Simple

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup014, Módosítva: 2013. szeptember 26.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd összetevői kíméletesen tisztítják az arcot. Színezék és illatanyag mentes, érzékeny bőrüek is használhatják.

CrazyKid

2018. december 18.

Szerintem hányás szaga van, nem túlzásból, hanem tényleg. Hajba ragadt hányás szag, olyan jó egyetemi időszakra emlékeztető. Nagyon jól habzik, talán túlságosan is. Jól tisztít, nagyon szárít, de ugye a krémezés ezen segít. Ha épp úgy érzem túlzásba vittem az arcradírt, de mégis csak kellene valami tisztítás ami több, mint egy kendő de kevesebb a radírozásnál, akkor ez a választás. Nincs különösebb gond vele, csak az a szag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Tiszi

2017. május 27.

Elsőre számomra is furcsa volt az illata, de kellemetlennek nem mondanám. Jól habzik. Lassan egy fél éve használom és nagyon megszerettem. Nekem nagyon jól leszedi a sminket is, nincs szükség külön sminklemosásra. Én pont azt tapasztaltam, hogy kellemesen frissnek és tisztának érzem a bőrömet utána. Azt hiszem kevésbé pattanásosodok tőle, és nyugtatja a bőrömet. Ezután is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Annusko

2017. május 24.

A Balea híres Med arcmosóját szerettem volna itteni (angol) lehetőségekre leképezni, így az összetevők alapján jutottam el a Simple termékcsalád ezen tagjához. Nincs benne SLS, sem illatanyag, ez óriási pirospont. Gél állagú, jól tisztít de én előtte micellás vízzel lemosom a sminket, a sminkkel önmagában szerintem nem bírkózna meg.
Végzi a dolgát, egyszerű de nagyszerű. :) Megtartom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 24.

Végzi a dolgát, egyszerű de nagyszerű. :) Megtartom!

veravera

2014. augusztus 18.

Egyik kedvenc geles arclemosom, nem okoz pattanasokat, nem szarit tul, gyenged. A fenyvedot stb jol leszedi, de komolyabb sminkkel nem tudom, elbanna-e egyedul. A fenti besorolassal ellentetben ketlem, hogy szaraz borre jo lenne - de ezt nem is hirdeti magarol, erzekeny borre valo es kesz. Nincs benne illatanyag sem, pont ezert. En valtogatni szoktam egyebekkel, hogy ne unjak ra (es a borom se), de eddig teljesen bevalt, a 3. tubusnal tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

lysza1985

2014. június 16.

Az állaga és az illata sem tetszik, mivel illatanyagmentes, viszont nem érzem utána megtisztítottnak az arcomat, és egyből ki is jött egy óriási pattanás utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol