Smashbox

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Douglas, online

Vízálló szemceruza, mely minden kicsavarásnál kihegyezi magát, így sosem lesz tompa.

KezdoManias

2019. október 31.

Irtóra elmés szerkezet: a kupakja hegyez, amikor z ember vosszacsavarja (nem lehet szimplán rátenni a kupakot). Így hegyeződik. Magát a ceruzabelet sem csavarni kell, hanem rotringszerűen nyomkodni, csak nem a végén. Nagyon szórakoztató! Kár, h9gy a belbecs kevésbé dicséretre méltí:( 3D orchid árnyalatban jutottam hozzá - gyönyörű sötétlila szín lenne, ha sikerülne felhelyezni. Az én példányom szörnyen kemény, lehet, hogy régi már. Sajnálatos, mert minden más szempontból imádnám. A pontszám a csomagolasért 5, a termékert 1 csillag. Atlag 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

szgyongyi

2016. november 27.

A Penny Lane árnyalat van meg, szép, kicsit csillogó középbarna szín. A kicsavarással hegyeződik, mindig vékony vonalat lehet vele húzni. Nagyon tartós, ahova felteszem, ottmarad. Pont ezért eldolgozni nem nagyon lehet. Az ára miatt meg fogom gondolni, hogy újravegyem-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 27.

LBN

2016. november 14.

Ez a termék is a Try it kit-emben volt benne, fekete árnyalatban. Jajj neee. Nem lehet vele szépen dolgozni, de ha jó vonalat húzol, akkor tényleg nem megy sehova, precízen mégsem tudom használni.
Remélem, csak én voltam ilyen szerencsétlen vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Remélem, csak én voltam ilyen szerencsétlen vele.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.