Sierra Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Malachite

2018. december 11.

Én is a gyűjtő csomaghoz jutottam hozzá, és lassan végigmegyek az összes ízen/illaton. Őszintén szólva nem sok eltérést tapasztaltam közöttük, a véleményemet aká az összes illat alá bemásolhatnám, de most épp a mézes van soron. Nagyon kellemes kis ajakápoló, különösen nagyot alkot éjszaka, bőségesen felkenve, képes szinte 100%-ban regenerálni a legszárazabb állapotokat is. A kidörzsölődött, kifújt orr és száj közti bőrt is szépen kezeli, védi, hála a benne bőségesen meglévő viasznak.

Az illatokról röviden:
- teafaolajos: hű, na azt nem szerettem, olyan büdös szaga volt hogy csak akkor kentem ha nem éreztem szagokat a náthától
- mentolos: hűs, bizsergető érzést keltett, talán csak képzelődtem, de mintha kicsit dúsította volna az ajkakat.
- gránátalmás: abszolút favorit, mesés illat, mesés hatás
- mézes: megosztó illat, úgy vettem észre, de a hatása miatt kenem, az illata nem zavar (és eddig méhek se környékeztek meg)
- kakaós: mintha puhább, olvadósabb lenne mint a többi, illetve darabosabb is. Emiatt annyira nem szerettem, de a hatása kifogástalan volt.
- argánolajos: közömbös olajos illata van, a hatása mint a többinek
- illatmentes: férfiaknak alapdarab, uniszex kinézetű, remek hatású.
- vaníliás: kellemes pudingos illat, szokásos teljesítmény, szerettem.

Egyik rúzsommal se veszett össze, szépen dolgoztak együtt.
Összességében szerintem ez egy tök jó kis olcsó, nyolcas csomag olyanoknak akik minden táskában és az ágy mellett is szeretnének egy hatásos, pénztárcabarát ajakápolót, ami nem a labello-féle "felkentem valamit de minek" hatásra vágynak. iHerben gyakorta akciós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Az illatokról röviden:
- gránátalmás: abszolút favorit, mesés illat, mesés hatás
- argánolajos: közömbös olajos illata van, a hatása mint a többinek
- illatmentes: férfiaknak alapdarab, uniszex kinézetű, remek hatású.
- vaníliás: kellemes pudingos illat, szokásos teljesítmény, szerettem.

Egyik rúzsommal se veszett össze, szépen dolgoztak együtt.

clara12

2017. március 3.

8as csomagot vettem én is, így kipróbáltam az összeset. Hidratáló hatása mindnek közepes, hétköznapokra elég, de a világot nem fogja megváltani, ezért én íz/illat alapját döntök. Ennek elég kellemes az illata, néha zavart, hogy édes. A mentolos a kedvencem, utána a kakaóvajas, 3. ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

betty23

2016. november 9.

A legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Nem csak hidratált érzést kelt, hanem valóban hidratál is. Simán lekörözi a felhypeolt márkákat. Nagyon szép az INCI-je, sehol egy szilikon, csak gyönyörű összetevők. Nekem az állaga nem változott. Mindenkinek ajánlom! Én az iHerb-ről rendeltem, nagyon kedvező ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

ChicRaspBerry

2016. május 9.

Imádom, a legjobb ajakápoló a többi Sierra Bees-el együtt. Puhák lesznek tőle az ajkaim már az első használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

ViktoriaVrd

2015. október 20.

Ma kaptam meg, és mániám kenyecülni a számat minden pillanatban, amikor eszembe jut, bár kell is neki, mindig száraz. De mintha most sokkal kevésbé lenne az! Egyelőre kap egy erős négyest, de bízom benne, hogy jó lesz, sok ez a 8 db, ami a pakkban volt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

dobolank

2015. február 10.

Update
Jöttem lepontozni... 1-2 hónap alatt, miközben az egyetlen fogyást mutató ajakápolómmá küzdötte fel magát, teljesen fura lett az állaga. Csomósodik, miáltal a sima felszíne ilyen rücskös-puklis lett, és ezek a puklik mindenfelé trutymákolódnak. Az egész olyan, mint egy olvadozó hóember, az illata is megváltozott.
Nem cserepesedősek az ajkaim, de egy iherb-rendelésnél nem tudtam kihagyni... Az illata, íze miatt nagyon kellemes a használata, és ha alákrémez az ember, akkor akár szabad téren is tartózkodhat hosszabb ideig mindenféle ártalom nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 10.

Update

Pulykatojás

2014. október 10.

Ez egy csoda!!! Hogyhogy eddig még nem találtam rá? Természetes és még használ is. Az illata is finom, a pasim imádja.
Kár, hogy csak rendelés útján lehet hozzájutni, de az öt pont az jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Kár, hogy csak rendelés útján lehet hozzájutni, de az öt pont az jár.

kBettina

2014. augusztus 25.

Az eddigi legjobb ajakápolóm (ráadásul ingyen iherb rendelés mellé kaptam, de eredeti áron is tuti megveszem, ha elfogy). Szemmel láthatóan és érezhetően ápolja az ajkakat. Ennél már csak az eos ajakbalzsamot szeretem jobban (de csak a csomagolás miatt :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

angib

2014. július 1.

Az eddigi legjobb ajakápolóm! :) Sajnos a szám nagyon érzékeny, a fogkrémektől rettenetesen kiszárad rajta a vékony bőr, és gyakran hámlani is szokott. Gyakorlatilag mindegy neki, hogy tél van-e vagy nyár, folyamatosan igényli a gondoskodást. Az egyik iHerb rendelésemnél lehetett ajándékba választani ezt a kis csodát, és teljesen elképedtem azon, hogy mennyire jó nekem. Már az első felkenés után észrevettem, hogy nagyon jó hatása van. Pár nap alatt teljesen rendbe hozta az ajkaimat, azóta is rendületlenül használom minden nap a fogmosások után.:) Tervezem a többi íz beszerzését is, biztosan azok is ilyen jól működhetnek. Az ára is meglepően jó, teljes mértékben meg vagyok elégedve ezzel a termékkel!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Szütyő Beauty blog

2013. december 30.

Szintén iHerb rendelésből került hozzám ez a kis aranyos, mert a The Body Shopos fiaskó után vágytam valamire ami tényleg méz illatú. Az illattal nincs baj, bár az íze számomra elég kellemetlen, de ezen könnyedén túl tudtam lépni. A hatása fantasztikus, a legcserepesebb ajkakat is remekül ápolja, nagyon jól hidratál, puhít és a bőrrel érintkezve kellemes, lágyabb állagú lesz, kicsit olyan mintha elolvadna, egy klassz védőréteget képez az ajkakon, de abszolút nem zavaró módon. Az meg, hogy természetes összetevőket tartalmaz, csak hab a tortán. Mondjuk egy mézes krémesen. Ha már. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Honey