Signal

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinguska09, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Fehérítő hatású fogkrém természetes eredetű összetevőkkel
  • Ásványi agyaggal és aktív szénnel
  • Hatása klinikailag igazolt
  • A színtudomány ihlette: kék-zafír pigmenteket tartalmaz
  • Gyengéd a fogzománchoz

barbimariposa

(!)
2020. november 27.

Tesztelésre nyertem ezt a fogkrémet.Rólam tudni kell, hogy nagyon érzékenyek a fogaim és a fogínyem, amelyre van spéci fogkrémek, mint pl Sensodyne, Lacalut szeretek alapból használni.
Közepest adok ennek a variánsnak is, nekem egyébként a fehér, kókuszos változat jobban bejött, mint ez.
A fogkrém egyébként egérszürke, benne apró feketés pöttyökkel, középen apró kék csikkal, ugyanúgy, ahogy a fehér, kókuszos tesója, ha kellően felhabzik, teljesen kékké változik- ahogy a tesójánál is írtam, ha nem a hozzá kapott feketés sörtéjű fogkefét (ami egyébként szuper) használod, sajnos elszínezi a fogkefédet- ez egyeseket zavarhat, mert a fogkeféd elhasznált hatást kelthet.
A fogmosások után ennél is szép fehérnek és tisztának éreztem a fogaimat, azonban, ha csak ezt használtam, akkor az ínyem és a fogaim érzékenyek maradtak, nekem az ilyen problémára való fogkrémek valók.
A két white now detox közül egyébként ehhez nyúltam kevesebbet, mivel nekem ez eléggé mentolos- én az enyhébb, kókuszos ízűt jobban kedvelem- viszont ennél a variánsnál úgy vettem észre, hogy ez jobban fehérít, mint a másik- így ő is 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

floracska6

(!)
2020. november 19.

Tesztelésre kaptam amit ezúton is köszönök! Most nagyon divatos lett az alga és az agyag a szépságápolási termékekben, de nem bánom mert nekem beváltak.
Már a tubus végén járok de már az elejétől lehetett látni az optikai fehérítő hatását a fogkrémnek, tényleg fehérít. Nagyon jól habzik és finom mentolos íze van.
Viszont tapasztaltam némi fogérzékenységet a fogkrém használata alatt, nekem ebből a szempontból az Elmex jobban bevált. De amit ígér a termék azt teljesíti így fogfehérítésre én kimondottan ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

cintialaura

2020. november 16.

Szerettem volna kipróbálni az itteni pozitív vélemények hatására, annak ellenére hogy általánosságban én nem rajongok a Signal fogkrémekért. Hát, ez sem győzött meg... :D Szerintem elég drága ahhoz képest, hogy a fehérítő hatása nem létezik (szerintem), kicsi a kiszerelés és a kék színe megfogja a fogkefém sörtéit. Mondjuk legalább nem ártott, úgyhogy 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

Nagypaleva

2020. október 17.

A következőket ígéri a termék:

1) Fehérebb fogak azonnal:
ha nagyon erre az 'ígéretre' szorítkozunk akkor végülis valahol igaz. Hiszen az alapos fogmosás után a fog tisztább és fényesebb lesz, ezáltal eleve fehérebbnek tűnik. Egyéni véleményem az, hogy ez a fogkrém tisztít, mint bármelyik másik fogkrém, sőt használtam már olyan fogkrémet, aminél 1 tubus elhasználását követően jelentősen fehérebb lett a fogsorom, mint ettől. Tehát az igaz, hogy fogmosás után ezzel fehérebb a fog (mint ez minden fogkrémre kb. ráhúzható szöveg), de nincs jelentős fogfehérítő hatása. Nekem nem tűnik klasszikus értelembe vett fogfehérítő fogkrémnek.

2.) Természetes összetevőkkel való tisztítás:
ok, ez rendben van, természetesek az összetevők. Kellemes az íze is.

