Silanus

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   5 ampulla   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szmulai.niki, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 25.

Kiszerelés:   5 ampulla
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A Herzéria hajápoló pótolja a külső hatások miatt keletkezett hiányokat, aminosavakat, nyomelemeket melyek szükségesek a haj fejlődéséhez. A növényi kivonat fokozza a fejbőr vérellátását. Erősíti, aktivizálja a hajhagymák működését, megszünteti a haj káros hullását. Bojtorjángyökér, csalánlevél, mustármag kivonatát, olívaolajat, mézet, méhpempőt, vitaminokat tartalmaz. Kúraszerű használata javasolt.

Makocska

2017. november 21.

Vállig érő hajhoz talán elég egy ampulla, azonban hosszabb hajra kell a kettő.
Nekem vékonyabb szálú, félhosszú hajam van, észrevételem szerint túlápolja a hajat, nem ad tartást, ezért -1 csillag.
Második alkalommal használtam, érdemleges véleményt nem igazán tudok írni, hajhullást nem mérsékelte, viszont talán ennek vagy egy másik hajszesznek köszönhetően nem kell minden másnap hajat mosnom.

Amint történik pozitív változás jön a beszámoló :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Vállig érő hajhoz talán elég egy ampulla, azonban hosszabb hajra kell a kettő.

Amint történik pozitív változás jön a beszámoló :)

dezsi50

2016. szeptember 23.

Eddig 3 db-ot használtam el, de azt el tudom mondani nem olyan már mint 20 évvel ezelőtt. Akkoriban kellemes méz illata volt és üveg ampullába tették, ez a mostani jobb.
Használat előtt meleg vízzel folyatom át, így könnyen kijön belőle és a két szélét ollóval keskenyebbre vágom (3 szög alakúra) így könnyebb, praktikusabb használni.
A hajam száraz a bőröm is, amit ennél észrevettem az hogy vmi ruszki kölnivel van tele, régebben mondom csak a kellemes méz illatát lehetett kivenni belőle.
Olíva olaj is van benne tán de látszatát nem tapasztalom.
A doboz tetején van az összetevők listája, a doboz oldalán csak a jéghegy csúcsa van, mivel jóval több "ez meg az" van ebbe belesuvasztva!
Ill! Én sampont nem használok csak meleg vízzel szoktam zuhanyozni, az nekem doszt elég.
De mióta ezt a herzériát használom teljesen habossá válik a víz tőle, tele van samponnal, legalább is az íze kimondott sampon, nem tudom miért kell elrontani egy jól bevált receptet?? Nem értem!
A hajamat nem zsírosítja egy cseppet sem, inkább szárítja, szval a kölnit meg a sampont ki kellet volna hagyniuk ebből a jó kis termékből!! :(
Amit még kiszeretnék próbálni az a "Bioaktív hajtonik hajhullás kezelésére" de inkább még sem mert ebbe még durvább dolog van..
Egyenlőre várom a csodát, majd megírom a többi tapasztalatomat.
-----------------------------------------------------------------------------------
Utána néztem ami nem kéne bele: 1, parfüm, oly felesleges ráadásul büdös. 2, Triethanolamine Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.
Ez sztem az én fejbőrömnek nem igen hiányzik.
Le fogom csökkenteni az alkalmazását heti 1x-re kb, mivel elég káros azért, erős lúg!!? Minek bele??
------------------------------
2016.09. Nem használom mert teljesen kiszárított ill semmi köze a régi herzériához, így csalódás volt, 3-4 ampula ment el 2 doboz meg a szekrénybe...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Olíva olaj is van benne tán de látszatát nem tapasztalom.
Egyenlőre várom a csodát, majd megírom a többi tapasztalatomat.
Ez sztem az én fejbőrömnek nem igen hiányzik.
------------------------------

kisenikoke

2016. június 10.

5 ampulla van egy dobozban, nyilván ilyen kis mennyiségtől hatalmas hajnövekedés nem várható.
Talán ha praktikusabb lenne...elég nagy kínszenvedés kinyerni a krémet.Ha nem lenne ilyen körülményes, lehet már most újravenném de így annyira nem tetszett.
Most már hosszú hajam van, ami dús is így nem gazdaságos számomra.
Örülök, hogy kipróbáltam. Mivel folyamatosan keresem azt a szert, amivel gyorsabban nőhetne a hajam lehet hogy hamarosan veszek egyszerre 2 dobozzal is úgy hátha kifejti jótékony hatását.
Minden alkalom után jól hidratált, puha hajat eredményezett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Most már hosszú hajam van, ami dús is így nem gazdaságos számomra.
Minden alkalom után jól hidratált, puha hajat eredményezett.

yokkoa

2016. március 6.

