Best of Beauty 2019

Skin Watchers

Ár:   $26   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gombolya, Módosítva: 2017. január 27.

Ár:   $26
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csiganyálat és több növényi összetevőt tartalmazó emulzió, mely táplálja,nyugtatja a bőrt, csökkenti a ráncokat.

_zsulu_

2017. június 21.

Már legalább két hónapja használom, de csak most mutatkozik meg a haszna igazán, a nyári hőségben. Bár emulzió, de az állaga olyan mint egy könnyed arckrém így én most arckrém helyett használom lotion és/vagy szérum fölé. Ezen kívül van egy csúnya heg a kézfejemen azt kenegetem vele serényen, hátha halványítja (ha ez megtörténik, feltétlen updatelek róla :) ) Minimális illata van, az is kellemes, engem egyáltalán nem irritál a sok növényi kivonat ellenére sem. A csomagolása nagyon igényes, pumpás és jó sokáig elég lesz ez a kiszerelés. Külön nem tudom értékelni a hatását mert sok terméket használok egyszerre, de az biztos hogy egy könnyű hidratálónak tökéletes! Liciten nyertem alig tíz dollárért, teljes árán szerintem nem venném újra, mert az kicsit húzós.

UD.: Bár nem ide tartozik feltétlen, de hegkezelésre ezt kicsit drágállottam, viszont a Mizon csigás széruma csodaközeli állapotokat idézett elő, annak sztem nagyobb a csiganyál tartalma :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Caprylyl Glycol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.