Sleek

Ár:   3795 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   Müller

Kétféle púdert tartalmazó paletta az arc kontúrozásához.

3 különböző árnyalatban kapható

2.000 Ft Sleek Face Contour Kit - Medium
Ár: 2.000 Ft + postaköltség , Eladó: ABarbara
Állapot: csak swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Corvin negyednél lehetséges, FoxPost, MPL csomagpont, és postán maradóként postázás is megoldható
Ár: 2000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
rekucccc

2019. október 4.

A highlightert nem szeretem belole, nekem tul csillamos, nem pedig fenyes, amit en szeretek, viszont a bronzer csodas, nem sargas a boromon, szépen eldolgozhato, en konturnak hasznalom egyébként a vilagos boromon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

csrmn

2019. október 4.

A light árnyalatot használom, tökéletes a világos bőrömhöz. 2-3 éve biztosan megvan, használom is minden nap, de nagyon kevés fogy belőle, s ennyi idő után is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Boombapple

2019. szeptember 23.

A medium árnyalatot vettem meg. A bronzer nem narancsos és nagyon pigmentált, leginkább a bahama mamához tudnám hasonlítani. A highlight viszont botrányos, púderknek túl fényes, highlightnak túl fénytelen. A soltice paletta után másra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

plinda

2019. július 12.

Bronzerként használom, mert sajnos nem az én kontúr színem,ahhoz viszont tökéletes. Nagyon szépen el lehet dolgozni, rétegezni is lehet. A mellette lévő highlightert használtam egy darabig, de nekem az túl csillámos, ezért sajnos csak 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

RekaDora

2019. február 24.

A medium árnyalat van meg, és hát könnyen használható, szépen eldolgozható, szép, természetes eredményt lehet vele elérni.
Az ára sem olyan vészes szerintem.
Konturpalettából a kedvencem lett a trend it up palettája mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Az ára sem olyan vészes szerintem.
Konturpalettából a kedvencem lett a trend it up palettája mellett.

Zsoji

2019. február 16.

A Lightot használom, nagyon jó, végre van egy kontúrozó színem, amit el tudok dolgozni és nem leszek okkergirl tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Nagyon világos bőröm van, így a Light árnyalat mellett döntöttem. A kontúrozó nem hat narancssárgának, nem túl sötét, nem túl világos és szépen el lehet dolgozni. A highlighter pedig szép fényt ad a mindennapokra. A csomagolása is cuki, a kis tükör benne nagyon praktikus. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Vicus

2018. augusztus 20.

Meg akartam venni, ezért sokat próbálgattam az árnyalatokat. A Lightban túl világos volt a kontúrozó, a Mediumban pedig a highlighter árnyalat volt túl sötét. Ezen felül szerintem nem valami jó minőségű a formulája, eléggé poros, nem tudom elképzelni, hogy ezt könnyen el lehet dolgozni szépre. A highlighter is nagyon csillámos volt, nem az a szép szaténfényű, mint amire számít az ember lánya. Ráadásul ha hozzáteszünk az árához egy ezrest, egy komplett palettát vehetünk, nemcsak 2 színt.. (pl. Revolution termékek teljes áron, de sokszor akciósak).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Lina14

2018. augusztus 20.

nekem semmi gondom nincs vele, a light árnyalat szépen illeszkedik a bőrömhöz, nekem nagy ecsetekkel szépen sikerül kisatírozni, mivel kevés is elég belőle, azért sokáig elég lesz. a highlighter része nekem nem nagy kedvencem, nagyon meleg az én bőrtónusomhoz, és kicsit glitteres, de amgy szép

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

skin

2018. április 3.

A sok 🌟 hatására szereztem be. Most egy hét után azt kell mondanom,hogy nagyon nem szeretem. Nem tudom úgy eldolgozni ahogy egy másik kontúrozót.
A highlither-t csak bónusznak tekintettem ,de azt kell mondjam az szuper és nagyon szép. Nem zsíros hatású hanem pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).