Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. augusztus 11.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Olajmentes púder alapozó, mely selymesen lágy és természetes áttetsző matt hatást biztosít egész nap. Felvihető száraz vagy nedves szivaccsal is. Nem tömíti el a pórusokat, bőrgyógyászok által tesztelt.

Judiit

2012. január 23.

Na igen, az a fránya árfolyam.
Innen is lehet rendelni, de csak akkor ajánlom, ha biztosan tudja valaki a neki megfelelő árnyalatot. http://hu.strawberrynet.com/makeup/shiseido/#13533
Én is a Marionnaudban láttam, illetve kaptam belőle mintát. I40-es volt a drága, de nekem rettentő sötét árnyalat. Szépen simult a bőrömre. Otthon próbálgattam, de sajna az én érzékeny bőröm valamiért nem szerette. Viszketett, száraz lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 23.

Na igen, az a fránya árfolyam.

annapanni

2012. január 22.

jucika81: a marionnaud-ban próbáld,a honlapon fent van tehát kapható, 11550 Ft az ára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 22.

jucika81

2012. január 22.

Megkérdezhetem, hogy hol vásároltátok ezt a terméket? Nagyon szemezek vele, sok a jó vélemény. Több Douglas-ban szétnéztem, de ezt a változatot nem találom, nem tudom hol kellene keresnem. Kapható még itthon egyáltalán? Az amerikai oldalon megtaláltam, de csak ott. Előre is nagyon köszi a segítségeteket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 22.

annapanni

2011. november 6.

Ajándékba adtak négy kis mintát a douglasban egyszer belőle,kíváncsiságból kipróbáltam. Megfogadtam, hogyha pénzt szánok majd alapozóra, akkor ezt fogom venni, mert kifogástalan volt. Teljesen természetesen fedett, nem lett tőle csíkos v olajosan fénylő a bőröm, és a színe is pont jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 6.

Tenshi_ligth

2011. augusztus 26.

A legjobb, amit valaha használtam... Tényleg maximálisan beváltja amit ígér, nagyon természetesen és szépen fed, és ez az egyetlen olyan termék, amelytől nem leszek pattanásos. Az ára miatt próbáltam váltani olcsóbbra, de jobban jártam volna, ha a harmadik dobozra teszem félre a pénzt... Inkább jó erősen összehúzom a nadrágszíjat, de soha többé más alapozó! :D

KIEG.: Rájöttem, hogy lehet csak utántöltőt is venni, és az kb. 6500 Ft (púder + új szivacs), úgyhogy nem is megyek miatta csődbe. Mégiscsak minden tekintetben kifogástalan termék ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Hexamethylene Bis-Hydroxystearamide, Aluminum Hydroxide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.