Sodasan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A Sodasan bio növényi szappanok különböző növényi olajokból készülnek,mint amilyen a pálmamagolaj, a pálmaolaj vagy a napraforgóolaj. Minden felhasznált olaj ellenőrzött biogazdálkodásból származik.

Bagagabcsi

2016. január 21.

Kipróbáltuk, jó volt, de hiányzott az illat. A rózsás verziót egyedülálló csajos lányoknak vagy kislányos családoknak ajánlom, nekünk az olivás-citromos a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

TienMu

2014. november 21.

Borzalmas. Elkövettem azt a hibát, hogy nagy flakonnal vettem kegyetlen drágán, mondván nem lehet rossz, hisz natúr, meg milyen jók az összetevők. Illatmentes, gondoltam még nem is irritál. Büdös, olyan szaga van, mint a többször használt kicsit avas sütőolajnak, ráadásul a kezem ragacsos lesz utána még jó ideig. Az utóbbi miatt még az illatos verziókat sem merem megkockáztatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 21.

MonaZ

2014. november 9.

Nagyon elégedett vagyok vele. Másfél éve használom. Összetevők alapján is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 9.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!