Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

dorii333

Korcsoport: < 18
2019. február 10.

Már 8x veszem újra! Természetesen nagyon göndör a hajam, és ezzel együtt brutálisan száraz. De ez isteni. A legjobb. Minden hajmosás után a vizes hajamra felrakom hagyom rajta min. 30 percet (de van, hogy órákat) utánna kifésülöm a hajam úgy, hogy ez még rajta van és csak utánna öblítem ki. Nagyon puha, fényes, egészéges hatást kölcsönöz a hajamnak. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 10.

GlamiKitty

2019. február 5.

Csak pakolásként szoktam használni. Általában hosszabb ideig hagyom rajta, van, hogy éjszakára is. Derékig érő hajam van, de kevés kell belőle és nagyon sokáig elég. Puha és selymes a végeredmény!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Lilluc

2019. február 4.

Még nem találtam ennél jobb hajpakolást, ezért megkapja az 5 pontot. :)
Ár-érték arányban verhetetlen.
Változó, hogy használom. Vagy hajmosás előtt a benedvesített hajamon hagyom kb.1 órát, vagy csak hajmosás után "balzsamként".
Nyilván ha hosszabb ideig van fent, jobb tapintású lesz a hajam, de pár perc is bőven elég arra, hogy könnyeben kifésüljem utána a hajam.
A fejbőrömhöz közel nem szoktam rakni, mert elnehezítené a hajam.
Kissé erős, kókuszos illata van, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Még nem találtam ennél jobb hajpakolást, ezért megkapja az 5 pontot. :)
Ár-érték arányban verhetetlen.
A fejbőrömhöz közel nem szoktam rakni, mert elnehezítené a hajam.
Kissé erős, kókuszos illata van, de engem nem zavar.

heather

2019. január 27.

A hajam kb. a vállam alá ér 15 cm-rel.Sokszor van copfban, festett ès egyenesítve is volt, tehát meg van gyötörve.
A fodrászom javasolta ezt,miután-hozzám hasonlóan végigpróbàlt sok terméket.
És lőn csoda.
A hajam puha, selymes és illatos.Sok év keresgélése után a Tigi,Binacure,Paul Mitchell cuccokat kiütötte egy 1000 ft/l árú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

A fodrászom javasolta ezt,miután-hozzám hasonlóan végigpróbàlt sok terméket.
És lőn csoda.

Legadema

2019. január 25.

Már évek óta csak ezt használom. Átesett a hajam szőkitésen is( amit saját magamnak csináltam, mivel amikor felkerestem az egyik fodrászüzletet azt mondta a fodrász csaj, hogy ebből a hajból soha nem lesz a szőke. Elmentem egy másik fodrászatba ott is ezt mondták. Úgyhogy már azon voltam, hogy sirjak, de nem adtam fel. Vettem szőkitőport és kb 1 hónap múlva a hajszinem szőke lett. Minden szőkités után jó alaposan bemasziroztam a hajamba a Serica Latte balzsamot és rajta hagytam legalább egy óráig. A hajamon kicsit sem vettem észre, hogy roncsolódott volna.)
Másik eset amikor van egy fotozás és jól összekuszálják a hajamat az egy liter hajlakkal rá a hajsütővas. Néha olyan fejjel mentem haza, hogy azt egy pudlikutya is megirigyelné és ugyanez a metódust játszom végig ilyenkor. Alapos hajmosás majd a Serical Latte balzsam egy óráig pihen a hajamon.
Illata finom, nekem tetszik.
Az ára meg maga tökély. Óriási kiszerelés alig 1000 forintért.
Nekem csodaszer úgyhogy 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Illata finom, nekem tetszik.
Az ára meg maga tökély. Óriási kiszerelés alig 1000 forintért.
Nekem csodaszer úgyhogy 5*

KozmaNikolett2001

2019. január 20.

Az illatat imadom es a vegeredmeny is konnyebben fesulheto hajat eredmenyez. Nem tudom masnak hogy mukodik de nekem gyorsabban no tole a hajam😶valoszinuleg a tejproteintol lehetseges ez. Szoval ez egy plusz pont nalam😻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

devilcsillu

2019. január 3.

Balzsamként használom, így megkönnyíti valamivel a kifésülhetőséget, de a hajam egészségén nem változtatott. Nem is várom el tőle, hisz ár-érték arányban nagyon jó. Az illatát is szeretem, bár csak addig érezni, míg ki nem mosom a hajamból. Hajmosásokhoz nem rossz, még ha csak placebo hatása is van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

klau9510

2019. január 1.

Már többször vásároltam ezt a terméket, puhítja a hajat. Hatalmas kiszerelés és nagyon olcsó. Ár-érték arányban a legjobb! Viszont a legutóbbi tégely illata megváltozott így most sajnos annyira nem volt finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Kunigunde

2018. december 27.

El se hittem mikor végre elfogyott. Azon kívül hogy páromnak tetszett az illata semmit nem csinált. Pedig tényleg azthittem csodaszer lesz. Hozzáteném én nem leltem rá, neten tudtam egy vagyonért megrendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

kerteszke

2018. december 23.

Végre! Évekbe telt elhasználni a Serical Keratinos Hajpakolást, amivel nem voltam elégedett, de most itt vagyok: Serical Latte Tejproteines Pakolás! És elégedett vagyok! Nem zsírosodik tőle jobban a hajam, nagyon szép esése lesz és sokkal egészségesebbnek tűnik. Kétszeri használat után állíthatom, hogy ez egy jelentős upgrade az életemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!