Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdora93, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém szénnel, mely tisztító tulajdonságáról ismert. Segít eltávolítani a foltokat és visszaállítani a fogak természetes fehérségét. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán* keresztül.

anreni9

2020. szeptember 15.

Hmmmm... pozitívum számomra az íze volt, kifejezetten szerettem ezzel fogat mosni, frissítő volt, éppen ezért kettő flakonnal is elhasználtam belőle. Viszont sajnos amit ígér abból vajmi keveset vettem észre, egyáltalán nem fehérített a fogakon, a második használatkor sem. Most egy másik termékcsaláddal próbálkozom, ezt már biztosan nem veszem újra. Sajnos nekem, csak 2 csillagot ér, hiszen végtére is a 'fehérebb fogakért' vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

MartiWindisch

2020. szeptember 1.

Gyönyörűen fehérít, annyira, hogy nekem le is kell vele állnom egy időre, mivel (sajnos) van koronám és az első tubus vége felé már kezd szembeötlő lenni a különbség a saját és nem saját fogaim között. Én nem tapasztaltam egyáltalán fogérzékenységet a használatával, sem ínyvérzést, csudatisztának érzem a fogaimat tőle, úgyhogy nekem csillagos ötös. Ja, és ma voltam fogdokinál kontrollon, aki azt mondta, hogy nagyon szépen tisztán vannak tartva a fogaim, ami elég meggyőző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

lenochka

(!)
2020. július 11.

Tesztelésre kaptam, alapvetően meg vagyok elégedve a fogkrémmel. Szuperül tisztít, frissnek érzem tőle a szám, és olcsó is, ráadásul fehérít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

viragbel

2020. július 7.

Nekem nagyon bevált ez a fogkrém. Ez volt az egyetlen olyan fehérítő fogkrém, aminel úgy éreztem, hogy tényleg szedett le a fogam kávé okozta sárgaságaból, és volt valami hatása (pedig próbálkoztam már drágább fehérítős fogkrémekkel is.)
Olyan szépen simara letisztítja a fogat, hogy utána szinte hozzá tapad a nyelvem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

sophiie

2020. július 3.

Kb. egy hete használom, fehérítő hatásáról még nem tudok beszámolni, de nagyon szépen tisztítja a fogaimat, más fogkrémekkel nem éreztem még ennyire tisztának őket. Az íze nem rossz, igazából semmi extra, eddig 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

banita4

2020. július 1.

Nagy csalódás bár igazából nem tudom mit vártam ennyi pénzért. Nem habzik eléggé, nem túl jó az íze sem és az ígért fehérítő hatás sehol sincs... Visszatértem az előző, 1500 forintos fogkrémemhez (tehát még csak nem is egy több ezer forintos termékre váltottam) és két nap után már látható volt a különbség. Ezt meg inkább kidobtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

SzAngel

2020. június 1.

Tisztít, de mégsem eléggé. Muszáj voltam másik fogkrémet is használni ezzel felváltva. Fehérítő hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

googles

2020. április 28.

Update
Kap meg egy pontot. Sotet elszinezodes tud lenni a melyen barazdalt fogaimon, amit a jelek szerint valoban csokentett. Oke, ovatosan kell hasznalni, mert mintha tenyleg erzekenyebbe tenne a fogakat, de ez a tisztitas megerdemli az 5 csillagot. Meg soha mas fogkrem nem oldotta meg.

Szep remenyeimet nem valtotta be. Fogkremnek mukodokepes, de csodat nem tett es mintha emiatt valtak volna atmenetileg erzekennye a fogaim. Szoval nalam legfeljebb 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 28.

Update

Kitti06

2020. április 22.

Én is megvettem. Hát kár volt. Kidobni nem fogom, az íze egyébként jó de nem tisztít jobban és ráadásul nekem is használat után kb 1 óra múlva elkezd vérezni az ínyem, van hogy napközben is. Eddig vagy ha mással mosok sose volt ilyen. Sajnálom.
Plusz a színe is inkább olyan semleges szürkés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Plusz a színe is inkább olyan semleges szürkés.

Bettii98

2020. január 16.

Nem tisztít rendesen, nem fehérít semmit. Haszontalan termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Nem tisztít rendesen, nem fehérít semmit. Haszontalan termék.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin