Sleek

Ár:   3795 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   Müller

Kétféle púdert tartalmazó paletta az arc kontúrozásához.

3 különböző árnyalatban kapható

Sleek Face Contour Kit - MEDIUM
Ár: 1900 , Eladó: Jank
Állapot: néhányszor használt (lásd a képen), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás +postaköltséggel
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: MLotti
Állapot: Képen látható állapotban, Helyszín: Esztergom, Budapest , fizetés: Személyes átvétel Esztergomban vagy Budapesten lehetséges, postán maradóként is megoldható

biuskam

2020. június 10.

Light árnyalatban van meg nekem, ami tökéletes a világos bőrömhöz. Csínyán kell bánni vele, mivel nagyon pigmentált és sok terméket vesz fel az ecset egyszerre. A highlighter része is csodás, szép színe van, tartós, nem tartalmaz nagy darabokat. Szerintem egy életre elég termék van benne:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

MLotti

2020. április 27.

A highlighterjét nagyon szerettem, hamar el is fogyott. Sajnos, a kontúr szín nekem rettenetesen sötét, és csak hosszú fáradozás árán tudtam vállalhatóra eldolgozni. Sajnálom, hogy nem lehet kapni külön csak a highlightert, úgy szívesen újra venném. Eladó termékek között megtalálható, aki esetleg csak a kontúrra pályázik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

heni0824

2020. április 22.

Számomra ez a tökéletes kontúr szín, nem az a tipikus meleg sárgás szín, inkább picit szürkésnek mondanám az arcra felvíve, ezáltal tökéletesen imitálja az árnyék színét az arcon(nekem a light árnyalat van meg). A tartóssága közepes, nem marad az arcon egésznap de azért 5-6 órát kibír!:) (a highlighter része nekem nem tetszik, túl csillámos, de nem hinném hogy bárki amiatt venné ezt meg)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

rekucccc

2019. október 4.

A highlightert nem szeretem belole, nekem tul csillamos, nem pedig fenyes, amit en szeretek, viszont a bronzer csodas, nem sargas a boromon, szépen eldolgozhato, en konturnak hasznalom egyébként a vilagos boromon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

csrmn

2019. október 4.

A light árnyalatot használom, tökéletes a világos bőrömhöz. 2-3 éve biztosan megvan, használom is minden nap, de nagyon kevés fogy belőle, s ennyi idő után is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Boombapple

2019. szeptember 23.

A medium árnyalatot vettem meg. A bronzer nem narancsos és nagyon pigmentált, leginkább a bahama mamához tudnám hasonlítani. A highlight viszont botrányos, púderknek túl fényes, highlightnak túl fénytelen. A soltice paletta után másra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

plinda

2019. július 12.

Bronzerként használom, mert sajnos nem az én kontúr színem,ahhoz viszont tökéletes. Nagyon szépen el lehet dolgozni, rétegezni is lehet. A mellette lévő highlightert használtam egy darabig, de nekem az túl csillámos, ezért sajnos csak 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

RekaDora

2019. február 24.

A medium árnyalat van meg, és hát könnyen használható, szépen eldolgozható, szép, természetes eredményt lehet vele elérni.
Az ára sem olyan vészes szerintem.
Konturpalettából a kedvencem lett a trend it up palettája mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Az ára sem olyan vészes szerintem.
Konturpalettából a kedvencem lett a trend it up palettája mellett.

Zsoji

2019. február 16.

A Lightot használom, nagyon jó, végre van egy kontúrozó színem, amit el tudok dolgozni és nem leszek okkergirl tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Nagyon világos bőröm van, így a Light árnyalat mellett döntöttem. A kontúrozó nem hat narancssárgának, nem túl sötét, nem túl világos és szépen el lehet dolgozni. A highlighter pedig szép fényt ad a mindennapokra. A csomagolása is cuki, a kis tükör benne nagyon praktikus. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).