Shea Moisture

Ár:   $11   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2019. május 20.

Ár:   $11
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Kifésülő hajkondícionáló száraz, töredezett hajra

oaxaca

2019. május 18.

Egy nagyon szép, hosszú hajú youtuber videójában láttam és azonnal ki kellett próbálnom. Vizes hajra vittem fel, fél cseppnyit(!) és átfésülgettem a hajam, majd szárítottam. Aznap még volt egy ilyen waxos érintése a hajamnak, de másnapra elmúlt és nagyon szép, fényes lett. Ami még jobb, olyan tartást adott a hajamnak (tövekre nem raktam, csak hosszra) amit már rég láttam. Derékig érő szőkített hajam van, jó állapotú ugyan, a végek töredezését akartam ezzel kezelni, mert az azért előfordul. Nagyon ajánlom, szerintem sosem fog elfogyni, amilyen kevés kell belőle. Lookfantasticen akciósan 8£-ér vettem, nem is őrült drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Ulmus Fulva (Slippery Elm) Bark Extract, Algae Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.