Silky

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: G, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Silky Crystal Serum regeneráló, kondicionáló szérum.

Regenerál és kondicionál. Extra fényt és lágyságot biztosít. Nem nehezíti el a hajat.

Bettu

2015. május 17.

Fodrászom mindig ezzel keni a végén a hajam, a jó vélemények alapján meg fogom venni, a festett szőke hajamnak biztos jót fog tenni!:)
update később!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

update később!:)

barbiii_sz

2014. április 7.

Már elég régóta ezt az olajat használom és még mindig van belőle, mert pár csepp elég belőle egy használat során. Tényleg segít a hajvégek szárazságán, jól kézben tartja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Collien

2014. március 4.

Kedvenc hajápolási termékem. Nekem festett és száraz a hajam. Imádom az illatát, és azt is, amilyen fényes és puha lesz tőle a hajam. Egy dologra figyeljünk, ha használjuk, hogy rendszeresen ápoljuk a hajunkat vele, mert nekem volt, hogy napokig elfelejtettem használni, és akkor ismét száraz lett. Egyébként, jobban nő a haj is tőle. Sok kis babahajam van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

kvitta.girl

2014. január 12.

Én is nagyon szeretem,de álmaim hajolajától elmarad:)) Nem volt drága 1500 ft nagy mennyiség, de középkategóriás. Lehet imádnám ha nem használtam volna 2 hétig próbaképp a loreal mystic hajolaját,tőle nagyon elmarad. Viszont kallos hajolajától meg jobb. Tehát megéri a pont középkategóriás árát. Eddig próbáltam a balea repair hajolaj,3 féle kallos,a loreal,garnier és ezt a hajolajat. Ez 2. helyen szerepel a felsoroltak közül,első a loreal de arra majd gyűjtök ha ez elfogy.
Mindenesetre ajánlom,mert jó termék,de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Mindenesetre ajánlom,mert jó termék,de nem csodaszer.

c.ancsa

2013. március 20.

Imádom ezt az olajat! Aki olvas, az tudja hogy nagyon sokat ,,szenvedek" vagyis inkább ,,szenvedtem" a hajammal. Göndör, száraz, nehezen kezelhető a hajam. :/ Én ezt az olajat használom kb 3 éve! Vizes hajra 3-4 pumpát. Következő nap semmit, harmadnap szárazon 2 pumpát, ha igényli akkor a negyedik napon még 1-2 pumpát szárazon. Ilyenkor már egy picikét zsírosít, de nagyon jól ápol és a hajmosás már úgyis közel van. :) Imádom, volt már más olajom, de nem szerettem ennyire egyiket sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

Detti

2013. március 17.

Még hosszabb volt a hajam, amikor vásároltam. Mivel festett szőke és vasaltam is, így a sima hővédő nem volt elég rá. Elvileg vizes hajra kell használni formázás előtt, de sokszor már a kész, száraz hajra is alkalmaztam. Nagyon lágy és szép fényű volt tőle a hajam, egyáltalán nem zsírosított. 1.780 forintért vettem, de sokáig tart, mivel 2-3 csepp valóban elég belőle. A termék egyébként 100 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

G

2012. június 11.

Nagyon szerette a festett szoke hajam amig hasznaltam, aztan elkezdtem massal is kiserletezgetni, de azt hiszem a heten ujraveszem :) Nedves es szaraz hajon is alkalmaztam, nem kelt zsiros hatast, lathatoan fenyesebbe es lagyabba teszi a hajat. Keves kell belole, 2-3 pumpalasnyit hasznaltam a hajam hosszara, ami hatkozepig er.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Any

2012. május 17.

Kedvenc szérumom hajra. Nagyon jó száraz, töredezett hajra.Puha és finom illatú lesz tőle a haj. Több mint féléve használom minden hajmosás után és még csak a címkéjéig fogyott, mert nem kell belőle sokat kinyomni. Plusz pont még, hogy 3évig tart a szavatossága :) Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol