Sleek

Ár:   2775 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. október 5.

Lelőhely:   Müller

Krémes és könnyű folyékony highlighter, arcra és testre.

3 árnyalatban kapható

Vicus

2019. augusztus 4.

Imádom ezt a terméket akár alapozóhoz keverve, akár önmagában. Gyönyörű fénye van, nem csillámos, hanem tényleg csak selymesen fényes. Ehhez képest nem is drága, ár/érték arányban egyértelműen csillagos ötös, na meg amúgyis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Alsace

2019. augusztus 2.

Az itt lévő vélemények alapján vettem, mert szerettem volna egy jó minőségű szép highlightert kicsit melegebb színárnyalatban. Hezitáltam a rózsaszín és a pezsgő árnyalat között, végül a pezsgőt vettem meg, gyönyörűszép, könnyű használni, nincs ilyen bádogember kinézetem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

stylespiration

2019. április 11.

Csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal! Alapozó alá, belekeverve, vagy sima highlighterként is hibátlan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Kitts

2019. január 28.

Nem szeretem a világból kikergető csillámos, fehéren világító highlightereket, ezért nyúltam ezért a finoman, pezsgősen fénylő változatért. Eleget tett az elvárásaimnak. Matt alapozóba keverve egy minimális, természetes csillogást ad a bőrnek, alapozó felé jóval látványosabban, nagyon szépen, szintén természetesen emeli ki, amit kell. Nagyon szép színe van és tartós, építhető is. Aki nem a mai atom highlighterek bolondja és visszafogott, kifinomultabb csillogásra vágyik, őt keresi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

LittleSpark

2018. október 7.

Imádom! Alapozó alá szoktam használni, így csodaszép egészséges ragyogást ad a bőrnek. Valamint simán highlighternek is gyönyörű. Nagyok krémes, könnyen eldolgozható. Nekem a pezsgőszínű van meg. Egész nagy mennyiség szerintem, és ehhez képest az ára is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate