Signal

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdora93, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkrém szénnel, mely tisztító tulajdonságáról ismert. Segít eltávolítani a foltokat és visszaállítani a fogak természetes fehérségét. Formulája cinket tartalmaz, melynek természetes antibakteriális hatása segít védelmet nyújtani a lepedékképződés ellen akár 24 órán* keresztül.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

zsizsi2222

2021. szeptember 20.

Alap fogkrém, fehérítő hatást nem nagyon vettem észre. De mivel nem szeretem a mentolt, a többihez képest pedig nem olyan erősen mentolos az íze, ezért nekem bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

adrika9411

2021. április 20.

Összesen egy tubussal használtam belőle, sajnos a fehérítő hatás nem mutatkozott meg. A tisztító hatásról sem tudok számottevően nyilatkozni, teljesen átlagos, kb. azt a szintet hozza, mint a hasonló árkategóriában lévő társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

IldiWolford

2020. december 13.

Jó kis fogkrém, még egy kis optikai fehérítést is ad, de nem nagy szám. És sajnos nem frissíti jól a lehelletet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

dunaimano

2020. december 6.

Fogorvosom javaslatára bevásároltam szenes fogkrémekből, sajnos nagyon gyorsan képzednek a fogkövek, pedig igyekszem mindent megtenni ellenük. A szenes fogkrémek létjogosultságát mindeddig nem értettem, most viszont már nagyon is. Azóta sokat javult a fogaim állapota, na nem úgy, sajnos a fogkövek nem hagynak el, de nen olyan gyorsan és sokan jönnek. Szóval könnyen fogkövesedő sorstársaimnak ajánlom figyelmébe! Az ízét kifejezetten szeretem, hatalmas pozitívum! Hogy fehérítene, azt nem vettem észre, de sajnos van egy gyári színe a fogaimnak, a tea-kávét viszont szerintem hatástalanítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

javi

2020. november 4.

Fogmosás után max. fél órányi frissességet ad, emiatt nagyon nem tetszett. Alig vártam, hogy elfogyjon. Fehérítő hatást nem igazán vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Olinda

2020. október 30.

Egy ideje ezt a fogkrémet használja a család, jó pár tubussal elhasználtunk már belőle. Férjem szerint az Ő fogai fehérebbek, mióta ezt használjuk, én ezt a fehérítő hatást sajnos eddig még nem tapasztaltam... Számomra átlagos fogkrém, jól tisztít, frissíti a lehelletet, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

zdoreebaba

2020. október 22.

Befutó termék a családban. Anyum nem tud nélküle élni. Mindig azzal nyúz, ha fogkrémet veszek csakis ezt a Signal szenes verziót válasszam. Szenzációsan és láthatóan tisztítja a fogaimat. Kellemes, tartós íze van. Nem akartam hinni a szememnek, amikor az egyik fekete lepedéket eltüntette a fogaimról. Egyszerűen a fehérítő hatását soha nem tudom megtapasztalni, mert egy huzamban nem csak egyfajta, hanem 3-4 fogkrémet is próbálgatok. Emiatt a fehérítő hatását nem vettem észre, hiszen nem csak ezt az egy terméket használom egy nap. Nincs vele kivetnivalóm. Jó kis termék. Még biztosan fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Krikike

2020. október 16.

A Dm saját márkás szenes fogkrémje jobb ennél. Az szerintem jobban fehérít, tisztít. Ez is jól habzik, az íze se rossz, de sok pluszt nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

anreni9

2020. szeptember 15.

Hmmmm... pozitívum számomra az íze volt, kifejezetten szerettem ezzel fogat mosni, frissítő volt, éppen ezért kettő flakonnal is elhasználtam belőle. Viszont sajnos amit ígér abból vajmi keveset vettem észre, egyáltalán nem fehérített a fogakon, a második használatkor sem. Most egy másik termékcsaláddal próbálkozom, ezt már biztosan nem veszem újra. Sajnos nekem, csak 2 csillagot ér, hiszen végtére is a 'fehérebb fogakért' vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

MartiWindisch

2020. szeptember 1.

Gyönyörűen fehérít, annyira, hogy nekem le is kell vele állnom egy időre, mivel (sajnos) van koronám és az első tubus vége felé már kezd szembeötlő lenni a különbség a saját és nem saját fogaim között. Én nem tapasztaltam egyáltalán fogérzékenységet a használatával, sem ínyvérzést, csudatisztának érzem a fogaimat tőle, úgyhogy nekem csillagos ötös. Ja, és ma voltam fogdokinál kontrollon, aki azt mondta, hogy nagyon szépen tisztán vannak tartva a fogaim, ami elég meggyőző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin