Shea Moisture

Ár:   $11.99   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   $11.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajformázók

Életet visz a hajba, tartást és testet ad a fürtöknek.

xxs

2019. július 30.

Klassz illata van, de a fejtetőn lelapuló hajjal semmit nem tud kezdeni.
A hajhosszon inkább kócosít, nem szerettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Klassz illata van, de a fejtetőn lelapuló hajjal semmit nem tud kezdeni.
A hajhosszon inkább kócosít, nem szerettem meg.

murczinodett

2018. július 5.

Szeretem ezt a márkát, mert curly girl friendly minden terméke. Ezt a hajformázót kb 2-3 alkalommal használtam eddig és szerintem nem rossz, azt nem mondom, hogy napokig tart, de az első 2napban igen. Nem összetapasztja a tincseket, hanem az amúgy is együtt álló göndör fürtöknek a nagyságát növeli vagy hogy is mondjam. Vastagabbnak tűnnek a hajszálak és a tincsek tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.