Skinfood

Ár:   $29   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. november 18.

Ár:   $29
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

50%-ban propoliszkivonatot, 20%-ban méhpempőt és 10%-ban mézet tartalmazó szérum

Monchhichi

2017. július 29.

Már hónapok óta használom hígabb eszenciák/hámlasztók fölé, hidratáló olaj alá. Egy vékonyka ragacsos réteget így rétegezős rutin részeként meghagy, de a mattra száradó dolgok nálam nem is válnak be valami jó szaftos cucc nélkül. Nagyon szépen csökkenti a gyulladásokat és hidratál. És elég lassan fogy, mert egy pumpálás az egész arcot bőségesen lefedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

incitatogranit

2016. december 1.

Nagyon kellemes a használata és nagyon jól hidratál is bár én utána még használom a Benton csigás esszenciát és a könnyebb változatú krémét is.
Pattanást írritációt fél év alatt nem okozott.
Ebay-en vettem kora tavasszal 4 X 5 ml-es kis üvegcsével és még az egyik bontatlanul vár a szekrényben a harmadiknak is van még az alján egy hétre való, szóval nagyon kiadós is. Jó érzés, hogy nincsen benne semmi káros kemikália.
A kis mintáknak is üveg még a pipettája is szóval a csomagolására sem lehet semmi panasz. Jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Pattanást írritációt fél év alatt nem okozott.

GNóri

2016. november 11.

Most télen valamiért rá vagyok kattanva a mézes dolgokra (testápoló, ajakbalzsam, arcápolók). Száraz bőrre ez egy életmentő esszencia. Zselés állagú, könnyen beszívódik, viszont baromi jól hidratál, és hihetetlen puha, feltöltődött tőle az arcbőröm. Illetve a propolisz előnye, hogy sebgyógyító, gyulladáscsökkentő hatású, amit tegnap ki is próbáltam. Tegnap kijött két nagyobb, gyulladt pukli az arcomon, amiket bekentem c-vitaminos szérummal, majd ezzel az esszenciával, és ez a kettő együtt reggelre teljesen lehúzta a puklikat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Funnyface

2016. május 12.

Régóta szemeztem vele, és most eljött az idő, (mielőtt kivonják a forgalomból) megrendeltem. Előre bocsátom, nem bántam meg. Megtalálta a helyét rétegező rutinomban. Egy magas alkohol tartalmú tonik után használom, majd emulsio és krém követi.

Tulajdonságai: Átlátszó, inkább gél állagú folyadék. Gyorsan szétterül a bőrön, de nem vizes, egészen jól felszívódik. Talán enyhe fényt, pici ragacsot hagy maga után, de a többi termékkel felszívódik. Csomagolása üveg, minőségi anyagokból készült. Csöppentővel adagolható, aminek a pumpa része, a kupak elfordításával ugrik elő. Ötletes és kényelmesen használható. Illata alig érezhető, és nem tudom mihez hasonlítani, de valami mézhez kapcsolódó lehet.

Előnye: rendkívül jól hidratálja a bőrömet az alkoholos tonik után, visszaleheli az életet belé. Nem pirulok tőle, nem irritál, a többi termékkel is jól együttműködik. Meg vagyok róla győzödve, bár biztosan nem állíthatom, hogy védi is a bőrömet az alkohol irritáló hatása ellen. Rugalmasabb, feszesebb, teltebb, hidratáltabb a bőröm vele.

Hátránya: nem tudom, töröm a fejemet. Ha mindenképpen írni szeretnék valamit, akkor enyhén ragacsos érzetet hagy, bőröm fényes tőle, lehet, hogy zsíros bőrön nem esne jól.

Összességében nagy örülök, és hálás vagyok ennek a terméknek, hogy vele tudom használni azt a tonikot. Hidratáló képessége egészen jó, más termékekkel kíválóan együttműködik. Ha nem vonják ki a forgalomból mire elfogy, újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Honey, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak