Skin&Lab

Ár:   $40   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. augusztus 19.

Ár:   $40
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Sophie H

2019. április 17.

Csodálatos összetevőkkel rendelkező erősen jázmin illatú (nem parfüm, hanem a virág természetesen erős illeta), átlátszó de folyékony szérum, pipettás kiszerelésben. Pár hónapja már rendszeres használatban van nálam. Télen nem volt elég a részlegesen vízhiányos arcbőrömre, nyáron szerintem lehet, hogy önmagában is ad elég hidratálást.
Azért csak 4 csillag mert úgy érzem, hogy szinte már túltolták a sok szupi növényi összetevőt. Ez lehet, hogy valakinek maga az álom, nálam érzékenységet nem okoz, viszont a hatékonyságát sem érzem annyira...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

lollypoppy

2019. február 2.

Az illata valami egészen elképesztően agresszív, ritkán hőkölök vissza egy kozmetikum szagától, de most ez történt, amikor először kibontottam :). Ezt leszámítva egy kellemes szérum, nem látok kiugróan látványos hatást, de jól hidratál és kicsit feltölti, kiegyenlíti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Lizka

2019. február 1.

Én szeretem. Este, toner után használom. Szerintem az illata is nagyon finom, Nálam 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

jomosono

2019. január 24.

.Emmlékezetes vásárlás volt Ő ,mert első napon a felét kiöntöttem( fellöktem véletlen ..)
Sajnáltam is utólag,mert nagyon szerette a bőröm ezt a piros antoxidáns bombát..Maximális pontszám jár Neki!!
Most rendeltem meg a krémét ,arra jobban fogok vigyázni,remélem hasonló jó tapasztalatokkal térek vissza ,hogy Őt is értékeljem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

dzsanki

2018. szeptember 26.

Jó szérumnak tartom, 4 csepp elég belőle, úgyhogy a mennyiség is kiadós. Illata van, és nem mondanám, hogy kedvelem, de szerencsére ez a természetes illata, nem parfüm. Mindennel megfér egyébként, géles az állaga, de enyhén olajos is, így szépen terül, hidratál és élénkít, olyan a hatása, mint egy jó c vitaminos szérumnak Akciósan mindig lehet kapni, a 40 dollár barokkos túlzás, normál áron 30, akciósan 18-23 között szokott lenni, szóval akit az ára tart vissza, nézzen körül nyugodtan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

stunde67

2018. március 24.

szép, igényes csomagolás, benne sűrű serum, illata nagyon kellemes, kicsit ragadós, mindig lefekvés előtt használtam napi rutinként.
Anyukámnak is vettem, ő is szerette. Újra vevős cucc

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

Anyukámnak is vettem, ő is szerette. Újra vevős cucc

bobekecske

2017. szeptember 15.

Első benyomásra nem éreztem túl különlegesnek, de idő közben nagyon megszerettem és újra fogom venni, ha elfogy.
Nekem gyorsan felszívódik, örömmel használom reggel és este is, szépen egységesíti és feltölti a bőrt, picit élénkítő hatású.
Más szérumokkal együtt is jól működik, bírj az utána használt hidratálót is, a smink is jól működik rajta.
Intenzív illata van, de szinte egyből el is illan.
Nem különösebb bőrproblémára javasolnám, hanem a bőr táplálására és ragyogóbbá tételére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Intenzív illata van, de szinte egyből el is illan.

0808

2017. január 19.

Jujj milyen nagy szerelem ez a szérum! Egy üveggel használtam el eddig -úton a második, harmadik....Csak este használom mert kissé ragacsos és mivel bőségesen adagolom kissé lassan szárad. Csupa jó dolog mit rejt e kis piros üvegcse semmi irritáló, zavaró fölösleges mű vacak adalékot nem tartalmaz.
Fantasztikus antioxidáns turmix -gránátalma, málna, áfonya, törpemálna, goji berry, acai bogyó...igazi vitamin bomba a bőrnek. Eddig külön C -vit szérumot is használtam de mióta erre átálltam már nem veszem külön. Végre élettel teli selymes (koromhoz képest) üde az arcom még ebben a zord száraz hideg időben is és tudom, hogy sokat köszönhetek neki!
Persze azt mindig megemlítem, hogy egy jól felépített rutin mindenképp kell, - de ezt Ti már úgy is tudjátok - önmagában semmitől nem kell csodát várni, ám egy jó összeválogatott bőrünknek korunknak megfelelő rendszeres rutin azért már eredményesen harcol az éppen adott problémával. Esetemben így 40 fölött vízhiány, szárazság, ráncocskák meg ráncok, esetleg még pigmentfoltok is..szóval minden életszakaszban van vmi ami ellen küzdünk, takarjuk próbáljuk leplezni , vagy épp kiemelni, de azt gondolom ez egy olyan termék mellyel mindenki bátran próbálkozhat és melyről elégedetten zeng majd ódákat!...ha nem vegyétek fejem:))) Tőlem jár a100*!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

ilditoth

2016. február 24.

Először is: nagyon erős illata van, pedig nincs benne parfüm... valamelyik növényi kivonattól, gondolom. Elég nehéz volt megszokni. Én a 21.5-ös szérummal együtt használom, de most jöttem rá, hogy igaziból reggel nem olyan jó felkenni, mert kicsit ragacsos, fénylő lesz tőle a bőröm, és nem is szívódik be a reggeli készülődés ideje alatt. Tehát érdemes este használni. Viszont, gyönyörűen simítja a bőrömet, és valóban "élettel teli, ragyogó " lesz tőle - az összetevők láttán nem csoda, tele van piros gyümölcsök kivonatával (egyébként először meg is tévesztett, azt hittem, pirosság, azaz rosacea ellen van...)
Az ára viszont borsos, teljes áron nem venném meg, Black Friday-akcióban ruháztam be rá. Igaz, hatalmas mennyiség, csak napi 3-4 csepp kell belőle, jó sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Betaine, Caprylyl Glycol, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil
Vitaminok: Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Yamgyökér kivonata. Paula Begoun szerint semmilyen kutatás nem utal arra, hogy a yamgyökérnek lenne bármi hatása a bőrön alkalmazva.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak