Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ada, az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Kiszerelés:   2,2 g
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Tündöklő rúzskollekció 13 izgalmas színnel, mely átmenet a klasszikus Perfect Rouge és a szájfény között.

Ár: 6999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Boriskajuliska

2017. augusztus 17.

Annyira kedvelem, hogy 4 színt is beszereztem, sőt véletlenül egyik színnél még dupláztam is! Fényes, krémes, szerintem ápolja az ajkakat, hiszen szinte nem kell ápoló terméket használnom. Télen nem használom, akkor inkább testesebb rúzsok után nyúlok, viszont nyárra ideális. Felső kategóriás, tehát az ára is rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

jibjab

2013. augusztus 11.

A Müllerben levél mintában el lehet hozni a legújabb 7 árnyalat teszterét. RS 619, PK 415, BR 317, OR 316, RD 320, PK 214 és RD 718. Nagyon szép csillogó, krémes. Nekem a rúzsok színével mindig vigyáznom kell, mert rengeteg tetszett a csomagolásban vagy kézen kipróbálva aztán meg kiderült, hogy felkenve nem az igazi. Ezért jó az ilyen teszter, mert több kenésre elég van benne és igazán csak felkenve látszik, hogy milyen is a rúzs. Ráadásul a viseléséről is meg lehet győződni, mert azért főleg a Shiseido esetében ha nem megfelelő a szín vagy mégsem vagyunk megelégedve elég sok pénz megy a kukába. Így viszont a 7 színt tudom próbálgatni és azt is tudom, hogy ha lesz pénzem, akkor a PK 214-be fogok beruházni, mert mesésen áll, ami azért is érdekes, mert ez az, amit sosem gondoltam volna, sőt biztos, hogyha a polcon nézegetem, akkor még annyira sem próbálom ki, hogy a kezemen végighúzzam a tesztert. Így is utoljára hagytam és mekkora volt a meglepetés! Szóval, lányok irány a Müller, de lehet, hogy a Douglasban is van. Ingyenes a minta kollekció és több alkalomra elég. Ennyi Shiseido élmény mindenkinek jár! Egyébként nem túl tartós, de nem is szárít, ami az én esetemben fő szempont. Az összetevőket feltöltöttem, remélem, hogy hamarosan látni lehet. Az eleje ugyanaz mindegyiknél, de az összetevők vége a színek szerint egyénileg változik. A teszteren, ha kihúzzátok a kemény papírból, akkor ott van a hátuljára rányomtatva színenként a pontos összetevő lista, ami tényleg a különböző színek miatt tér csak el, hatóanyagaiban ugyanaz. (Az általam feltöltött összetevők a PK 415/PS619/RD320 színekre vonatkoznak.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

jenny summerville

2012. november 10.

a színe tényleg nagyon szép, én az RD406 árnyalatba szerettem bele, de sajnos egyáltalán nem tartós. jól hidratál de egy két óra múlva kenheted újra. kár, mert a színe miatt újra venném de a tartósabb rúzsokat szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 10.

Ada

2011. december 18.

Először is CSODASZÉP a színe.Másodszor pedig nagyon szépen hidratál és tartós rúzs.Én ezt az árnyalatot vásároltam meg /OR405/ de még sok igazán gyönyörű szín közül lehet választani.Ha jól tudom 12 színben kapható.Az ára majdnem 8000 ft volt.De beleszerettem a színébe,így hát megvettem.Összesen 3 rúzsom van,tehát nem vagyok egy nagy "rúzsfaló" de ez számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.