Sidmool

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nba, Módosítva: 2015. szeptember 29.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Antioxidáns szérum rendkívüli 98,7 %-os astaxanthin tartalommal.

Az astaxanthin az egyik legerősebb ismert antioxidáns, véd az UV sugárzás ellen, gyorsítja a bőr megújulási folyamatát, megakadályozza a vízveszteséget a bőrből, serkenti a kollagén és elasztin termelést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

yokkoa

2020. április 2.

Nekem a C vitamin, mint antioxidáns nem vált be (minden formájában mitteszereket okozott), úgyhogy nagyon örültem, mikor felfedeztem ezt a szérumot. Vékony, olajos jellegű állaga van, a víznél is folyékonyabb, úgyhogy óvatosan kell vele bánni. Nem épp a kedvencem eloszlatni... Reggel, hámlasztó után, arckrém előtt használom. Jól felszívódik, megtűri magán a krémet, a napvédőt, és a smink sem fénylik át tőle hamarabb. Azt vettem eszre, hogy amikor használom, sokkal gyorsabban gyógyulnak a sebeim (van sajnos mindig az arcom néhány kikapart patti maradvány). Remélem, hosszú távon is beválik. Negatívum a kis kiszerelés, nem túl olcsón. És abszolút negatívum maga az adagolófej: vagy kilövi a cuccost, vagy folyik orrán-száján. Ezért át is töltöttem egy korábbi szérumom pipettás üvegébe. A kis műanyagflakon meg a kukában landolt. Nem írták ugyan, de biztosra megyek és a hűtőben tartom. A negatívumok ellenére maga a szérum nagyon igéretes és teljesen meg vagyok elégedve a hatásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

selmeczireka

2019. december 16.

Eljött az idő, hogy én is véleményezzem. Megkockáztatom, hogy ez egy csodaszer, pláne ha csak a felét beváltja, amit ígér, de eddig nagyon nagyon tetszik. Közel 2 hónapja használom az esti rutinban és fantasztikus: remekül hidratál és látványosan szebb bőrképet ad. De had' kezdjem az elejéről...
Mindig is kerestem az újdonságokat, új kencéket és csoda hatóanyagokat...ekkor találtam rá egy külföldi cikkben az astaxanthinra. Csodálatos, amit ígér ez az antioxidáns. Ezt követen minden létező írást elolvastam róla és elkezdtem kutatni, hogy miben található meg. Kozmetikumban ilyen nagy százalékban majdnem semmiben, ezen kívül. Étrend-kiegészítőt is vásároltam, azt még várom. Szóval, megtaláltam ezt a Sidmool terméket és az itteni remek visszajelzések miatt (IS) döntötöttem úgy hogy kipróbálom.
Antioxidánsból sosem lehet elég. Reggeli rutinban C vitaminozok, gondoltam, hogy este bevetem ezt.
Állaga olajos, de nagyon folyékony. Színe narancssárga, de mégis áttetsző folyadék. Két pumpálásnyi elegendő az egész arcomra és a nyakamra is. Ha a dekoltázsomra is kenek, akkor 3-at pumpálok. Szárazolaj szerű állaga van, egyáltalán nem hagy maga után olajos érzést,és nagyon keveset kell várni a felszívódásra, ezt követően pedig csodásan puha és tömör bőr-érzetet ad. kb. AZONNAL. Erre még kenek ezt azt :-D mivel régezek már évek óta, van hogy lotiont, vagy hogy csak sleeping mask-ot. Csodásan együttműködnek. Sosem hagyom ki az esti rutinomból.
Illata nincs, vagy nagyon minimális, gyógynövény illat, mely azonnal elillan.
Nagyon kiadós, lassan 2 hónapja használom és éppen hogy a fele fogyott el a pumás üvegcséből. Ára is remek, már feltankoltam belőle, kb. 4000-4500 Ft-ba kerül jelenleg, ahonnan én szerzem be.
Szerintem soha nem fogom véglegesen elhagyni a rutinomból, imádom, csak javasolni tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 16.

Illata nincs, vagy nagyon minimális, gyógynövény illat, mely azonnal elillan.

Lencseee

2016. május 18.

Elhasználtam egy üveggel, most jöttem véleményezni. Kicsit lutri volt megrendelni, mert alig van róla review a neten. Úgy voltam vele, ebayes áron egy próbát megér, ha már iherb-ről rendeltem astaxanthin kapszulát, együtt megnézem a hatását. Állaga elsőre olajosnak tűnik, de hamar beszívódik, simán tudtam rá kenni a következő réteget. Nem csodaszer, a rétegzős rutinba könnyen beilleszthető (nekem akár reggel, akár este belefért), de azért az én véleményem az, hogy erős a hype az astaxanthin körül. Nem tud ez semmivel sem többet, mint a c vitamin...és csak ezért a hype-ért mondom azt, hogy négy csillag, ami nálam a "jó" szinonimája, mert azért a "csodaszer" kategóriába nem fér bele, de egy sima rutinnak hasznos eleme tud lenni. (Mellesleg a kapszulával együtt sem volt varázslat, de semmivel sem lett rosszabb, mint előtte volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

GNóri

2016. március 20.

Amióta krémmániázok, antioxidáns szérum mindig van az arcápolási rutinomban. Többfélét próbáltam már, de mindig volt valami, ami miatt nem voltam teljesen elégedett. Használtam a híres C20 és C21,5-ös szérumokat, de baromira elegem volt a velük járó macerából (hűtőbe mindig visszatenni, felkenés után várjak kb. húsz percet, hogy hasson a C-vitamin, stb), és hogy hűtőben tartva is hamar bebüdösödtek és megromlottak, ráadásul a kezem és az arcom is büdös volt tőlük. Paula szérumai meg szépek és jók, de azért annyira nem tudnak sokat, és nincsenek olyan extra összetevői, ami miatt hanyatt dobnám magam és kipergetnék több tízezer forintot.
Így a keresgélésben találtam rá erre a kis csodaszérumra. A 98,7 %-os astaxanthin tartalom azért elég menő, és ehhez képest az ára sem olyan eget rengető. (4500ft-ért rendeltem azt hiszem ebayről) Most értem, közel 3 és fél hónap után, a flakon aljára, így a 30ml viszonylag sokáig kitartott. A szérum állaga olajos, kicsit nehezen szívódik be, ezért én estére használom. Viszont cserébe jól hidratál és puhít. Egyéb más hatását egyelőre nem látom, de antioxidáns szérum lévén a megelőzés a fő funkció, nem most várom tőle a csodákat, hanem remélem a bőröm később, idősebb koromban meghálálja a törődést:)
Tehát kellemes kis szérum, szeretem használni, így mindenképpen újravevős az ütős astaxanthin tartalom miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

erika0325

2016. március 16.

Nagyon izgi az astaxanthin összetevő, így ha látok terméket amiben van, nem nyugszom, míg meg nem veszem:-) Megvettem, és egyelőre szeretem, esténként használom a tonik, eszencia után, az éjszakai krém előtt. Úgy érzem jót tesz a bőrömnek, de hosszútávú tapasztalatom még nincsen, második hete használom, így messzemenő következtetést még nem vonok le, de bízom a jótékony hatásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 16.

Antioxidánsok: Astaxanthin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).