Shiseido

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 2.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Fényvédők

Egyedülálló színtelen napvédő stift mindennapi használatra. A SHISEIDO Suncare Clear Stick UV-Protector Napvédő stick kellemes textúrája nem ragad, így bármely napszakban használható. Azonnal puhítja az arcbőrt, nem hagy fehér nyomot, még smink felett alkalmazva sem. Vízlepergető hatású, aktív SPF50+ napvédelemmel. A WetForceTM technológiának köszönhetően vízzel vagy izzadsággal érintkezve fokozódik a fényvédő hatás. Semlegesíti a kellemetlen illatokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lululemon12

2023. június 29.

Tavaly szeptember óta használtam szinte mindennapos reapplikálásra, és most fogyott csak el. A megfelelő mennyiség felviteléhez min. háromszor át kell menni minden területen, így kissé elnehezítette a bőröm, csillogós finisht eredményezett. Az illata viszont nagyon finom. A sminket csak minimálisan mozdította el, de érdemes minden használat után átmenni egy alkoholos törlőkendővel rajta, hogy ne okozzon pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 29.

Lunaaa777

2023. május 17.

Maga a stift-es forma nagyon praktikus, alig kapni ilyen terméket. Sokáig kerestem mire megvettem ezt, de nekem sajnos a kombinált bőröm egyáltalán nem bírja, kipattog tőle, lefojtja teljesen és nem szívódik be, fénylik tőle a fejem. Úgyhogy pár nap használat után feladtam vele a küzdelmet, pedig a napközbeni reapplikálása nagyon kényelmes, bárhol fel tudod tenni akkor is ha nem tudsz kezet mosni és nincs előtted egy tükör. Sajnálom, mert mindenhol azt olvasom, hogy mindenkinek beválik.. lehet azoknak akiknek normál/száraz a bőre jobban működik ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 17.

Liliomrozsa

2022. július 13.

Ez egy szuper termék! könnyű használni, azonnal beszívódik, nem ragad, nem hagy foltot, nem zsíros, nem illatozik össze-vissza. A szememet nem csípi, nem ráncosít, sőt! pattanásom még sose volt tőle, nagyon sokáig elég, még sose égtem le ha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 13.

BiankaJ17

2022. március 31.

Sajnos én leszek az, aki lehúzza. :( Mint a legtöbben,én is újrakenéshez használtam, mivel kompakt és a felkenése is egyszerű. Örültem is, hogy milyen könnyű a bőrön, nem hagy fehér réteget (barnát nálam cserébe hagyott), stb, stb. Viszont, az én hibám, hogy nem gondolkodtam előre, mivel mindenki figyelmeztet a szérumoknál, hogy ne érintsd az arcodhoz, mert a baktérium rajta marad. Nos, mivel ez folyamatosan a fejemen húztam végig ezért, a baktériumok (c.acnes) szépen kipattogtattak. Úgyhogy azonnal abbahagytam és egy hét múlva már sokkal szebb lett. Úgyhogy pattanásos bőrre (de igazából mindenkinek) inkább egy SPF spray-t ajánlok. Majd azokat is próbálgatom és majd beszámolok! :) Ennek ellenére a formula nagyon kellemes, úgyhogy 3 csillagot bőven érdemel:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

gladiola

2021. szeptember 18.

Többször rápacsáltam már a fényvédő-vásárlásokkal, ezért mielőtt ezt a terméket megvettem volna, megint csak az itt található véleményekre alapoztam. Eredmény: nagyon elégedett vagyok és újra fogom venni. Felváltva használom a PC-vel (super light daily wrinkle defense - meg kellett megint néznem a nevét🤣😂 , a halálom ezek a fantázianevek, de nagyobb bajom ne legyen).
Efölé a shiseido fölé tudok alapozót/színezett hidratálót használni, nem szárít, nem zsírosít, nem ragad, nem pereg, nem kukacosodik más termék alatt, nem bántja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Fannipap

2021. július 1.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! Könnyen felvihető, praktikus, kis helyen is elfér és rengeteg ideig elég. Nyár eleje óta használom, egyszer sem égett le az arcom. Biztosan újravevős termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

account001

2021. június 24.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Horgászat közben 2x kentem le az arcomat (reggel 6-tól este 6ig) és se egy pír vagy egy kis barnaság. Emellett kellemes érzést nyújt a kombinált bőrömön, nem ragacsos egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Tutuke

2020. november 13.

Tökéletes. Amit ígér, azt nyújtja . Az arcra és nyakra használom, tökéletesen megfér a sminkkel is. Biztos újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

skin

2020. október 11.

Tökéletes magas védelem . Könnyen felvehető nem hagy ragacsos érzetet. Pattanást nem okoz. Ismét egy jól sikerült termék a márkától. Én közvetlenül az alapozó alá viszem fel és működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 11.

juditkaa70

2020. július 6.

Praktikus a használata, én arcra, és a nyak területén használom. Színtelen, és magas védelemet nyújt az UVA/UVB sugarak ellen. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 6.

Antioxidánsok: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.