Shay & Blue

Ár:   £30 és £55   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 6.

Ár:   £30 és £55
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Orientális-virágos uniszex illat.

Illatjegyek: rózsa, dulche de leche, fehér borostyán

9500.- Shay & Blue Amber Rose 30 ml új
Ár: 9500.- +pk , Eladó: pomme
Állapot: 30 ml fóliás, új, Helyszín: --, fizetés: postán maradósra tudom küldeni vagy MPL

pomme

2021. február 1.

Az én kis mintámon "májusi rózsa, fehércsoki, fehér ámbra" illatjegyek állnak, de igazából teljesen mindegy, hogy dulce de leche vagy fehércsoki, mert egyiket sem érzem benne a leghalványabban sem. :D Ez ez nagyon kis könnyed, tavaszi rózsaillat. Egyáltalán nem nyanyás, inkább olyan madárcsontú szende szűzlányos, pasztell ruhában. Uniszexnek sem mondanám egy kicsit sem. A minta nekem bőven elég belőle, mert nem szeretem a rózsás illatokat általában, de kíváncsi voltam rá. Alapvetően egy elegáns, kerek, nem szúrós és modern rózsás illat tavaszra, de talán még nyárra is. Szóval megérdemli az 5 csillagot.
Jajj, most nézem, hogy orientális-virágos. Hát kb. annyira orientális, mint egy angol díszkert nyáron 20 fokban :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Linalool, Farnesol, Citral

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.