Sisley

Ár:   37 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorine, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Ár:   37 800 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Friss és tonizáló krém-gél maszk speciálisan a dehidratált vagy fáradt kinézetű bőr számára kifejlesztve. Aktív összetevői segítségével regenerálja, hidratálja a bőrt.

1000Ft/10ml Bontatlan!-Sisley Gel Express Aux Fleurs Hidratáló és Tonizáló Maszk
Ár: 1000 Ft (+515 Ft ajánlott posta kötlsége) , Eladó: szeliger
Állapot: új, bontatlan, 10 ml kiszerelésben, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Aquariusgirl

2018. február 3.

Én is mintát kaptam belőle, de én egy próba után kukába dobtam. Felkenéskor még éreztem a hidratálást - esti szeánszról van szó - de reggelre húzódott a bőrkém és mintha a rozaceák is jobban látszottak volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 3.

bomx

(!)
2016. június 9.

Kaptam egy mintát ebből. Tökéletesen hidratált, eltüntetett pár ránckezdeményt. Frissnek tűnt tőle a bőröm, de tényleg szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

szeliger

2015. október 6.

Nekem is csak mintám volt belőle, 4 ml pár alkalomra volt elég. Kellemes, enyhén virágos illatú, fehér színű, géles állagú kence. A használati útmutató szerint nem kell lemosni, csak a felesleget három perc múlva felitatni. Az én bőröm esetén nincs mit felitatni, mert 3 perc alatt az egészet beszívja, pedig meglehetősen vastagon kentem fel. Szép, feltöltött bőrt eredményez, nagyon kényelmes, hidratált érzés. Sajnos a hatás is elég expressz módon múlik el, pár óra múlva már húzódik az arcom bőre. Száraz bőrre még melegebb időben is kevés, ennyi pénzért sokkal jobb maszkok kaphatók, pl. a fekete rózsás maszknak szerintem közelébe sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 6.

Dorine

2015. szeptember 23.

Egész kellemes, gyorsan beitta a bőröm és utána puhának és hidratáltnak éreztem, de valahogy többet várnék ennyi pénzért. Még jó, hogy csak mintám van belőle. Az illata is rendben van, összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Hidratálók: Sorbitol, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak