Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

evi1016

2019. október 29.

Ez a legjobb pakolás, ami valaha használtam. Nagyon durván túl lett szőkítve a hajam, kb egy hete használom de máris szembetűnő a változás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Floriszita92

2019. október 22.

Régen nagyon jó volt,ez rakta rendbe a szét szőkített hajamat,de valamin változtathattak mert már nem a régi :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

parkaitimi

2019. október 16.

Évekig használtam és imádtam, ez volt A hajpakolas. Aztán kb 2-3 ev elteltével feltűnt, hogy nagyon hullik a hajam, ami amúgy egyáltalán nem szokott. Leálltam vele, azóta nem is hullik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Liia

2019. október 1.

Nekem régen egy csodaszer volt, de mostanában már az ég világon semmit nem művel a hajammal, csak kifésülhetőbb :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

mehecske95

2019. szeptember 26.

Szőke póthajam van, ami extra törődést kíván de ez csodát művelt vele már az első alkalommal is🥺 Az illata először zavart hogy ennyire intenzíven édes, de másodjára nem volt vele problémám sőt tetszett hogy 2 nap múlva is jó illatú volt a hajam. Nagyon puha és ápolt tőle a hajacskám, mióta használom várom a hajmosásokat 🙈 Én legalább 2-3 órát rajta szoktam hagyni heti 1x, betekerem egy fóliába és fürdősapit húzok fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

GKrisz

2019. szeptember 16.

Száraz hajam van, ez a kenderkóc típus. Már nem is fogok kísérletezni más termékkel, mert ez verhetetlen, legalábbis nekem. Legutóbb Mátrixot vettem balzsamnak, és azt tapasztaltam, hogy az a közelébe se tudott jönni. A hajam tövét nem kenem vele, csak ritkán/alkalmanként (kb. minden negyedik mosásnál és egy héten egyszer mosok hajat) , mert úgy vettem észre ha mindig kenem ott is az már sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

BSzilvike27

2019. szeptember 16.

Az illata nagyon egyedi, imádja a hajam. Ha balzsamként használom akkor is gyönyörűvé varázsolja a hajam. Még napok után is érezni rajta a jellegzetes illatot. Könnyen kifésülhető,puha,ápolt hajam lesz tőle. A nagy adag sokáig elég,árérték arányban kiváló ráadásul bármelyik garnier vagy akármilyen márka pakolásait kenterbe veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

beatrrix

2019. szeptember 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg extra száraz végű szőkített hajamra (nem szőke, csak 2 éves festett feketéből lettem újra barna, nagyon megterhelődött szegény hajam). Eddig kétszer használtam, de már most imádom!! Mindkét alkalommal fél óráig hagytam a hajamon, ahogy a leírásában is írják, továbbra is így fogom alkalmazni. Nagyon puha lett tőle a hajam, és végre könnycseppek nélkül is ki tudom fésülni :D Az illata valami brutál jó, vaníliás sütire emlékeztet, és még 3 nap után is érzem a hajamon, ami nekem szintén plusz pont. Fodrászkellékesnél vettem 1100 forintért, tuti, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

tincsolino

2019. augusztus 30.

Mióta az eszemet tudom, ezt használom hajbalzsamként. 1-2 perc alatt is kócmentessé és puhává varázsolja a hajam, ha pedig sikerül esetleg 15-20 percig is rajta hagynom, vajpuha lesz tőle! IMÁDOM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

barbybarbi

2019. augusztus 29.

A legjobb! Nagyon puha a hajam a használata után és napokkal később is értem az illatát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.