Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Ebaba26

2019. augusztus 24.

Keratinos kezelés után ajánlotta a fodrászom, ő ezt használja az üzletben. Ma megvettem, remélem, nem csalódom, mert eddig úgy tűnik árban jobban megéri, mint a drogériás kiszerelésűek, illetve a fodrásznál is mindig puha a hajam tőle :) Ma volt a kezelés, pár nap múlva update :)

Update! Azt hiszem, megvan az új kedvencem :) Használtam pakolásként is, 15-20 percet hagyva a hajamon, de volt már balzsam is, amikor siettem (1-2 perc után lemostam). Szárítás közben kicsit megijedtem, mert ragadt a hajam, de utána extra puha mindig. Az illatát is szeretem, és plusz pont a kiszerelése. Jelenleg megérdemli tőlem az öt csillagot, remélem, hosszú távon sem kell csalódnom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Rix0930

2019. augusztus 21.

Imádom!! Sokkal puhább, könnyebben kifésülhetőbb tőle a hajam.
Mellesleg az illata sem rossz.!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Imádom!! Sokkal puhább, könnyebben kifésülhetőbb tőle a hajam.
Mellesleg az illata sem rossz.!!

DancsiTheUnicorn

2019. augusztus 13.

Pár hete vettem az itteni jó vélemények miatt. Szerencsére nem kellett csalódnom. Sajnos csak mostanában kaptam rá a hajápolásra, pakolásokra, 5-6 éve festettem barna hajamra szőke ombrét, és az utóbbi években hiába nem vasaltam, mégis száraz, durva tapintású volt. A gliss kur rózsaszín, színvédő samponnal, balzsammal használom. Azok is puhítottak a hajamon, de ez a pakolás nagyobb puhaságot ad, és, aminek örülök, kicsit mintha egyenesítené a hajam, de közben nem lapítja le. (Enélkül úgy nézek ki, mint egy kisoroszlán, száll szanaszét...) Az illata nagyon erős, tömény, mikor felviszem, viszont kimosás után abszolút nem érződik, amit kicsit bánok, de emiatt nem vonok le csillagot. A hajvégektől a hajtövekig bekenem, picit be is masszírozom. Általában egy órára (néha többre) szoktam a hajamon hagyni, szerintem egész könnyen ki is lehet öblíteni. Egész sokat szoktam kenni belőle (mondjuk dús és hosszú hajam van), de így sem fogy látványosan. Nagy piros pont, hogy nem zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Puszedli83

2019. augusztus 10.

Jó pár évvel ezelőtt használtam. Puha, fényes lett tőle a hajam. Az illata kicsit tömény és egy idő után már untam. Ár- érték aránya jó, csak az ember győzze kivárni mire elfogy 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Anett1224

2019. augusztus 9.

Pár hónapja már használom. A hajvégekre tettem először csak, az utóbbi 3 alkalommal viszont tettem belőle a hajtövemre is, mert nagyon száraz volt a fejbőröm. A tapasztalataim: hajvégekre mindenkinek bátran AJÁNLOM! Puha és fényes lett tőle a hajam, valamint a töredezést is enyhítette. A hajtőre tenni nem rossz, mert segített a kiszáradáson, viszont ahogy sejtettem... jóval hamarabb zsírosodik tőle a hajam. Én nem bántam meg egyébként mert tényleg nagyon ki volt száradva a fejbőröm. De gondoltam leírom, így mindenki tud mérlegelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

DobosKitti

2019. július 30.

Istenem a legjobb hajpakolás ever... Isteni az illata amellett iszonyat puhává teszi a hajam, kifésülhető és fényes. Hatalmas kiszerelése ugyanakkor nem ökör ára miatt is legnagyobb kedvenc. Ha például elázok és vizes lesz a hajam újra erőteljes illata lesz ez egy plusz ami miatt mégjobban imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

hakapeszimaki0070

2019. július 30.

Nekem ez a best of !!! Ha lehetne akkor 100 csillagot adnék rá. Nemrég vettem egy garnier fructise hajpakolást is mert elutaztam es ezt a nagy doboza miatt nem tudtam magammal vinni. És a másik városban vettem meg a garniert 2.000 ft ért. Nos... ez fele annyiba kerul de eskuszom egy csoda . Egyebkent olvastam pár kommentet hogy 5-10 percig hagyták rajta a hajukon, es nem voltak megelégedve az eredménnyel. De a dobozára rá volt írva hogy 30 percet kell rajta hagyni és úgy az igazi. Nekem iszonyatosan szaraz a hajam, göndör, raadasul festett is... gyakorlatilag tőbe akartam már sírva levágni mikor erre rátaláltam itt km-en. :D Imádom. Mindenképpen újravevős!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Nudlimo

2019. május 30.

Nagyon szép lesz tőle a hajam, az ár-érték aránya is nagyon jó, sokáig elég. Az összetevői zavaróak egyedül.Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

dkamii96

2019. május 29.

Olcsó és sokáig elég, ugyan azt tapasztalom vele mint bármelyik balzsammal, őszintén nálam az illata ami mindent visz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

MataAlexaa

2019. május 27.

Nagyon puha lesz tőle a hajam az illata is nagyon jo, es sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Nagyon puha lesz tőle a hajam az illata is nagyon jo, es sokaig eleg.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.