So. Se. Pharm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissNickole, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Floragyn probiotikus intim zuhany, 1x-i használatra. Savas karakterű, kiváló tisztító hatású intimzuhany, (eszköz és folyadék egyben) alkalmazható hüvelyöblítésre és a külső intim testrészek tisztántartására.

MissNickole

2013. december 29.

Én egy erős felfázásos időszak után vásároltam, a feladatát tökéletesen ellátta, tényleg elég volt egyszer használnom. Teljesen tisztának és egészségesnek éreztem utána magam. Az, hogy csak egyszer használatos szerintem előny és hátrány is egyben:(
Előny, mert original csomagolásban van fóliázva, ezért biztos, hogy teljesen steril, hátrány, hogy nem tölthető újra, mint a régebben kapható volt lactacyd intim zuhany, minden alkalommal meg kell venni a műanyag flakont is, mert így adják kész termékként, s annyira azért nem olcsó....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid