Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

rockhormon

2018. december 22.

Nekem sajnos nem egy csodaszer ez a termék. Finom illata van, sokáig elég és jó balzsamként. Elnehezíti az amúgy szalmaszál hajamat és fényes esést eredményez neki, de ennyi. Ha egyszer nem használom mar nincs eredménye. Hónapok után sincs javulás, egy mosással kimosom a puhaságot amit kölcsönöz.

De ettől eltekintve is szeretem, használom mert legalább jobban fésülhető a hajam, nem kell spréket ráfújnom a fésülés előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

p.bettina

2018. december 16.

Ez a kedvenc hajbalzsamom. Évek óta ezt használom, imádom az illatát és csodákat tesz a hajammal. Használat után annyira puha lesz tőle a hajam! Nem nagyon találkoztam eddig másik termékkel, ami hasonló hatással lett volna... Imádom, nem cserélném le semmire. Próbáltam Syoss balzsamot is, semmit nem ért annyi pénzért. Bátram ajánlom mindenkinek ezt a balzsamot kipróbálásra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

szcelia

2018. december 13.

Először én is a fodrászomnál találkoztam vele, és meg is kérdeztem tőle, hogy milyen pakolást tett a hajamra, mert nagyon jó illata van és nagyon puha lett tőle.
1000 Ft-ért szereztem be a fodrászkellékesnél. Egy bödön több, mint egy évig elég. Hetente 2-3x használom és imádom. Eszméletlen puha lesz tőle a hajam és napokig érzem rajta az illatát. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

drebeka

2018. december 2.

Úristen, nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a pakolásra, a csomagolását ismertem meg. Régen anyukám a fodrásza által használta, és én is az akkoriban hosszú hajamra. Úgy emlékszem rá, hogy nagyon kellemes, nagyon intenzív illata van, és puha lett tőle a hajam. Mindenképpen kipróbálnám újra! Csak jóra emlékszem ezzel kapcsolatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

lalabel

2018. november 19.

Sok-sok éve kitartóan használtam ezt a pakolást, és emlékszem, hogy nagyon szerettem (bár sokkal több hajam maradt a zuhanyzóban a használata után, mint egyébként szokott). Sajnos az illata nekem nagyon kellemetlen volt, minden hajmosáskor émelyegtem tőle, talán ezért sem vettem újra, miután kiürült a nagy bödön. Most újra eszembe jutott, talán újra teszek egy próbát vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

bugeyes

2018. november 19.

Nagy meglepetés volt számomra. Először is szuper az illata, de egyébként meg nagyon hidratálttá, selymessé, könnyen kifésülhetővé tette a hajamat, és nem zsírosodott jobban, mint a használata nélkül. Én megelőlegezem az 5*-ot, eddig ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

heniko90

2018. november 16.

Az egyik legjobb hajpakolás. Csodásan sima és puha lett a hajam, az illata szuper édes amit imádok. Eléggé gubancolódós hajam van, de ez a balzsam nagyon sokat segít rajta. Csak az összetevői miatt kap mínusz 1 csillagot....de csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Lora

2018. november 5.

Kedvenc hajpakolasom. Az illata egy alom, szuperul hidratalja a hajam, nem hagy ragacsos, elnehezult erzest maga utan, csak selymes konnyedseget. Ar/ertek aranyban pedig verhetetlen. Kb 7-8 eve hasznaltam eloszor, altalaban tartok belole itthon. Valahogy mindig o a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

ajozan

2018. november 3.

Nagyon jó az illata, de sajnos nem látok a hajamon igazán változást, pedig már majdnem az egész (kifejezetten nagy) dobozt elhasználtam. De legalább nem nehezitette el a hajam és nem zsirositotta, ez is valami.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

polanyiflora0730

2018. október 30.

Már régóta használom a terméket és nekem ez vált be eddig a legjobban, pedig sok félét kipróbáltam már. Könnyen kezelhetővé, fényessé és puhává varázsolja a hajat! Nekem abszolút 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!