Sleek

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Lelőhely:   Müller

Kompakt púder, préselt mattosító púder. Teljes fedést ad, emellett fixálásra is használható. A fénylő bőrt hosszú ideig mattosítja.

Powderpuff Girl

2017. október 5.

Nekem is a biscuit árnyalat van meg, púdernek túl sötét, de kontúrozáshoz télre, a sápadt arcú bőrömre tökéletes. Egyenletesen lehet felvinni, nem foltos, természetes hatású a börön. A sleek márka termékeivel (1-et kivéve, a matt ajakrúzst, na mert az borzalmas) mind nagyon elégedett vagyok, szerintem bátran válasszatok közölük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

csdora6

2017. június 7.

Interneten rendeltem és sikerült sötétebb árnyalatot megvenni.... de abszolút nem keseredtem el, mert így bronzosításnak, kontúrozásnak használom és bevált :D :D egész télen és tavasszal szép napbarnított hatásom volt. Még a munkahelyen is megjegyezték, hogy milyen szép barna vagyok :) Nekem nagyon bevált. KÖnnyű vele dolgozni, szép az állaga, a finishe. :) Mindenkinek ajánlom. Mint púder, nem tudom, hogy funkcionál :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

storm28.oe

2014. augusztus 19.

Biscuit árnyalatom van.Féltem sárgás lesz,mert a mup oldalán a szinminták elég bizonytalanok és ugye a monitor is torzit valamennyire,de abszolut nyerő lett minden szempontbol.Mattit-mondjuk nem fél napokra,de 4-5 ora kemény 30 fokban végzett munka közben is fennmaradt és nem fénylett at nagyon a bőröm.Kompakt kiszerelés tükörrel pamaccsal-ami szinte használhatatlan-ecsettel egyszerübb használni:)Egyenletesen fed,nem foltos,szine börtónusba jol illeszkedik (fehér-porcelánszerű a hugom arcszine,de azon is jol szuperált nem természetellenes,valahogy természetes hatást kelt nem azonos börtónusu börön is) Szerelem első használatra :) Az arcomrol csak keményebb modszerekkel tudtam nyom nélkül lepattintani( micellás viz,kétkomponensű arclemoso :) ) Ár-érték arányban verhetetlen (na azért nem mac minőség,de jo alternaiva )
Update-minden mást elajándékoztam-legjobb kompaktom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Update-minden mást elajándékoztam-legjobb kompaktom :D

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.