Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Mazsola21

2018. október 2.

Ez egy csodaszer! Imádom az illatát,puha selymes tőle a hajam. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

noirsz

2018. október 1.

Többször is vásárolt termék, amitől nagyon puha lesz a hajam. Bár e mellé kell egy komolyabb pakolást is használni kell időről időre, de alapjában véve teljesen jó termék. Igaz, hogy feltéve elég erős az illata, de lemosás után ez elmúlik, illetve egy enyhe vanilla illatot hagy maga után, amit én kimondottan kedvelek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

juliara

2018. szeptember 30.

Jó illatú, nem zsírosítja az alapból hamar zsírosodó hajam, de őszintén szólva nem nagyon látok bármi változást a hajamon tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

kencecica

2018. szeptember 20.

Az egyik legjobb hajpakolás amit valaha használtam! Általában szőkítés után szoktam venni, és hihetetlen hogy milyen gyönyörűen helyrehozza a szőkített hajat! Már vagy 3-szor vettem, és fogok is még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Bettu

2018. szeptember 18.

már másodszor vettem újra, legjobb hajápoló szerintem, nekem nagyon bevált, mindenkinek csak ajánlani tudom!:)
Hatása és illata is csodás!:) 10/10

Update: Azóta is használjuk, már az egész család beleszeretett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Hatása és illata is csodás!:) 10/10

Update: Azóta is használjuk, már az egész család beleszeretett! :)

eprescsoki

2018. szeptember 17.

Balzsamkent hasznalom hajmosas utan. Konnyebben ki lehet fesulni ugyan, de hosszutavon szarit :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Csanadivivi

2018. szeptember 11.

Hosszú-hosszú ideig használtam, ár-érték arányban azóta sem találtam jobbat nála! Az illata picit sok már nekem, valami brutál édes karamellás tejre emlékeztet. Ettől eltekintve tényleg nem tudok rá negatív dolgot mondani :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Anheszenamon

2018. augusztus 27.

Tényleg nagyon puha lesz a hajam a hasznàlata után, de engem borzasztóan zavar a tömény illata. Emiatt csak ritkán használom. Kb. ezer év alatt sem fogy el, pedig derèkig érő hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Petra0917

2018. augusztus 20.

Először nagyon tetszett az állaga és az illata is. Viszont már 3-4 használat után nagyon zavaró az illata, erős, tömény szinte irritáló.(nem csak nekem más is megjegyezte aki belépett a fürdőbe). Ár érték arányban nem rossz, puha tapintású lesz tőle a haj egy ideig, de semmi extra teljesítmény. Inkább azt mondanám nem sokat használt, de nem is árt. A kiszereléshez mérten jó árban van, megpróbálom elhasználni, mert kidobni nem szeretném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Jó ár/érték arány! 30perc zuhanysapiba es torolkozobe! 2.doboz. Amikor platina szoke voltam ez volt az elso hajbalzsamom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.