Sleek

Ár:   2270 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alsace, Módosítva: 2020. július 28.

Kiszerelés:   1,9 g
Lelőhely:   Müller

"Intenzív, finomra őrölt pigmentek, három fémes és három duokróm finishel. Használható önmagában, vagy a Sleek pigment tranformerével tükörfényessé varázsolhatod az igazán extrém hatásért!"

6 árnyalatban kapható

Színezékek: CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891