Simple

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Armilla, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd micellás arctisztító víz

• eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket a bőrről
  • azonnal hidratálja a bőrt

dorqaap

2019. május 17.

A micellás vizeknek eddig sem láttam értelmét, ennek pedig szintén nincs semmi. (jó kérdés lenne, miért is vettem meg). Este használom, amíg a meleg vízre várok, csak belelöttyentem a kezembe és megmosom vele az arcom. Szerintem semmit nem tesz vele, biztosan nem veszem újra, de még lehet, hogy el sem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Bonzee

2018. július 22.

Nagyon kedvelem a Simple termékeket, de ebben az esetben örültem, hogy próbaképpen a kisebb kiszerelésűt vettem meg (és azt is akciós áron). A második használat utáni reggelre visszahozta a bőröm már-már feledésbe merült "kombinált" jellegét: a T-vonalamat csatakosra zsírosította, az arcom többi részét fakóra szárította. Ráadásul az elhasznált vattakorongon sem láttam azt az eredményt, amit vártam volna egy belvárosban töltött, izzasztó nap után.
Mivel a legtöbb eddig kipróbált, illatszerboltok polcain található micellás víz iránt is vegyes érzelmeket táplálok, egyelőre maradok az online rendelhető, idáig leginkább bevált Bielenda termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

cafeconsal

2017. június 4.

Sminkeltavolitasban nekem nagyon gyenge, szememet is csipi. Ugyanennyiert a Garnier micellasa sokkal hatekonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Zember

2017. február 3.

Már háromszor vásároltam újra a kedvező ára miatt külföldön, és nagyon megkedveltem. Kíméletesen eltávolította a sminkem, a szempillaspirállal is megbirkózott. Nem okozott semmilyen irritációt, kipirosodást. Ár-érték arányban szerintem teljesen jó :) Csak azért 4* , mert nálam a Bioderma micellás lemosója a nagyobb favorit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.