Sisley

Ár:   37 490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariska6, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   37 490 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Szemkrémek

• puhít és hidratál
  • csökkenti a szem alatti duzzadtságot
  • lágyítja a ráncokat
  • harcol a szemkörnyék szárazsága ellen
  • frissességet biztosít

szeliger

2018. szeptember 30.

2015.08.09.
5 ml minta. Átlátszó zselés állagú krém, jellegtelen, szinte semmi illattal. Könnyen beszívódik, a szomjas bőrnek kellemes, de semmi több. Az összetevők listája végképp nem meggyőző, az ára pedig a csillagos égben. A fenti képpel ellentétben 15 ml pumpás változatban láttam.

2018.09.30.
Időközben az összetevők listája változott, a parabéneket száműzték belőle, kapott egy kis ráncfelvarrást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

2015.08.09.

2018.09.30.

riedl

2018. szeptember 26.

Kegyetlen ara van, de eddig tenyleg ez es a la prairie viszik a palmat szemkornyek apolo teren.
Gel allaga miatt gyorsan felszivodik es lathato szamomra a kulonbseg. Nem hagy zsiros nyomot, smink par perc utan mehet ra.
Adagolas idegesito, de valoban sokaig lehet hasznalni. Inkabb 1x bevalt es draga termek sokaig, mint többször nem bevalt:s 4 csillag az ara miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Klaunak

2017. január 28.

Tényleg meg kell tanulni el találni az adagot amit fel ken az ember. Szépen beszívódik. Nekem egy évig elég volt. Kellett mellé krémet is használnom. Igazából sok előnyt nem tapasztaltam.
Amúgy ez nem pumpás és nem is volt az. Tégelyes mint a képen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

Amúgy ez nem pumpás és nem is volt az. Tégelyes mint a képen.

bomx

2016. június 9.

(A pumpás az szerintem másik... A lenti hozzászólónak.)
Hogy a hátránnyal kezdjem: meg kell tanulni keveset kenni ebből, különben úgy szárad meg, hogy vagy csak a krém pereg le... Vagy ha rásminkelsz, akkor a sminkeddel pereg le a fölösleg.

Öt csillagot kap tőlem mégis, mert annyira jól néz ki tőle a szemem. Bedagadt szem, fáradtnak tűnő tekintet, mindent felfrissít. Hűsítő zselé. Gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

(A pumpás az szerintem másik... A lenti hozzászólónak.)

Ashmatiii

2016. február 19.

Nekem valamiert tetszett az enyhe gyogynovenyes illat,a gelszeru allag es hogy teljesen attetszo. Kellemes erzes volt viselni,a borom mohon beitta,de semmi egyeb nem tortent mig hasznaltam,azonkivul,hogy szepen hidratalt es egesz jol mukodott a karikakra. Viszont ilyen arfekves mellett az ember minimum vilagmegvaltast remel 😊 Ilyesmirol nem tudok beszamolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.