Shiseido

Ár:   9090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ttamara, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, hidratáló rúzs a vörös árnyalataiban. Élénk, intenzív színt, tartós fényt és gazdag hidratálást biztosít.

16 árnyalatban kapható

Shiseido Rouge Rouge rúzsok BR322, RD311, OR417, RD312 árnyalatokban
Ár: 2000 Ft/db + postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
Boriskajuliska

2018. szeptember 10.

Ma besétáltam egy parfümériába és kipróbáltam a Crime of Passion árnyalatot, ami egy meleg vöröses korall. A pigmentáltsága kifogástalan, puha selymes a finise. Muszáj lesz meglepnem magamat vele. A rúzsokban nagyon válogatós vagyok,( mondjuk ezeket konkrétan megesszük) kb. 5-6 prémium márka darabjait vásárolom köztük a SHISEIDOT, és ez is tökéletesen megfelel az elvárásaimnak. Szerintem tipikus téli rúzs.

UP: A müllerbe 50% kedvezménnyel kapható így rögtön kettőt vettem, a BURNING UP RD310, ill. aCORAL SHORE RD309-et! Hááát mind kettő meseszép. A minőségről már fentebb áradoztam, a színek...... Mivel egy drágább drogériás rúzs áráért vesztegetik, nem kizárt hogy még elcsábulok.

UP2: Most már azt hiszem leállok! A 4-dik MURREY DR305 is az enyém lett! Ez mind közül a leg világosabb leg "hétköznapibb" árnyalat, de szépségében tartósságában stb hozza ugyan azt amit a másik három árnyalat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

reny

2018. június 10.

Kevés rúzs van rám ilyen hatással,ugyanis rajtam nagyon sok rúzs viselkedik furán,nem tudom,hogy miért. Teszem hozzá azok sem olcsó kategóriás rúzsok,mégis sokszor egy fehér csíkban összecsomósodnak. Na ezzel a rúzzsal ezt még nem tapasztaltam. Tartós is,szép krémes állaga van, matt finish. A legtartósabb akkor,ha nem használok alá ajakápolót,de ez nem probléma,mert elég szépen terül. Két nude árnyalatban is megvettem,az egyik a BE323 Dusky Honey,csodás világos karamell színű barna, a másik egy sötétebb barnás árnyalat BR322 Amber afternoon. Mindkettő csodás szín. Kacérkodom még a vörös árnyalataival is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Amadea

2018. május 6.

Nagyon úgy néz ki, hogy nekem a Shiseido rúzsok lesznek az etalon. Eléggé berágtam a márkára, amikor éppen hogy felfedeztem a csodás Perfect Rouge-t, erre már alig lehet kapni pár árnyalatot. Aztán felfedeztem, hogy az "új" Rouge Rouge-ok akciósak a Müllerben és legszívesebben mindet hazahoztam volna, annyira tetszettek. Nagy nehezen kiválasztottam a Poppy árnyalatot. Hatásában kb. ugyanolyan, mint a Perfect Rouge (nekem a Sweet Pea van meg), könnyű hidratáló rúzs, abszolút nem szárít és nem lehet vele hibázni, egy másodperc alatt felapplikálható. A csomagolásán kicsit finomítottak, szebb lett a piros felirattal és a piros mintával a tok tetején, továbbá mágnessel záródik.
Rajtam nem tartós, mert ajakápoló van alatta (muszáj), de engem ez kevésbé zavar, sőt, inkább távozzon rólam feltűnésmentesen egy szín, mint virító kopással, hogy egész nap stresszeljek, mennyi maradt a gondos reggeli pingálásból.

Persze, hogy egy elég drága rúzsba kellett beleszeretnem, még a MAC is majdnem feleannyi:'D, ami egyáltalán nem nyűgözött le, se a híres Estée Lauder, ami már majdnem tökéletes, de az is szárít valamennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Terkabarka

2018. április 17.

Nagyon jó kis rúzs, nem szárít, tartós, kellemes viselni, azaz pontosan azt hozza, amit az ember lánya egy rúzstól elvárna, de a drogériás társak valahogy nem tudják teljesíteni.
Sensai Intense Lasting mellett a kedvencem, szinte ugyanaz a minőség (sensai egy hajszálnyival azért jobb), hiába, a Japánok tudnak valamit :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

jakabsara

2018. április 13.

A tökéletes vörös rúzs! Rubby Cooper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

A tökéletes vörös rúzs! Rubby Cooper :)

auberginecat

2018. április 4.

Száz meg száz rúzsom van, olcsótól a drágáig mindent kipróbáltam, felhalmoztam, és használok, tehát van viszonyítási alapom. Emelem kalapom, mert ez messze kenterbe veri az összeset, még az Estée Lauder Pure Color Envy-t is, ami eddig nálam a toplista élén volt. Nem véletlenül kerül ennyibe a cucc, itt bizony a minőséget fizetjük meg, nem (csak) a márkát. Tökéletesen fed, órákon keresztül tartja magát, dacol az evéssel, ivással, bármilyen külső hatással. Ehhez képest nem képez olyan kellemetlen réteget az ajkakon, mint más rúzsok, amelyek szupertartósságot ígérnek. Nem szárít, sőt nagyon puha érzetet kelt. Szépen, egyenletesen, lassan kopik. Általában azért ekkora összeget már sajnálok kiadni rúzsért, de ez valóban megéri. Egyébként is színek is csodásak, először biztosan az Amber Afternoont fogom megvenni, később pedig valószínűleg a Dusky Honeyt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

SuzyPeach

2018. február 8.

I-MÁ-DOMMM!!! Egy termék mellé kaptam ajándékba teszterként, de ha elfogy biztos, hogy beruházok rá. Nagyon megéri az árát. Tartós, a színe pedig gyönyörű és nem áll össze a számon. Amikor rajtam van mindenki dicséri, kérdezgeti, hogy milyen rúzst használok, szuper :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. január 28.

RD310 Burning Up - elfogult Estée Lauder-istaként is el kell, hogy ismerjem: ez bizony egy tökéletes rúzs. Sokat köröztem már az állványnál, de az a fránya árcédula valahogy józanságra intett, legalábbis egy ideig. Amikor pedig megláttam ezt az árnyalatot, tudtam, hogy elvesztem, csak idő kérdése, de megszerzem. Csúcsminőség, ahogyan despoina is írta ...Ha az RD309 is mellé kerülhet, na akkor fogom visszanyerni a nyugalmam...
És akit részletesebben is érdekel:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 28.

És akit részletesebben is érdekel:

Musil

2018. január 1.

Nem könnyű feladat megtalálni a számunkra legtökéletesebb rúzst, de ha mégis sikerül, célszerű ragaszkodni hozzá ameddig csak lehet. Így voltam a Shiseido Perfect Rouge szériájával, és egy világ omlott össze bennem, mikor kiderült, hogy szortiment frissítés okán kivonják a forgalomból. Nem hiszem, hogy ezt valaha is megbocsájtom a Shiseido-nak! Leginkább azért szerettem a régi szériát, mert rendkívül jól használható színek voltak benne.
Most előrukkoltak a Rouge Rouge-zsal, aminek még az elődjénél is horrorisztikusabb az ára, így jó sok időnek el kellett telnie, mire rászántam magam a vásárlása. Kiválasztottam a Crime of Passion lett, mely egy rózsaszínes korall árnyalat.
Hogy milyen az állaga a Perfect Rouge-hoz képest, az hosszabb távon fog eldőlni, mindenesetre a fedése ennek is egyenletes, szépen pigmentált. Az elérhető színárnyalatok számomra kevésbé kedvezőek, de mivel várható folyamatos bővülés, ezért reménykedem, hogy fogok még találni az én hófehér bőrömhöz illő árnyalatot.
A csomagolás szuper, bár én a korábbi változatot jobban szerettem. Vélhetőleg a Rouge Rouge szériából is majd több árnyalatot be fogok szerezni, ha sikerül majd kifogni akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

despoina

2017. május 21.

Inkább rúzsos vagyok, mint szájfényes és ha pedig az egész sminket veszem alapul akkor egy jó alapozó, szép pirosító, fekete szemspirál, egy kis nude szemhéjpúder és egy rúzs elég nekem a teljes sminkhez. Nagyon sok rúzst végig probáltam eddig és lassan arra az eredményre jutok hogy 2-3 igazán jó rúzs van.
Rózsaszínesben: Guerlain Rouge G: Csodálatos a rúzsaszínes árnyalata. Maximálisan pigementált és káprázatos ki és feltölti ajkakat.
Pirosas-Korallos: Shiseido Rouge Rouge: Ha egy jó halvány pirosas-korallos árnyalatra van szükségem. Ez a rúzs egy csúcs tényleg japán csúcsminőség. Gyönyörű, telt színt ad, sokkal nagyobbnak látszanak az ajkaim, órákig helyén marad, szépen kopik. Megéri minden fillérét. Lehet hogy drágább mint egy MAC rúzs de minőségben nem lehet összehasonlítani semmivel.
Gyönyörű árnyalat a RD309 Coral Shore, ajakceruzával tökéletesen mutat egész nap. Picit mattos, nagyon pigmentált, tartós.
5* termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

5* termék

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.