Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdora93, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém szénnel, mely tisztító tulajdonságáról ismert. Segít eltávolítani a foltokat és visszaállítani a fogak természetes fehérségét. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán* keresztül.

bernatd

2019. szeptember 21.

Kellemes az íze, tetszik ez a szürke szín is, nem szarit, viszont nem vettem észre fehérítő hatást. Kicsit csalódás, mert fekete szén miatt ezt vártam volna. Ilyen árban jó kis fogkrem, de átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Kremcica

2019. augusztus 4.

Nekem sajnos nem jött be. Kb olyan mint a kókuszos testvére, csak míg abban a "fun factor" a kókusz volt ebben a szürke szenes szín. Nem kellemes ezzel fogat mosnom, mert utána rémesen száraz a szám. Amúgy tényleg kellemesen pont jó mennyiségben mentolos, olcsó is, de nem komfortos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Bettu

2019. július 14.

Szürke színű fogkrém, a habja kifehéredik. Nem szárít, mint a kókuszos társa. Az íze is jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

tiszaboglarka

2019. július 13.

A termékcsalád több tagját is próbáltam már, de magasan ez áll az első helyen. Igaz, hogy felhabzáskor már nem fekete, inkább világos szürke, de nem hiszem, hogy ez számít valamit. Nagyon érdekes enyhe íze van. Nagyon látványosan fehéríti a fogakat. Ennyi pénzért igazi csodaszer. Eddigi legjobb, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 13.

Meli96

2019. július 9.

Furcsa volt hogy nem az az igazi fekete színe van de bevált így is. Kókuszosat is próbáltam mind a kettő fehérít és nagyon alaposan leszedi amit le kell, az íze is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

LadySpyro

2019. június 21.

Nekem abszolút elnyerte a tetszésem, Pixiboxban volt benne ő is, de be is vált. Nagyon enyhe íze van, nem az a tömény mentol mint az átlag fogkrémek, de mégis frissíti a leheletet. Én már az első használatnál láttam, hogy fehérebb lett tőle a fogam valamivel. Maga a fogkrém sötét szürke (majdnem fekete), ami használat közben sokat fakul, és inkább halványszürke lesz belőle. Megtetszett, bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Sophia00

2019. június 2.

Jól eltünteti a felületi szennyeződéseket a fogakról, igazán sima tőle a fogfelszín. Hosszantartó frissességet nyújt. Habja már nem fekete, de ezzel szerintem semmi gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

bendi13

2019. május 26.

Nekem nagyon tetszik ez is😍😍 Nincs neki az az ultraerős mentolíze, ami kimarja a szám. Szépen tisztít, nem bántja a fogzománcom. Fehérítő hatását már 5 használat után lehet látni. Felhabzás után valóban eltűnik a fekete szín, szürkés lesz. Szerintem ennyi pénzért csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 26.

rekathenew

2019. május 8.

Naívan azt hittem, ez is az a brutál fekete fogkrém, mint más szenet tartalmazó termékek. Sajnos nem. Igaz, fekete a színe, de amint használni kezdem, már fel is habzik annyira, hogy ez ne látszódjon. Bar nyilván nem a szín miatt vesz valaki fogkrémet... :)
Az íze kellemes mentolos fogkrém íz, igazából semmi extra. Nem csípi szét a számat a mentol, és az összetevői is szépek.
Összességében nem egy rossz fogkrém, de én a Signal Long Active termékcsalád más tagjait jobban kedvelem.
(A fehérítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

(A fehérítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni...)

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin