem az az etalon, szóval így már annyira nem éri meg.
Majd még használgatom párszor, mert mit csináljak vele, de többször nem kérek belőle.

Update:
Adok neki még egy pontot, most jobban tetszik a végeredmény, mint elsőre. Többet tettem fel, és 20 percig hagytam hatni, gyönyörűek a hajvégeim, a világosító hatást imádom.
Közben rájöttem, mire emlékeztet annyira az illata.
Vaj meg cukor, kiskoromban annyit éreztem ezt, valamilyen süteménybe való krém alapja, amit apu szokott sütni, ez egy az egyben az az illat, amikor még csak ezt a két hozzávaló t összekeverjük. Ezért volt annyira ismerős...

Update2:
Végre rájöttem, hogy a leghatásosabb számomra. Kettéválasztom a hajam, és mindkét felére bőven viszek fel a krémből, körülbelül egy-egy fél tenyérnyit a hosszára, és még egy kevéskét a végeire. Jó, nem túl gazdaságos alkalmazás, de csodaszépen bontja a hajam. Ha kevesebbet tettem, valahogy sose lett olyan húde a végeredmény, kevés volt. Most úgy néz ki, jó.
Igyekszem soká hagyni, 15-20 perc, mivel az 5 perc kevés volt.
Sokat kell felvinni belőle, soká is kell fennhagyni, mégis azt tapasztalom, hogy egyre gyakrabban nyúlok érte, és nagyon tetszik a hajam mosás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Update:
Közben rájöttem, mire emlékeztet annyira az illata.

Update2:
Igyekszem soká hagyni, 15-20 perc, mivel az 5 perc kevés volt.

Nudlimo

2019. május 30.

Nagyon szép lesz tőle a hajam, az ár-érték aránya is nagyon jó, sokáig elég. Az összetevői zavaróak egyedül.Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

dkamii96

2019. május 29.

Olcsó és sokáig elég, ugyan azt tapasztalom vele mint bármelyik balzsammal, őszintén nálam az illata ami mindent visz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

MataAlexaa

2019. május 27.

Nagyon puha lesz tőle a hajam az illata is nagyon jo, es sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon puha lesz tőle a hajam az illata is nagyon jo, es sokaig eleg.

BlackTulip

2019. május 10.

Jó nagy adag , fenék alá érő hajamnak csak ez a kiszerelés jöhet szóba.
Olcsó , kellemes az illata, puha, lágy lesz a hajam tőle, már nem is kísérletezek mással.
Hajvégre felkenve 5-10 perc és alapos öblítés. imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Jó nagy adag , fenék alá érő hajamnak csak ez a kiszerelés jöhet szóba.
Hajvégre felkenve 5-10 perc és alapos öblítés. imádom!

beautyslhu

2019. április 17.

Nagy kedvencem, ha ezzel balzsamozok pihe-puha a száraz, melírozott hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Nagy kedvencem, ha ezzel balzsamozok pihe-puha a száraz, melírozott hajam.

csmelitta

2019. április 17.

Nagyon olcsó, sokáig elég a hatalmas kiszerelés és rendkívül jó az illata! Csak a hajvégeim ápolására használom balzsamként, de erre a célra tökéletesen megfelel: puha, könnyen kifésülhető és fényes tőle a hajam, és valamelyest ápol is, bár nekem nem annyira igénybe vett a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

NoraConsuela

2019. április 14.

Rengeteg hajam van szerencsére, a dús hajúak tudják, hogy egy átlagos kiszerelésű hajbalzsam nekünk kb 4-5 alkalomra elegendőek. A nagy kiszerelésnek köszönhető hihetetlenül sokáig elég. Pakolásnak is nyugodtan lehet használni, ilyenkor 15 percre a hajamon hagyom,és szép puha lesz tőle a hajam. Roncsolt hajat nem tud helyre hozni, de szépen átlagosan igénybevett hajnal mindennapi használatra tökéletes . Tízen éve fedeztem fel és baromira imádom az illatát, bár ha este mosok hajat, akkor a férjem állítja, hogy éhes lesz tőle :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!