Sisley

Ár:   22 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. február 25.

Ár:   22 700 Ft
Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   Marionnaud

Bőrápoló hatóanyagokkal és növényi olajokkal gazdagított ultrafinom pirosító. Építhető és csíkmentes eldolgozást tesz lehetővé, az orcákat természetes színnel és ragyogó fátyollal vonja be.

6 árnyalatban kapható

Tarzicia

2021. március 8.

6 színben kapható, ebből 5 pirosító, 1 highlighter.
1. Pink Peony - a legvilágosabb, igazi ártatlan rózsaszín, inkább hideg, mint meleg árnyalat, világos bőrűeknek, szőke hajúaknak tökéletes
2. Rosy Fuchsia - a legélénkebb az összes közül, vibráló fukszia, szinte világít, sötétebb bőrű és hajú (bátor) hölgyekhez illik
3. Coral - élénk, meleg korall szín, bárkinek jól állhat, főleg nyáron
4. Golden Rose - a legfényesebb, világos rózsaszín
5. Rosewood - a legsötétebb, pink
6. Shimmer - meleg, arany fényű highlighter.
Amikor a színeket nézegettem, rögtön tudtam, hogy a Pink Peony nekem túl világos, a Rosy Fuchsia meg túl élénk. A Coral és a Shimmer is tetszett, de megvan nekem a Sisley L'Orchidee pirosítójából a Coral szín, highlighterem meg van már egy pár, ezért ezeket kihagytam. A Rosewood az én színem, a Golden Rose meg annyira különleges, hogy nem tudtam neki ellenállni, mindkettő hazajött velem.
A pirosítóhoz a dobozban egy fekete bársonytasakot is kapunk. A tok maga a Sisley-től megszokott fekete-fehér állatmintás, négyzetes alakú, mágneses záródású, benne nagy tükör. Ecset nem jár hozzá, de én nem is hiányolom. Úgyis mindig csak otthon sminkelek, és a normál méretű pirosítóecseteket jobban szeretem, mint azokat a kicsiket, amiket mellékelni szoktak. A Sisley előző Phyto Blush Eclat nevű pirositójához még járt egy egész jó méretű kis ecset, de azt se használtam soha.
A Rosewood-ra és a Golden Rose-ra is érvényes, hogy rendkívül pigmentáltak, az ecsetet elég épp csak hozzáérinteni. Pár mozdulattal könnyedén eloszlathatók, bohóc-arc, foltosság, éles kontúrok, csíkozódás kizárt. A szín olyan természetes, mintha belülről jönne. Rosewood finish-e szatén, a Golden Rose-é fényesebb.
A Sisley ferdén vágott pirosítóecsetével viszem fel, az tömöttségben, méretben is tökéletes hozzá. Pl. a MAC 168 se rossz, de elég nagy a pan, kényelmesebb hozzá egy picit nagyobb fejű, lazább szőrű ecset. Mindkettő tartós, a nap végére sem tűnik el az arcomról.
A színekről:
A Rosewood egy viszonylag sötét pink, a hidegebb tartományba sorolnám. Én általában ezt az árnyalatot szeretem, ez áll nekem a legjobban, kiemeli a zöldeskék szemem színét, és kellőképpen élénkíti az arcomat. Ez a szín a Sisley Phyto Blush Eclat Pinky Berry-hez hasonlít a legjobban, csak egy picit sötétebb.
A Golden Rose kilóg a sorból. Nagyon különleges, ilyenem még sose volt. Világos rózsaszín, és csodaszép, meleg, pezsgőszínű-barackos-rozéarany fénye van. Ici-pici csillámok is vannak benne, de nem feltűnő, nagyon elegáns. Pirosítóként, önmagában nekem kicsit világos. Úgy használom, hogy egy másik pirosítóra teszek belőle egy leheletnyit. Főleg az arccsontom felső részére koncentrálok, így highlighterre sincs szükség. Szerintem bármelyik (unalmas vagy matt) pirosítót fel tudja dobni. Szemhéjpúderként is kipróbáltam, a mozgó szemhéj közepén pl. nagyon jól mutat.
Nekem ez az új pirosító sokkal jobban tetszik, mint a korábbi Phyto Blush Eclat, vagy a L'Orchidée. Egyszerűen szebben mutat az arcomon.
Csillagos ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 8.

6 színben kapható, ebből 5 pirosító, 1 highlighter.
3. Coral - élénk, meleg korall szín, bárkinek jól állhat, főleg nyáron
4. Golden Rose - a legfényesebb, világos rózsaszín
5. Rosewood - a legsötétebb, pink
6. Shimmer - meleg, arany fényű highlighter.
A színekről:
Csillagos ötös.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Színezék. Piros.