SkinDivision

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 8 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohhungary, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 8 200 Ft

Extra magas hatóanyag tartalmú, C-vitamin és ferulin sav duóját tartalmazó, koncentrált szérum, ami drámaian ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben csökkenti a ráncokat és pigmentfoltokat is. A C-vitamin közismert szupersztár az anti-aging területén. Ez a komplex és precízen megalkotott szérum pedig a legtöbbet hozza ki belőle! Olyan bőrbarát összetevők mellett, mint a a bisabolol, a glikoproteinek vagy a hialuronsav, igazi különlegessége, hogy 15% tiszta C-vitamin és 0.5% ferulic sav duót tartalmazza. Ez egy bizonyítottan "mágikus duó", ami szinergikusan működik együtt, vagyis elképesztő mértékben turbózza egymás hatását: a C-vitamin önmagában is jelentősen segíti az anti-aging alfáját és ómegáját, a fényvédelmet, a ferulin sav összetevővel együtt azonban ez az arány hatványozódik, és többszörösére nő.

Ár: 8 200 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

lillus09

2020. július 16.

Egy hónapja használom, előtte sok más márka C vitaminos szérumját is próbáltam. Hozza az elvártakat, én pattanás utáni hegek halványítására szeretem ezeket az szérumokat. Szépen gyógyítja a friss hegeket és a régieket is, picit ragacsos, de gyorsan beszívódik, nem irritál, én reggelente használom és jön utána még 1 hígabb szérum. Simán lehete rétegezni, az egyetlen bajom vele, hogy csak 20 ml illetve egy pop up boltban vettem, így külön ezt megrendelni nem fogom, de tök jó, hogy magyar márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol