Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   Müller, Douglas

QiQi88

2016. december 23.

A La prairie ecsetes korrektorja mellett ez a kedvencem. Ha nincs kedvem ecsetessel bíbelődni, ezt használom. Egyszerű a használata, jó a fedése, mégis könnyed. Nem szárítja az érzékeny bőrömet. Fáradt szem alatti bőrképet szépen kipihentté varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

bomx

2016. június 9.

Jól fed, tartós, mindent tud, ami nekem fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Jól fed, tartós, mindent tud, ami nekem fontos.

mimmike

2016. május 12.

Szuper! Ajándékba kaptam, a szemem alatti sötét karikákat tüntetem el vele. Egész nap a helyén marad, nem szárítja a bőröm és nem gyűlik bele a szemem alatt és a szemhéjamon lévő apró kis ráncokba. Elég drága, de ha elfogy, megveszem, mert megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Mindy

2016. január 15.

Mintát kaptam belőle, nagyon tetszik, meg fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Mintát kaptam belőle, nagyon tetszik, meg fogom venni!

Miliana

2012. december 7.

A Müllerben akciós, 5400 ft kb, ezért úgy döntöttem, hogy a Clinique Even Better korrektor helyett spórolok kicsit, és ezt veszem meg. Egyelőre úgy tűnik, megérte, a Clinique-et ugyan mintaként próbáltam, de kicsit száraznak tűnt utána a szemem alatti bőr (bár lehet a minta kissé be volt már száradva, nem tudom). Ez viszont krémesebb állagú, és számomra higiénikusabb, hogy nem kell belenyúlkálni a tégelybe, hanem közvetlenül, mint egy rúzst kitekerek, és "kirúzsozom" a karikáimat:)) már egy rétegben is egész jól fed, két rétegben még jobb. Egyértelműen egészségesebb, frissebb tőle a tekintetem. Bőrhibákra sem rossz, de inkább szem alá használom (szerencsére általában az alapozóm elfedi azt, amit el kell, ha valami mégis kijönne rajtam). Egy dologban nem vagyok biztos, hogy gazdaságos lenne (3 g), mondjuk még csak néhány hete használom, szóval erről majd később tudok nyilatkozni. Lehet, hogy később kipróbálok egy olcsóbb, vagy más hasonló kategóriás terméket, de ezzel jelenleg meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone