Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 15.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A kilenc árnyalatból álló új őszi Shiseido rúzskollekció, hosszantartó fényt és ragyogást ígér ajkainknak. A kollekciót a japán lakkművészet inspirálta, melynek 9000 éves múltja van. A lakkozott felületek fénye olyan a szádon, mintha a víz tükröződne vissza. A rúzsok ápoló hatóanyagaiknak köszönhetően, egész napos védelmet, és hidratáltságot biztosítanak ajkainknak. Egy réteggel is mesés hatást érsz el a rúzs folyékonyága végett. Tökéletes kombinációja a rúzsnak és a szájfénynek.

Kence123

2018. január 14.

Nekem két árnyalat van meg és mindkettővel nagyon meg vagyok elégedve.Nagyon szép élénk a színük és pigmentáltak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

ErikaErika

2017. június 16.

Karacsonyra kaptam 3 kulonbozo szinben, nekem meg soha nem volt ilyen jo ruzsom! Nagyon-nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

souzanna

2016. október 7.

Synchro Skin alapozóhoz adtak egy ilyen csodát ajándékba. Kicsit szkeptikusan álltam hozzá, mert nagyon nem szeretem az aplikátoros szájfényeket, de hát, egye fene alapon kipróbáltam. Az állaga nagyon sűrű, krémes, amúgy az aplikátoron pontosan annyi van, ami szépen befedni az ajkakat.
A végeredmény gyönyörű, kellemesen fénylő, tartós rúzs. Egyszerűen gyönyörű. Evést, ivást nem viseli túl jól, de azért odafigyelve fél napot szépen fent marad.

Klasszisokkal jobb, mint eredetileg gondoltam, kénytelen leszek más színben is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Mimiti

2015. október 2.

Úgy sejtem a Shiseido-s ámokfutásom nem fog egyhamar véget érni. Kezdődött a sima szájfénnyel, most meg... na mindegy. Jelenleg ez a kedvenc márkám, mert eddig egy termékükben sem csalódtam, de talán-talán most ez a kedvencem. springsteen mindent leírt, amit lehetett, csak megerősíteni tudom, ez a tökéletes folyékony rúzs. Semmi ragadás, nem is érzem, hogy ott van, és egyszerűen elképesztő a tartóssága. A színei gyönyörűek, nagyon erősen pigmentált. Ez már-már szerelem :) Valószínűleg hamarosan bővítem a kollekcióm.
(Amúgy megbízható netes parfümérián a Douglas-árnak kevesebb, mint a feléért lehet hozzájutni, ha jól emlékszem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.