Sigma

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szannamari85, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Ár:   $12
Kiszerelés:   3,4 g

Minden bőrtónuson jól mutató barackos árnyalat.

Parabén- és szulfátmentes.

VanityFair

2018. március 10.

Brutálisan pigmentált, ezért kb. 100 évig elég lesz. Vigyázni kell vele, nehogy túl sokat vigyen fel az ember, mert még a világosabb színek is könnyen okoznak "lázrózsákat". Ha óvatosan használjátok, gyönyörű eredményt lehet elérni vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol