Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

NoraConsuela

2019. április 14.

Rengeteg hajam van szerencsére, a dús hajúak tudják, hogy egy átlagos kiszerelésű hajbalzsam nekünk kb 4-5 alkalomra elegendőek. A nagy kiszerelésnek köszönhető hihetetlenül sokáig elég. Pakolásnak is nyugodtan lehet használni, ilyenkor 15 percre a hajamon hagyom,és szép puha lesz tőle a hajam. Roncsolt hajat nem tud helyre hozni, de szépen átlagosan igénybevett hajnal mindennapi használatra tökéletes . Tízen éve fedeztem fel és baromira imádom az illatát, bár ha este mosok hajat, akkor a férjem állítja, hogy éhes lesz tőle :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Inezke

2019. március 27.

Régen használtam egy párszor, de időközben áttértem másra. Festett sötétbarna hajamra használom, hiába hogy szőke hajra való elvileg. Nagyon jó tejes illata lesz a hajamnak és puhává varázsolja, úgy hogy megint állandó fürdőszobai kellék lesz :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Villango

2019. március 27.

UP.: áh, nem :( borzasztó cucc száraz, igénybevett hajra.
Normál hajon biztos működik, de nálam nem.
Egybeáll a hajam tőle, pedig kimosom rendesen, nem hidratál, csak bevonja vmivel a hajszálak felületét. Ez édeskevés, ennyi pénzért is. Olyan utána a hajam mintha meg sem mostam volna. És szanaszét áll minden szálnak a vége tőle. Sajnos tényleg annyit ér amennyi az ára, csodák nincsenek. Maradok a drágább de tuti balzsamoknál.

Épp készülök megvenni a kedvenc samponomat (JOICO MOISTURE RECOVERY balzsam) 1 literes kiszerelésben, ami kerek 10 ezer Ft, de a Lehel piacon wc kacsa vadászat közben megláttam a polcon őt, tized annyiért, 1000.- -ért.
Hazavittem, mert folyton kísérletezgetek.
Hajmosás közben tapintásra majdnem olyan volt mint a JOICO, nagyon lágy tapintású volt közben a hajam.
Megszárítva viszont éreztem már a különbséget. Lehet hogy nem tízszeres a különbség egy egészséges természetes hajon használva, de a hidrogéntől meggyötört hajamnak igen. Ez ráadásul kissé elnehezíti a hajat, mintha a hidratálást ezzel kompenzálná, míg a Joico könnyed szálló hajat ad full hidratáltság mellett. Azért 4 csillag, mert ár-érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

UP.: áh, nem :( borzasztó cucc száraz, igénybevett hajra.
Normál hajon biztos működik, de nálam nem.

Hazavittem, mert folyton kísérletezgetek.

Pepis

2019. március 18.

Évek óta használóm, imádom. Majd 1 évig elég, és nagyon olcsó. A hajam könnyen kifésülhető és selymes a használata után. Illata nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Brigi182

2019. március 16.

Nagyon szeretem az illatát:) vagy 10éve használom:) rengeteg terméket próbálok ki/vásárolok meg... De hozzá mindig visszatérek. Az ára pedig bravúros!!! Sokáig elég:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Arrowette

2019. március 16.

Többször újravettem már a terméket, imádom az illatát. Havonta 2-3x használom, a megmosott törölközőszáraz hajam végére teszem fel, betekerem alufóliába és ráteszek egy törölközőt kb 20 percet fél órát hagyom rajta így mielőtt lemosnám. Nagyon puha, selymes lesz tőle a hajam, az illatát is sokáig érezni. Melírozott szőke hajam van, így igényli ezt a plusz pakolást, de nagyon egészségesnek tűnik utána mindig a hajam mintha akkor jöttem volna a fodrásztól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

bettililiom

2019. március 11.

Festett szőke a hajam. Az illata miatt vettem meg, de hónapok alatt borzalmas tapintatú, kinézetű hajat “varázsolt”.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

flamika

2019. március 4.

Hatalmas kedvencem hosszú évek óta. Csak a hajvégekre használom, a hajtövemre nem teszek belőle. Alkalmanként pakolásként kb. 5 percig hagyom a hajamon, miután iszonyat puha fényes lesz a hajam. Ha nincs idő erre vagy hidegebb van és nincs kedvem vizes hajjal mászkálni, akkor mint egy balzsamot használom, de sosem maradhat el a használata egyetlen hajmosásnál sem! :) Csodaszer, tökéletes árban és kiszerelésben, az illata is fenomenális!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

tyutyu

2019. február 21.

Szuper, száraz hajra szoktam felkenni jó nagy adagot, rajta hagyom kb. fél órát. Előtte Kallos Multivitamint használtam, szerintem ez jobb! A hajam alapól zsírosodik, de nem mondhatnám hogy ettől még jobban zsíros lesz, Szerintem minden hajtípusra jó. Szuper puncs és vanília fagyi keverék illata van :) nagyon "ízletes" :) Amúgy is a hatás a lényeg, de alapos hajmosás után nem érződik igazán az illata. Kellően puhává teszi a hajat, nem érdemes drágább hajpakolásra költeni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

zorica85

2019. február 20.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg nagyon kemény 950 forintért az óriási bödönt az Ázsiában. Először pakolásként próbáltam, kábé fél órát hagytam a hajamon, majd kimostam samponnal. Így nem igazán hozott átütő eredményt. Tegnap viszont kipróbáltam balzsamként, na így tökéletes! Beauty planet murumurus samponjával kítűnő párosítás, az illatuk is rendben van együtt. Nekem tetszik ez az édes tejes illat, de nem tartós. Szuper lett a hajam, pedig egész télen szenvedtem a száraz hajvégekkel, meg a lelapulással. Most pedig könnyű, fényes, dús a hajam, imádás van! Hajvégápoló sem kellett a kifésüléshez. Biztosan újravevős lesz!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.