Sissi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szárító fedőlakk, amely fényt, ellenállást és gyors száradást biztosít. Alkalmazható önmagában és színes lakkra is felvihető.

Linuxo

2017. június 6.

Teljesen rendben van ez a fedőlakk. Kevés kis pénzért egy valóban gyorsan száradó lakkot kapunk. Az ecsete, hát nem a legjobb. Lapított, széles fejű ecsetekhez vagyok szokva( pl. Rimmel, Essence), át is töltöttem egy kiürült Rimmel-es üvegcsébe, és így használom el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

xszemyx

2015. május 22.

Sokszorosan meghosszabbítja a színes körömlakkok élettartamát, valóban gyorsan szárad, szép fényt ad. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

paperflowersanita

2014. március 14.

Nekem az alapozó lakkja van most perpill meg, de valami borzalom. Felkenem, rá a színest másnap meg darabjaiban leválik. szívesen elajándékoznám, 2x ha használtam.....Ez a fajta, mai a képen van kicsit jobb, egy nappal meghosszabbította a körömlakkom élettartalmát így 3.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Akane

2014. február 3.

Egyszer sos kellett egy átlátszó körömlakk, akkor vettem a Nyugati aluljáróban kb. 270Ft-ért és teljesen megérte az árát. Azt tette, amit ígér: fényes volt és gyorsan száradt. Még tartósnak is mondhatom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

szerpentin_b

2014. január 9.

Nem rossz. Könnyen kenhető és hamar szárad. Jól fed és nem pattogzik le túl hamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

lhekszi

2013. augusztus 27.

Én semmi ilyen csíkozódást nem tapasztaltam,mint az előzőek.Nekem teljesen jól bevált,nem mondom,hogy hipergyorsan szárít, de nem is lassú és nekem több napig tartós marad a körömlakk,nem rontott a minőségükön. Nyomdázni is szoktam a körmömre és ezt is azzal fixálom,mivel kellően híg ,nem is keni el el a mintát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

kothencz001

2013. február 10.

Tényleg vigyázni kell. mert ha nincs megszáradva alatta a körömlakk csíkoz, és lehúzza. Elvileg szárító lakk, de ezt a funkcióját nem tapasztaltam. Ami viszont jó benne, hogy ha nem tökéletes a lakkozás ez kicsit elfedi a hibákat és szép fényes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Nicu

2012. október 8.

Kissé mattít, csíkoz, lassan szárad. Figyelni kell arra, hogy ne legyen túl vékony, túl vastag se a réteg, mert lehúzza a lakkot, vagy pedig nem szárad meg. 2. napon nagyon pattogzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Pigments, CI 60725

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Szintetikus színező anyag. (Lila)