Soft & Gentle

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Dezodorok

A Soft & Gentle egyedülálló, növényi kivonatokat használó izzadásgátló formulája, amely a szokásos alumíniummentes dezodorokhoz képest hatékonyabban visszafogja az izzadást és a szagok kialakulását, miközben hagyja a bőrt szabadon lélegezni. Allergénmentes zöld tea illattal.

NPetra22

2019. szeptember 16.

Nem ajánlom. Nem vagyok izzadós és szerencsére ,ha megizzadok sem lesz olyan nagyon kellemetlen izzadságszagom de ettől a deotól legnagyobb meglepetésemre
kifejezetten érezhető és nagyon zavaróan nagyon büdös lettem 1óra használat után, plusz még sokkal jobban is izzadtam , mint mikor nem kenem magam semmivel, úgyhogy nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Dorci94

2019. január 29.

A 2 csillagot a kellemes illata miatt kapta, de ez nekem kevés... Szerettem volna egy alumínium mentes deot, gondoltam ez szipiszupi lesz. Az Active szót látván gondoltam kibír egy munkanapot. Hát nem... nagyon nem. Sőt igazából a max teljesítménye az 4 óra.. és még csak nyár sincs, tehát szerintem nagyon gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

GyongyiCsoban

2018. november 21.

Halottnak a csók.
Max ami pozotiv az az illata, de azt egy 200 forintos dezodor is tudja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Halottnak a csók.
Max ami pozotiv az az illata, de azt egy 200 forintos dezodor is tudja

Loona

2018. augusztus 12.

Évek óta csak pumpás dezodorokat használok, fújósból csak kis kiszerelést vásárolok "táskába dobálósnak vészhelyzetre", de ez kíváncsivá tett. Főleg az volt benne szimpatikus, hogy alu-és alkoholmentes is egyszerre, ilyenből ugyanis régóta kerestem olyat, ami működik is.
Ez pedig működik :) Az izzadást ugyan nem gátolja, de én olyan alumentes dezodorral nem találkoztam még, ami így működne, így ezt nem is vártam el tőle, csak azt, hogy ne legyek büdös, ebben pedig abszolút hatékony: szuperül semlegesíti a szagokat ebben a horror melegben is, reggel felfújva simán kibír egy átlagos (értsd: nem szuperstresszes) napot. Az illatát szeretem, és bár a legtöbb parfümömhöz jól passzolna és nem zavarna be, szerencsére elillan, mire a parfümhöz jutok (hónaljban célzottan megszagolva azért érződik még enyhén ilyenkor is). Mivel alkoholmentes, közvetlenül borotválás után sem csíp, ebből a szempontból is szuper.

Amiért viszont mégis csak négy csillagot kap, az az, hogy ár/érték arányban szerintem elég borsos az ára: nagyon gyorsan fogy, sokkal gyorsabban, mint a feleekkora kiszerelésű pumpás dezodoraim. Lehet, hogy fújós dezodoroknál ez normális, de pumpáshoz szokottan nekem ez elég zavaró, és nem tudok nem arra gondolni/bosszant, hogy fújás közben jelentős része megy a levegőbe, kevésbé használható célzottan, mint egy pumpás dezodor (és az illatával is tele lesz a lakás, ami akkor is zavar, ha amúgy az illata tetszik).

Pumpás változatban, vagy ha kapható lenne utazó kiszerelésben, gondolkodás nélkül újravenném, de szerintem így nem fogom, maradok a pumpásoknál, és keresem tovább olyan kiszrerelésben az igazi alu-és alkoholmentest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Lill

2018. augusztus 1.

Ez nem izzadásgátló, ez izzadás serkentő! Nem segít semmit, szagon és az izzadtság mennyiségén is csak ront, rosszabb mintha nem használna semmit az ember. Kerüljétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Szilo

2018. július 28.

Már a többediket veszem active-ból, egyszer elcsábultam a care-re, de annak nem jött be az illata, ez sokkal jobban eltűr maga mellett egy parfümöt. 30 fokig teszi a dolgát,fölötte már nem elég, de addig OK és segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Bibori

2018. június 21.

ennyire durván rossz dezodort még nem használtam....alapból nincs jó illata, de hogy fél-1 óra után olyan orbitális szaga lesz a hónaljadon, kb. mint egy hajléktalannak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

raczmariann

2018. május 6.

Nekem egyáltalán semmit nem használ,elég izzadós vagyok,pláne most kismamaként szinte semmi nem használ,igaz hogy aluminium mentes de nekem ez egy nagy nem sajnos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Szila20

2017. augusztus 22.

Talán az eddigi legjobb dezodor, amit használtam. :) Nem vagyok finnyás dezodorok terén, eddig még nem volt olyan termék, ami ne vált volna be (kisebb zavaró tényezők előfordultak persze), de ezt a spray-t kifejezetten szerettem. :) Megfelelő az izzadásgátló hatása, nagyon kis visszafogott, kellemes illata van, öröm használni. :)

Ha most próbálod ki, egy jó tanács: tényleg jól rázd fel, és tartsd a 15 cm távolságot! :) Nálam ez először elmaradt, és eléggé égette a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Bellatrix

2017. július 4.

Annyira "soft" hogy kb fél óra után már durva izzadságszaga van az embernek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

Annyira "soft" hogy kb fél óra után már durva izzadságszaga van az embernek!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag