Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Emeske98

2018. augusztus 13.

Kerestem valami olcsó,de jó balzsamot,ami sokáig elég,majd youtubon láttam erről a termékről egy videót,nekem egy bödön közel 1 évig elég volt,rővid-középhosszú hajamra,most újravettem,általában balzsamként használom,10 percig sincs türelmem a fejemen hagyni,de nagyon szépen ápolja az igénybevett hajamat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

hajnalkaeva

2018. augusztus 12.

Kb. 6 éve ismertem meg a terméket és akkor párszor kipróbáltam,majd későbbiekben rendszeresen használtam és nagyon meg voltam vele elégedve! Nagyjából fél éve rám jött a kisérletezhetnék és másik terméket vásároltam nagy kiszerelésben, így most azt használom.
Visszatérve, nekem nincs olyan tapasztalatom,hogy gyorsan zsírosodna tőle a hajam. Csak ajánlani tudom,mint minőségileg,mint árban!
Illata is kellemes. Pakolásként az igazi ,de ha az embernek nincs ideje akkor balzsamként is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Marzipan

2018. augusztus 10.

Már legalább 5 éve használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem egy csodatermék, de teszi a dolgát. Az illata isteni, heti kétszer használom, 5 percre hagyom fent, így kellően be tud szívódni és selymes hatást érek el vele. Számomra megfelelő kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Kornelia14

2018. augusztus 8.

Valóban nagyon puhává teszi a hajat és minden valószínűséggel remekül ápolja is, de sajnos állandó (heti 1X) használat mellett elnehezíti a szálakat, így gyorsan lelapult és zsírosodott tőle a hajam. Az ára viszont remek és a leírt hibát leszámítva felveszi a versenyt a drágább társaival.
Valószínűleg idővel újravásárolom a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Valószínűleg idővel újravásárolom a terméket.

Esztibarby

2018. augusztus 1.

Olcsó húsnak híg a leve, szokták mondani. Erre is igaz sajnos. Persze, ha valaki nem veheti meg a márkásabb termékeket, amik tényleg hatásosabbak, ez is jó tűzoltás jelleggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

DAlexandra

2018. július 26.

Körülbelül 10 éve nem tudok ettől a terméktől megválni. Próbálkozom néha másokkal is és mindig visszatérek erre. Minden napos használatra nem jó, mert egy időben használtam balzsamként is, de az már "túl sok" volt a hajamnak. Így kell mellette egy átlagos balzsamot is használnom, de ez egy pakolás így ez nem feltétlenül baj. :) Sokat vasalom a hajamat, de ha ezt használom sosem lesz csúnyán szálkás töredezett a vége, mindig kellemes puha tapintása van a hajamnak, szép fénye és nem zsírosítja. Csak arra kell figyelni hogy sokkal nehezebb kimosni a hajból mint pl. egy átlagos balzsamot vagy pakolást, ha nincs rendesen kimosva akkor szörnyű ragacsos valami lehet belőle. A kiszerelése és az ára pedig tök hihetetlen ahhoz képest, hogy mit művel a hajjal. Először akkor találkoztam vele, mikor egy betegség + vitaminhiány miatt szörnyen tönkrement a hajam, ennek köszönhetem, hogy a hosszú hajamat nem kellett rövidre levágni. :) Azt írják, hogy szőkített hajra van, én feketére/sötétbarnára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

busaildiko

2018. július 25.

Szerettem.. nagy kiszerelés, kellemes illat, bár valakinek émelyítő lehet.. kellemes volt utána a hajam, viszont nem annyira hogy újra vegyem.. ár érték arányban kiváló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

gabbav

2018. július 24.

A keratinos változatával keverve mesteri hatást ad! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 24.

A keratinos változatával keverve mesteri hatást ad! :)

klaudiamr9

2018. július 19.

Hosszútávon émelyítő az illata, de a kiszerelése miatt ár-érték arányban teljesen megéri, bár az én száraz, szőke hajammal nem igazán tudott mit kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 16.

Nagyon olcsó, sokáig elég, hatalmas kiszerelés, pihe-puha haj. De az illata.. Kezdetben még el is tudtam viselni, idővel viszont annyira becsömörlöttem tőle, hogy alig bírtam elhasználni. Ezért biztos, hogy nem venném újra. A hatását viszont szerettem, úgyhogy jár a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!