Ülök a kádban, fejemen a második ampullával, szóval egyelőre csak az első benyomásokat tudom leírni.
A doboz ósdi, kiveszem a sárga műanyag ampullákat: döbbenet, lehet, h a '70-es években felejtették a raktárban és most került elő? Nem, mert csak rendelésre jött. Az ampulla kézzel kinyithatatlan, olló kell; most második alkalommal az alját is kivágtam, így is nehéz volt mindet kiszedni. Állaga picit nyúlós krém, illatra tömény mandulaaroma. Nem zavaró, nekem a samponnal kijön belőle. A hihetetlenül vékony szálú, most bónuszba hullós hajamra vettem. Ráadásul a tövénél most még jobban el van vékonyodva, szóval picit pánikolok emiatt.

Nekem olyan állagot csinált szárítás után, h el voltam ájulva: nagyon jót tett a hajammal, csodaszép lett tőle. Egy teljes napot bírta, másnapra csatak zsíros lett az egész és a hintőpor sem segített (pedig szokott). Mindegy, remélem megéri ennyit kibírni miatta, ha már egy próbára csodát művel; hosszútávon hátha teljesen rendbe hoz.

Azért nem tudom mit kezd ezzel egy nagyon hosszú, dús hajú egyén, akinek mondjuk károsodott a haja, azért tenné rá. Neki tuti nem elég egy db ampulla egyszerre. Mivel csak 5 db van a dobozban nem olcsó mulatság szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 6.

siss

2015. november 10.

Upd. 8 ampulla után eldőlt a sorsa,ez sem az én hajamnak való.Hajmosás után nem érzem és nem látom,hogy olajos maradna a hajam,de másnap reggel már zsíros a hajtövem és lenyalt az egész,moshatnám meg újra. 3 naposan pedig vállalhatatlanul ocsmány,valami brutális módon zsírosbödön a fejem,tragédia az egész,még én is csak kapkodom a levegőt.Ennyire eddig nem volt zsíros,még a nyári 40 fokban sem.Heti két hajmosással hosszú-hosszú évek óta elvagyok,de most,ez valami borzalom.
Hajhullásomon ennyi nem javított.Marad a hajszesz,más nincs.
Pedig annyira bíztam benne...

Tegnap végeztem ki az első dobozt,hetente 2× használom.Irtózatosan kevés és über vékonyszálú hajam van,így nekem elég volt az egy ampulla,de valóban kevés amúgy.Mivel műanyagból van,így a végén kisollóval a széleinél kettévágom,így maradéktalanul,az utolsó cseppig fel bírom használni.Pöttyenként óvatosan beletapicskolom a fejbőrbe,az utóját a hajvégekre rakom.Lágy pakolás ez,nem ragad,de a fej olajos hatású lesz,mindenképp csak mosás előtt alkalmazható.A hajból könnyen kimosható,nem marad zsíros semennyire.Puha,selymes lesz tőle a haj,balzsamot sem használok.Több hajam nem hullik tőle,ez mindenképp biztató.
Nemcsak a doboza,de az ampullák és az illata is retro feeling.A kamillától valóban érdekes illata van,de nem vészes,csak először furcsa volt.Engem nem zavar semennyire.Mosás után valameddig még ragaszkodik,aztán majd elillan.
Az első vélemény motivált,hogy valaki a ritka hajú barátnőjének vette és bevált neki.Én is azt várom tőle,hogy hátha sűrűsödne kicsit és ne látszana annyira a fejbőröm.Hátha meglódítaná az apró hajacskákat.
Elég nehezen tudtam beszerezni,a patikában nincs,mert nem keresik,a város egyetlen bioboltjából sikerült,ott is rendelésre.Úgy tervezem,hogy jópár dobozzal elhasználok,hogy ténylegesen kifejtse a hatását,aztán fenntartónak heti 1× még valameddig.
Kifejezetten felemelő,hogy nincs benne alkohol,nem szeszalapú készítmény.
Majd jövök még később véleményformálásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

Hajhullásomon ennyi nem javított.Marad a hajszesz,más nincs.
Pedig annyira bíztam benne...

Kifejezetten felemelő,hogy nincs benne alkohol,nem szeszalapú készítmény.
Majd jövök még később véleményformálásra.

carriebradshaw

2015. november 3.

Lecsaptam rá nagynehezen a patikában (itt is rendelni kellett), egyébként egészség/bioboltokban is felfedezhető még valóban. Jónak tűnik, viszont egy ampulla nem elég túlzottan a hajamra, maximum akkor ha csak a fejbőrömre teszem. Vagy úgy kellene?! Most kettőt elhasználtam, meg első pár alkalommal így fogom, minden héten 2 ampulla az egyik hajmosásnál. Viszont így 3 hónapra mondjuk 5 ezer ft a kúra, háááát...kicsit sokallom, legalább lenne valami kellemes megjelenése a terméknek ennyiért :D A hajam puhább lett az tény, később jövök updatelni :D

Felkentem másodjára is, ez az ampi annyira kezelhetetlen, plusz nem lehet kiszedni belőle maradéktalanul a cuccot - azt a keveset se, ami amúgy sem elég a hajamra. Viszont bakkkkkeeeeeeeeeer, tényleg mintha nem hullana annyira és erősödne a hajam! :D szóval veszek még 1 dobozzal és nyomom a kúrát..

