Sleek

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Müller

A Glisten Me egy folyékony fény-emúlzió, mely csillámpala-pigmenteket tartalmaz, ezzel varázsolva ragyogó fényességet, megvilágítást a bőrnek. Általában a Benefit Moon Beam és High Beam és a MAC highlighter termékekhez hasonlítják a SLEEK Glisten Me termékeket. Arccsontra, szemöldök alatti részekre, testre valamint olyan területekre használjuk, melyeket ki akarunk emelni, meg akarunk világítani. Textúrája lehetővé teszi, hogy az alapozóhoz hozzákeverve is használjuk.

2 árnyalatban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

frozi

2017. március 17.

Ez az első highlighterem és nagyon imádom. Szuper befejezése egy nappali sminknek. Először féltem, hogy túlzás lesz és nem fog mutatni a fehér bőrömön, de a pirosítóval együtt szépen beolvad a bőrömbe. Szomorúan látom, hogy már nem gyártják, pedig szerintem nagyon tuti kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

claudia.nyilas

2015. május 6.

Ezzel a termékkel léptem be a highlighterek világába 5 évvel ezelőtt, és akkor örültem is neki, mint majom a farkának. Iszonyú sokáig elegendő egy ilyen üvegcse. Nekem Empress színben van meg. Kb. egy éve átvette nálam a helyét az Urban Decay egyik limitált highlightere, sokkal jobban bejön nekem a préselt por állagú termék, mint az ennyire folyékony. De amúgy nagyon szép ennek is a ragyogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

katalinmyy

2013. május 8.

Nekem az empress árnyalat van meg. Hatalmas kiszerelésben kapható, biztos évekig elég lesz. Szép eredmény érhető el vele, de azért elájulva nem vagyok tőle. Lehet olcsóbban ugyanilyen jó highlightereket venni. Azért jár az 5-ös neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

Erbo

2013. január 14.

En eloszor az attetszo arnyalatot akartam megvenni, de mivel az pont nem volt, es nem volt turelmem varni megrendeltem a masikat.En ugy tapasztaltam, hogy a masik arnyalat jobban fogy.En ajanlom nektek ezt a szint is, mert ha vekonyan tesszuk fel, csak egy halvany aranyos ragyogast ad, ha viszont "vastagabban" akar bronzositonak is beillik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Glara

2013. január 1.

Az empress árnyalatát rendeltem meg, de sajnos nem nyűgözött le. Annyira természetes a színe, hogy az nekem már túl természetes. Önmagában nem is használom, ha extra fényt szeretnék, akkor erre az "alapra" viszek fel +1 réteg por állagú highlighter-t, na úgy tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

orsoborso007

2012. július 13.

Az Empress árnyalatot vettem meg és nagyon szeretem. Hétköznapra az arccsontomra, és a szemöldökcsontomra teszek egy keveset, szépen, diszkréten csillog.
Estére, buliba már bátrabban kenegetem, szájra, kulcscsontra vállakra is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 13.

KissNiki

2012. június 9.

Nagyon jó highlighter! Az empress változat van meg. Nagyon természetes a fénye, egyáltalán nem hivalkodik. A sminkelés végén szoktam az arccsontom "tetejére" rakni belőle. Az ujjamra rakok egy keveset, rápöttyözöm az arccsontomra, a pirosító fölötti részre, és körkörös mozdulatokkat elsimítom! Ettől kapja meg a smink a koronát! Ez a termék annyira természetes fényű, hogy nyugodtan lehet hétköznapokon is hordani! A bronzosabb változatát is beújítom, nyáron tuti lesz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

natasha

2012. május 19.

Nagyon jó elegáns fényű highlighter!mintha ilyen bőrrel születtem volna! Amíg csak kapható lesz ezt fogom venni! Nekem a Goddess nevű folyékony arany van meg,gyönyörű!Nemcsak fényes lesz a bőröm hanem bronzbarna testtel tündökölhetek! Olyan szexinek érzem magam ha ez rajtam van hogy húú:)nyáron a lebarnult testtel összekombinálva tuti párost alkotnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

Timi16

2012. május 15.

Általában ha bulizni megyek akkor használom, nagyon szépen kiemeli a kulcscsontot és a dekoltázst, ráadásul tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Nita

2012. május 1.

Az elso folyekony highlightertem,nagyon szeretem!Az Empress valtozata van meg,de mar tervezem a masik szint is!Tartos,szepen csillog:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.