Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

flamika

2019. március 4.

Hatalmas kedvencem hosszú évek óta. Csak a hajvégekre használom, a hajtövemre nem teszek belőle. Alkalmanként pakolásként kb. 5 percig hagyom a hajamon, miután iszonyat puha fényes lesz a hajam. Ha nincs idő erre vagy hidegebb van és nincs kedvem vizes hajjal mászkálni, akkor mint egy balzsamot használom, de sosem maradhat el a használata egyetlen hajmosásnál sem! :) Csodaszer, tökéletes árban és kiszerelésben, az illata is fenomenális!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

tyutyu

2019. február 21.

Szuper, száraz hajra szoktam felkenni jó nagy adagot, rajta hagyom kb. fél órát. Előtte Kallos Multivitamint használtam, szerintem ez jobb! A hajam alapól zsírosodik, de nem mondhatnám hogy ettől még jobban zsíros lesz, Szerintem minden hajtípusra jó. Szuper puncs és vanília fagyi keverék illata van :) nagyon "ízletes" :) Amúgy is a hatás a lényeg, de alapos hajmosás után nem érződik igazán az illata. Kellően puhává teszi a hajat, nem érdemes drágább hajpakolásra költeni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

zorica85

2019. február 20.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg nagyon kemény 950 forintért az óriási bödönt az Ázsiában. Először pakolásként próbáltam, kábé fél órát hagytam a hajamon, majd kimostam samponnal. Így nem igazán hozott átütő eredményt. Tegnap viszont kipróbáltam balzsamként, na így tökéletes! Beauty planet murumurus samponjával kítűnő párosítás, az illatuk is rendben van együtt. Nekem tetszik ez az édes tejes illat, de nem tartós. Szuper lett a hajam, pedig egész télen szenvedtem a száraz hajvégekkel, meg a lelapulással. Most pedig könnyű, fényes, dús a hajam, imádás van! Hajvégápoló sem kellett a kifésüléshez. Biztosan újravevős lesz!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

zsofiab

2019. február 14.

Természetesen azért vettem meg ezt a terméket, mert ez az egyik legnépszerűbb pakolás a KM-en. Az ára a mennyiséghez képest tényleg verhetetlen, és tényleg szuperül teljesít. Én eddig csak hajmosás után hagytam rajta pár percig, egyelőre nem volt ahhoz türelmem, hogy órákat rajta hagyjam a hajamon. Nekem az illata egyáltalán nem marad meg a hajamban a mosás után, de ez nem zavar különösebben. Megadom az 5 csillagot, de még azért tesztelgetem, hogy újravevős termék-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

dorii333

2019. február 10.

Már 8x veszem újra! Természetesen nagyon göndör a hajam, és ezzel együtt brutálisan száraz. De ez isteni. A legjobb. Minden hajmosás után a vizes hajamra felrakom hagyom rajta min. 30 percet (de van, hogy órákat) utánna kifésülöm a hajam úgy, hogy ez még rajta van és csak utánna öblítem ki. Nagyon puha, fényes, egészéges hatást kölcsönöz a hajamnak. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

GlamiKitty

2019. február 5.

Csak pakolásként szoktam használni. Általában hosszabb ideig hagyom rajta, van, hogy éjszakára is. Derékig érő hajam van, de kevés kell belőle és nagyon sokáig elég. Puha és selymes a végeredmény!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Lilluc

2019. február 4.

Még nem találtam ennél jobb hajpakolást, ezért megkapja az 5 pontot. :)
Ár-érték arányban verhetetlen.
Változó, hogy használom. Vagy hajmosás előtt a benedvesített hajamon hagyom kb.1 órát, vagy csak hajmosás után "balzsamként".
Nyilván ha hosszabb ideig van fent, jobb tapintású lesz a hajam, de pár perc is bőven elég arra, hogy könnyeben kifésüljem utána a hajam.
A fejbőrömhöz közel nem szoktam rakni, mert elnehezítené a hajam.
Kissé erős, kókuszos illata van, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Még nem találtam ennél jobb hajpakolást, ezért megkapja az 5 pontot. :)
Ár-érték arányban verhetetlen.
A fejbőrömhöz közel nem szoktam rakni, mert elnehezítené a hajam.
Kissé erős, kókuszos illata van, de engem nem zavar.

heather

2019. január 27.

A hajam kb. a vállam alá ér 15 cm-rel.Sokszor van copfban, festett ès egyenesítve is volt, tehát meg van gyötörve.
A fodrászom javasolta ezt,miután-hozzám hasonlóan végigpróbàlt sok terméket.
És lőn csoda.
A hajam puha, selymes és illatos.Sok év keresgélése után a Tigi,Binacure,Paul Mitchell cuccokat kiütötte egy 1000 ft/l árú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

A fodrászom javasolta ezt,miután-hozzám hasonlóan végigpróbàlt sok terméket.
És lőn csoda.

Legadema

2019. január 25.

Már évek óta csak ezt használom. Átesett a hajam szőkitésen is( amit saját magamnak csináltam, mivel amikor felkerestem az egyik fodrászüzletet azt mondta a fodrász csaj, hogy ebből a hajból soha nem lesz a szőke. Elmentem egy másik fodrászatba ott is ezt mondták. Úgyhogy már azon voltam, hogy sirjak, de nem adtam fel. Vettem szőkitőport és kb 1 hónap múlva a hajszinem szőke lett. Minden szőkités után jó alaposan bemasziroztam a hajamba a Serica Latte balzsamot és rajta hagytam legalább egy óráig. A hajamon kicsit sem vettem észre, hogy roncsolódott volna.)
Másik eset amikor van egy fotozás és jól összekuszálják a hajamat az egy liter hajlakkal rá a hajsütővas. Néha olyan fejjel mentem haza, hogy azt egy pudlikutya is megirigyelné és ugyanez a metódust játszom végig ilyenkor. Alapos hajmosás majd a Serical Latte balzsam egy óráig pihen a hajamon.
Illata finom, nekem tetszik.
Az ára meg maga tökély. Óriási kiszerelés alig 1000 forintért.
Nekem csodaszer úgyhogy 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Illata finom, nekem tetszik.
Az ára meg maga tökély. Óriási kiszerelés alig 1000 forintért.
Nekem csodaszer úgyhogy 5*

KozmaNikolett2001

2019. január 20.

Az illatat imadom es a vegeredmeny is konnyebben fesulheto hajat eredmenyez. Nem tudom masnak hogy mukodik de nekem gyorsabban no tole a hajam😶valoszinuleg a tejproteintol lehetseges ez. Szoval ez egy plusz pont nalam😻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.