3.) Környezetbarát csomagolás:
ez is rendben van. Sőt, olcsóbb a csomagolás, mivel dobozt nem kell gyártani hozzá (?) Ellenben logikátlanul drágább az ára. Holott olcsóbbnak is kellene lennie, hiszen nincs doboza - szerintem. Habár lehet azért drágább (egyelőre) a lakossági ára, mert az újrahasznosítható műanyag a drágább. Maga a környezetvédelem a drága - sajnos.

Mivel az előtte már évek óta használt és jól bevált fogfehérítő fogkrémemet nem hajazza, ezért ez nem kaphat 2 pontnál többet.
Vannak gyengébb fogaim és azok érzékenyek lettek a használatára, továbbá semmilyen jelentősnek mondható fogfehérítő hatást nem tapasztaltam.

Persze ettől még másnak szuper jól beválhat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 17.

A következőket ígéri a termék:

1) Fehérebb fogak azonnal:

2.) Természetes összetevőkkel való tisztítás:
ok, ez rendben van, természetesek az összetevők. Kellemes az íze is.

3.) Környezetbarát csomagolás:

Persze ettől még másnak szuper jól beválhat!

Tatus

2020. október 17.

Nagyon tetszik ez a fogkrém. Teljesen véletlen szerűen kaptam le a polcról. Sok fehérítős és fekete szenes fogkrém társával ellentétben nyilván észszerű mértékben, de valóban fehérít. Ha nem láthatóan fehérítene is újra vennem majd, annyira szeretem az ízét, érezhető tisztító hatását, úgy, hogy nem bántja a fogaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

aprok

2020. október 16.

1-2 fogmosast követően látványosan feherebbek a fogaim (Sok kavet iszom) Íze sem zavaró.Mivel feherites céljából vettem,és az amúgy is érzékeny fogaimat sem bántja (ami plusz pont) így max pontszámot tudom neki adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Anyics

2020. október 3.

Nekem első sorban az íze az, ami tetszik. Kellemes ízű a számban, nem erős, nem csíp. Másik szempont, hogy jól tisztít, érzem mosás után a selymességet a fogaimon. Fehérítést nem tapasztaltam, de ettől még egy jó fogkrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

zdoreebaba

2020. szeptember 21.

Érdekes módon én ebben az aktív szenet nem véltem felfedezni, sem ízben, sem színben, semmiben... Egy érdekes kék színű fogkrém, ami jó alaposan megfogta, bekékítette az itthon lévő összes fogkefénket. Gondolom ez a leírásban is szereplő kék-zafír pigmentek okozhatták. Igazából nem zavart, mert fogkefét gyorsan és elég ritkán vált az ember, főleg ebben a vírusos időszakban. Az ízével és hatásával ki vagyok békülve. Elég jó mentolos ízű és nekem egy kis gyógynövényesség is társul hozzá. Sokáig tart az íze, alaposan és egyben kíméletesen tisztítja a fogakat. Egy kis fehérítést is tapasztaltam, de nem nagy mennyiségben. Tetszik, hogy gyengéd az érzékeny fogaimhoz. Nekem megadja, amire szükségem van szájápolást tekintve. Mindennapos használat mellett lehet jobban fehérítette volna a fogaimat... Összességében elégedett vagyok vele. Alig várom, hogy kipróbálhassam a kókuszos verzióját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Floree

2020. augusztus 17.

Majdnem egy hónapja vettem. Ezen idő alatt nem tapasztaltam érzékenységet, viszont tényleg fehérített a fogaimon egy kicsit. Kellemes a mentolossága, habzik is, de az sem túlzóan. Összeségében jó kis fogkrém, de nem tart sokáig, pedig épp csak borsónyit használok belőle minden nap. Ehhez képest viszont drága....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Clara

2020. augusztus 9.

En is latok külömbseget, szegyen-nem szegyen az utobbi par honapban elhanyagoltam a fogaimat, de ez egy het utan lepucolta ami rarakodott, ez egy ezrest meger boven!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0