Sissi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kalcium a köröm építőanyaga, biztosítja annak növekedését. A termék rendszeres használata ellenállóbb és egészségesebb körmöket eredményez.

HyperBunny

2014. július 1.

Elhasználtam már belőle kettőt, lassan be kell szerezzem a következőt. :) A körmöm hajlamos volt rétegesen felszakadozni, ezt teljesen megszüntette. Alaplakként is használom, jobban bevált, mint akármelyik olcsóbb kategóriás. Ajánlom mindenkinek, egy próbát szerintem megér 300 forintért.

UD: A harmadik üvegnél szomorúan konstatáltam, hogy valami más lett benne. Eleve folyékonyabb az állaga, ráadásul az eddigi mattság helyett viszonylag fényesre szárad. A fájó pont, hogy alaplakként is leszerepel azóta. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

talentum

2014. január 30.

Évek óta használom minden lakkozás előtt. Valóban erősebbnek tűnik tőle a körmöm. Gyorsan beszívódik ellentéteben más kalciumos cuccokkal és jól tapad rajta a körömlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

szilvike13

2013. október 17.

Régen miután leszoktam a körömrágásról nagyon lassan nőttek a körmeim és rettenetesen gyengék voltak. Egy műkörmös ismerősöm javasolta ezt a terméket és nagyon meg vagyok vele elégedve. Soha nem voltak még ilyen erősek a körmeim. Egyáltalán nem töredeznek!!! :) 100 forintosban veszem kb. 260 ft-ért! Nagyon megéri és mivel 1 vagy maximum 2 rétegben szoktam felkenni, sokáig is elég. Csak ajánlani tudom mindenkinek! :) :) :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

extraj

2013. február 18.

Teljesen elégedett vagyok vele. Az ár-érték aránya kitűnő. Erősíti a körmöket, lezárja az apróbb egyenetlenségeket a köröm felszínén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Xnano

2012. november 28.

Másfél hete vettem meg végső elkeseredésemben ezt a lakkot, mert a körmeim papírvékonyak voltak és rétegekben szakadtak fel. 300 forint volt, de nagyon megérte. Beszívódik a körömbe szóval nem hagy rajta fényes réteget. Én minden használom, és nagyon meg vagyok elégedve. Nőnek a körmeim! :D És egyben vannak. Biztos van ennél jobb is a piacon, de számomra ez volt elérhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Antioxidánsok: Toluene, Dioleyl Tocopheryl Methylsilanol
Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.