Soapwalla

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Toxikus anyagoktól (alumíniumszármazékok, parabén, stb.) mentes, hatásos organikus deokrém. Érzékeny bőrre készült változat.

krenat

2018. december 16.

Az eredeti Soapwalla deo volt számomra az abszolút Szent Grál, aztán egy idő múlva érzékeny lettem a szódabikarbónára és nem tudtam tovább használni. Így nagyon megörültem, hogy kijött belőle ez a verzió, de sajnos ez nem ugyanolyan jó. Az állaga nehezebb, ragacsosabb, amivel még ki tudnék békülni, viszont a színe... igaz, hogy a bőrön nem látszik, hogy sötét, de szinte az összes ruhámat összefogja hónaljban, a fehér melltartóim oldala egy hordás után piszkos szürke lesz. Keresem tovább az új Szent Grált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

zsofiab

2018. június 29.

Szerettem volna télre egy Al-mentes dezodort, mert akkor kevésbé izzadok egyébként is, legalább ilyenkor használjak egészségesebb cuccokat. Egyébként nem vagyok extrém izzadós és büdös sem, szóval igazából ellennék akármilyen deo nélkül is de azért jobb ha van rajtam valami illatos:) Szóval összességében elégedett vagyok vele, de arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire semlegesíti a szagokat. Kicsit nehezen felvihető télen, mert kevésbé kenhető állagú lesz a hideg miatt. Mindig kezet kell a felvitel után mosni, ez egy kicsit macerás. Kicsit fura ez a sár színe is, de eloszlatva a hónaljon már nem vehető észre. A legnagyobb problémám azzal volt, hogy a fekete cuccaimon elég durva világos foltot hagyott, ez nagyon zavar. Egyébként nagyon sokáig érzem a levendula illatot magamon, parfümmel együtt talán már kicsit sok is, ha keverednek az illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

hfancs

2018. június 27.

Az eddigi legdrágább dezodorom és amennyire örültem az elején, hogy hatásos ez nagyjából 1 héttel később meg is szűnt. A páromnak viszont tökéletesen működik. Nem hiszem, hogy újra veszem, mert ennyiért hasonló hatékonyságú, de olcsóbb alumínium mentes dezodorokat lehet találni. Azért örültem meg neki nagyon, mert szódabikarbóna mentes ami elég ritka az ilyen természetes dezodorokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.