Signal

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinguska09, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Fehérítő hatású fogkrém természetes eredetű összetevőkkel
  • Ásványi agyaggal és aktív szénnel
  • Hatása klinikailag igazolt
  • A színtudomány ihlette: kék-zafír pigmenteket tartalmaz
  • Gyengéd a fogzománchoz

Szasza2621

2021. november 29.

Kicsit túl mentolos, fehérítő hatása max az első pár használatnál látszódik, a végén pedig már semmi ilyesmi. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 29.

zsizsi2222

2021. szeptember 20.

Nekem nagyon mentolos. Fehérítő hatás..nos minimális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Nekem nagyon mentolos. Fehérítő hatás..nos minimális.

SiriusRed

2021. április 7.

Akciósan vettem, hogy kipróbáljam. Az íze kellemes, és nem szárad utána a szám, ami nálam több fogkrémnél probléma. A fehérítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni. Nagyon szép kék habja van - bár nem ez a termék lényege. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 7.

Bettu

2021. március 30.

Teljesen a negro jut eszembe az ízéről. Maga a fogkrém leginkább szürke színű, de néhol van benne kékes, zöldes szín is. A habja kék. 🤨😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Yummy

2021. február 24.

Nekem ez a fogkrém semmi extra. Nem fehérített, az íze és illata is számomra semmi.
Járt hozzá fogkefe, az viszont király. De most a fogkrémet értékelem az meg nyehh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

JErzsi

2021. február 13.

Ennél érdekesebb fogkrémmel még sosem találkoztam, ugyanis nekem színváltós volt. :D Nem tudom mi lehet az oka, de első pár használatkor sötétkék volt, ami jól el is színezte a fogkefét, illetve a mosdókagylót, aztán világoskék, a végén már szürke, ami használat közben totál kifehéredett.
A hatása annyira nem nyűgözött le, mint azt vártam. Jól tisztít, de nem vettem észre, hogy fehérítene. Az egyetlen fogkrém, ami eddig fehérítette a fogaim az a Himalaya Stain-away fogkrém. Az íze kellemes, nem erős, nem tudom mennyire tartós, mert én szájvizet is használok utána. A kókuszos tesójára kíváncsi vagyok, de őt nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

ASzandra

2021. február 6.

Fehérítő fogkrémet kerestem, erre esett a választásom. Jól habzik, az ízével sincs gond, és nekem az érzékenységgel sem volt. Fehéritést nem tapasztaltam. A fogkefét valóban elszínezi, viszont engem ez nem zavar. Ami annál inkább, hogy fogmosás után sem érzem azt a tiszta fog érzést, mint eddig, ráadásul 5-6 óra és egy evés után olyan, mintha 2 napja nem mostam volna meg. Borzalmas érzés, és az embernek nem mindig van lehetősége 5 óránként fogat mosni. Nem venném újra soha többé, a 2 csillagot is csak azért kapja, mert nem bántotta a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

TimiK

2021. január 28.

Én is tesztelésre kaptam a kókuszos párjával együtt. Jól habzik és az íze is kellemes volt. Nekem nem fehérítette a fogaimat, de nem is vártam el tőle, mert kávézom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

AnnniPanni

2021. január 27.

Kókuszos párjával nyertem tesztelésre. Azt kell mondjam, ez sem fehérített az én és a párom fogain, bár ezt eddig egyik fogkrém sem tudta teljesíteni (lehet bennünk a baj :) ). Jól habzik és jól tisztít. Jó érzés, hogy természetes összetevők vannak benne, de ha kellene, az íze miatt, én a kókuszosat választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

zsofiab

2021. január 13.

Tesztelésre kaptam a terméket, már majdnem az egész tubust elhasználtam. Talán egy icipicit fehérített a fogakon, de nem mondanám, hogy ezt más is meg tudná mondani ha látja. Az íze egész jó mentolos, semmi extra, a kókuszos íz nekem is jobban bejött, jól habzik. Nagyon nagy hátránya hogy minden kék lesz tőle, akárhogy mosom le a fogkefém, valahogy marad rajta fogkrém, ami aztán lefolyik róla és elszínez mindent. Nekem ez a legnagyobb problémám a termékkel kapcsolatban, ezért adok rá 3 csillagot és valószínűleg emiatt a tulajdonsága miatt nem fogom megvenni magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0