Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

barbusci

2018. április 13.

CSODASZER
csípő alatt van már a hajam hossza, és szerintem csak ennek a hajpakolásnak köszönhetem.
Hajbalzsamot nem használok, csak sampon, illetve ebből kenek vastagon csak a nyaktól lefelé (végére.) kb. 15 percet hagyom rajta.
Puha , selymes, könnyen kezelhető a hajam. Szárítás előtt, alatt + egy kis hajvég ápoló kiegészítésnek.
Az illatát IMÁDOM. Viszonylag hamar elhasználom, mert tényleg vastagon kenem, de szerencsére, nagyon jó áron van (:
Vegyétek, használjátok (: *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

CSODASZER
Vegyétek, használjátok (: *****

Hettie

2018. április 10.

Örök kedvenc!! Pár éve is ez mentette meg a sprőd festett hajam. Most is vettem egyet, mert fokozatos szőkítés is kicsinálja a hajam... Simán hajvégápolóként is használom, ha beissza, rakok rá még picit, és annyira jó tapintása lesz tőle! Csodaszer számomra, 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

waylinn

2018. április 3.

A pakolás, amihez sok kísérletezés után mindig visszatérek.Az illata csodás, és még 2-3 nap után is érződik halványan. Puhává varázsolta a szalmaszerű hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

ohheyitslili

2018. március 27.

Legjobb hajpakolás! Minden hajmosás alkalmával használom, és azóta kevésbé törik a hajam, így meg tudtam növeszteni a kívánt hosszra. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Brigi0707

2018. március 22.

A legeslegjobb! Évek óta ezt használom. Mennyei az illata, és selymes, puha lesz a haj tőle. Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

pasztibarbi9

2018. március 20.

Kb. 3 hónapja használom mostmár, az itteni vélemények hatására vettem meg a nagyon töredezett, szőkített végű hajamra. Persze a már töredezett véggel nem nagyon tudott mit csinálni, de tetszett a hajam tapintása hajmosás után, sokkal puhább lett pár használat után. Azóta rövidre vágattam a hajam, szerintem kevésbé törik a vége ennek hatására, bár ezt nem tudom biztosra mondani. Mindenesetre nekem bevált, bár én nem pakolásként használom, mert ahhoz lusta vagyok, hanem hajbalzsamként sampon után:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

enszlaj

2018. március 17.

Évekig használtam ezt a pakolást, szerintem egy szuper termék. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

vicuskat

2018. március 14.

Illatorgia - a fodrászom szerint. És valóban. Emellett hihetetlenül selymessé teszi a hajam, a mennyisége pedig évekre elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

vlovesyou95

2018. március 14.

Az illata valami isteni! Amit 2 nap utan is lehet erezni. En nagyon nagyon szeretem, muvel viszonylag surun mosok hajat, es dus - hosszú hajam van, ezért a mennyiség miatt is egy erv mellette. Ar-ertek aranyban is kiváló, viszont én úgy érzem még mindig nem ez az igazi nekem.
Viszont amíg ki nem kísérletezem a tutit, addig mindig lesz itthon ilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Viszont amíg ki nem kísérletezem a tutit, addig mindig lesz itthon ilyen.

Vivi0507

2018. március 11.

Nagyon szeretem az illatát, a hajam is nagyon puha tőle , előszeretettel használom, nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!