No beruháztam 5 dobozra is ebből a retrocsodából, mert a hajhullást tényleg csökkenti...pontosabban csökkentette 3 hétig míg használtam, utána 2-3 hétig abbahagytam és újra több szál jött ki a mosásnál, úgyhogy újrakezdtem...bár továbbra sem tudom kivitelezni, hogy 1 ampulla elég legyen a hajtövekre, pedig szerintem nincs nagy méretű koponyám :D úgyhogy marad ez a heti 1 alkalommal de akkor 2 ampulla akció. Az illata nem túl jó, de ki lehet bírni, mosás után én már nem is érzem. Ami plusz pont nagyon, hogy tényleg kimosható könnyen a hajból, nem marad tőle zsíros a hajam (mint az olajoknál általában,amikkel képtelen vagyok szenvedni, még heti 1 alkalommal se bírom elviselni azt a kimosós tortúrát, pláne ha végül bennemarad).
Most már mintha sűrűsödne is a hajam, úgyhogy maradok hűséges használó pár hónapig még biztos :) Amúgy érdekes, mert nem vagyok egy sóher típus ha a hajamról van szó, de erre a béna designra akkor is sajnálom a pénzt kiadni :D -de csak a vásárlás pillanatában aztán persze tudom hogy jó ami benne van és megéri....hát ez a marketing bizonyított hatása rajtam keresztül:D de azért menjen csak az 5 csillag Herzinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Adél Zsanna

2015. szeptember 21.

MOST megint vettem és megint szeretném használni minden hajmosás előtt 1 hónapig, az olyan 2 doboz! Nagyon szeretem, friss, tiszta érzetű a fejbőröm, tartást ad és mindig meglódul a hajam a növekedésben, a babahajak megjelenésétől nem is szólva :D

Novemberben (vége fele jött meg)rendeltem meg talán egy nagyobb pingvinpatikás rendelés során! Sajnos az ősszel iszonyatosan hullott, tönkrement a hajam belső probléma miatt (fog :( ) Nagyon nehéz volt helyrehozni és megállítani a hullást! Akkor elkezdtem vitaminokat szedni és ezt az ampullát használni!
Nagyon megvoltam vele elégedve, tartást, fényt adott a szinte élettelen hajamnak,a fejbőrömet is frissítette, ápolta! Akkor egy dobozt használtam csak el mert karácsony után 1800 ftért hozzájutottam a Helia-D regenero sampon+tonik csomaghoz!
Most megint megvettem, hogy kicsit frissítsem a fejbőröm és csináljak egy 1 hónapos kúrát mely során most minden hajmosás előtt fel fogom tenni a kókuszolaj előtt!
NAGYON ajánlom MINDENKINEK, csodálatos, tiszta MAGYAR termék! A marketing sajnos elég rossz mert a csomagolás sokaknak számít és szegényt nem sokan veszik így észre, pedig szuper termék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Ancsibaba1993

2015. április 4.

Nem egy rossz termék,valóban használat után selymes,és csillogó lesz tőle a hajam,és kúraszerű használattal a hajhullásra is bevált,csak ne lenne ilyen kutyasampon illata... Az ára az szerintem teljesen korrekt,a csomagolása meg valóban nem valami figyelemfelkeltő,ha a patikus hölgy nem ajánlja,lehet hogy sosem veszem meg... A hatása viszont tényleg nem marad el,nekem kb. a második doboznál kezdett el látványosan hatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

Lina13

2015. március 6.

Igazából csak dicsérni tudom! kúraszerűen használtam 2 hónapig és a hajam nagyon puha és egészséges lett tőle. előtte kissé töredezett volt, én főleg a dúsabb hatás miatt vásároltam és az is lett valamennyivel :) az ára nagyon jó de szerintem kúra szerűen érdemes alkalmazni a tartós hatás érdekében akkor pedig 2-3 dobozzal érdemes venni mert egy kiszerelésben csak 5 ampulla van. akinek hullik a haja annak is jó szívvel ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

udvann

2014. június 15.

A második dobozzal használom, és nagyon meglepődtem de használ. A hajam fényes és puha, a tartása sokat javult és megjelentek az apró kis babahajak is.
Azzal vitatkoznék, hogy drága, hiszen 5 fiola van egy csomagban, ami 990 forint. Én hetente egyszer használom, félhosszú hajra kenem fel és belefésülve bőven elég egy fiola. Szerintem hetente 200 forint öt héten át nem sok azért, hogy szép legyen az ember haja.
Némi negatívum, hogy ( talán a kamilla miatt) tényleg kutyasampon illata van, de az mosás után elillan. No meg ezt a csomagolás dolgot is újra kellene gondolni, mert már a 80-as években is gáz lett volna. Sokan szerintem emiatt sem figyelnek fel rá a boltban vagy a patikában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.