Sleek

Ár:   2775 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. október 5.

Lelőhely:   Müller

Krémes és könnyű folyékony highlighter, arcra és testre.

3 árnyalatban kapható

elizabethcarter

Korcsoport: < 18
2020. július 8.

Imádom! Életem egyik legjobb döntése volt, hogy beszereztem egyet. Solstice Hemisphere árnyalatban van meg. Brutál fényes, ami már a boltban látszott és nagyon tartós, amihez azért kétségeim voltak, de szerencsére hatalmas pozitív csalódás volt minden téren. Bőven megéri az árát, személy szerint ha kétszer ennyibe kerülne akkor is megvenném. Csak ajánlani tudom. Az egyetlen negatívum a termékben az a csomagolás, de hozzá lehet szokni, és megéri a macerát. Nagyon sokáig elég egy üveg, mivel minimális kell csak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 8.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. május 14.

Sokáig csak az arany volt meg, de már megvettem mind a 3 árnyalatot, egyszerűen olyan gyönyörű, imádom. Nagyon tartós, rétegezve brutál fénye van. És elképesztően tartós, hibátlanul fent marad arcon is, de még szemzugban és orron is amikor mindig könnyezek és orrot fújok. Nem bánnám ha lenne belőle valami extrább szín is, de nem hiszem hogy a Sleeknél lesz kék folyékony highlighter. Na sebaj, azt megveszem Jeffreetől. Viszont ez egy nagyon jó kis termék, ez a 3 highlighter biztos hogy állandó tagja lesz a kollekciómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 14.

alea

2020. április 7.

Érdekes a csomagolása, de sajnos nem praktikus. Nagyon vigyázni kell vele, nehogy az egész csomagolás maszatos legyen. Maga a termék szép fényes, sajnos én ebben is véltem felfedezni csillámokat, de szerencsére nem az egész egy tömény csillámpor-halmaz, inkább dominál a selymes fényű folyadék. Az ára megfelelő, elég egy kevés belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

axandra06

2020. január 3.

Maga a termék teszi a dolgát, ahogyan a korábbi véleményekből kiderül. A csomagolása viszont borzalmas. Az üvegből pipettával kell az arcra pöttyinteni, de bármennyire vigyázol, szétkenődik mindenhova. Az üveg túl pici, a pipetta túl széles hozzá, így ez a massza kinyomódik visszatekerésnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Vicus

2019. augusztus 4.

Imádom ezt a terméket akár alapozóhoz keverve, akár önmagában. Gyönyörű fénye van, nem csillámos, hanem tényleg csak selymesen fényes. Ehhez képest nem is drága, ár/érték arányban egyértelműen csillagos ötös, na meg amúgyis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Alsace

2019. augusztus 2.

Az itt lévő vélemények alapján vettem, mert szerettem volna egy jó minőségű szép highlightert kicsit melegebb színárnyalatban. Hezitáltam a rózsaszín és a pezsgő árnyalat között, végül a pezsgőt vettem meg, gyönyörűszép, könnyű használni, nincs ilyen bádogember kinézetem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

stylespiration

2019. április 11.

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal! Alapozó alá, belekeverve, vagy sima highlighterként is hibátlan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Kitts

2019. január 28.

Nem szeretem a világból kikergető csillámos, fehéren világító highlightereket, ezért nyúltam ezért a finoman, pezsgősen fénylő változatért. Eleget tett az elvárásaimnak. Matt alapozóba keverve egy minimális, természetes csillogást ad a bőrnek, alapozó felé jóval látványosabban, nagyon szépen, szintén természetesen emeli ki, amit kell. Nagyon szép színe van és tartós, építhető is. Aki nem a mai atom highlighterek bolondja és visszafogott, kifinomultabb csillogásra vágyik, őt keresi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

LittleSpark

2018. október 7.

Imádom! Alapozó alá szoktam használni, így csodaszép egészséges ragyogást ad a bőrnek. Valamint simán highlighternek is gyönyörű. Nagyok krémes, könnyen eldolgozható. Nekem a pezsgőszínű van meg. Egész nagy mennyiség szerintem, és ehhez képest az ára is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate