Soft & Gentle

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Dezodorok

A Soft & Gentle egyedülálló, növényi kivonatokat használó izzadásgátló formulája, amely a szokásos alumíniummentes dezodorokhoz képest hatékonyabban visszafogja az izzadást és a szagok kialakulását, miközben hagyja a bőrt szabadon lélegezni. Allergénmentes kókuszvíz illattal.

anyeszka

2018. július 3.

Soha ilyen büdös nem voltam még :( Még deo nélkül se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Soha ilyen büdös nem voltam még :( Még deo nélkül se.

S.K

2017. július 9.

Fölösleges pénzkidobás. Semmit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Fölösleges pénzkidobás. Semmit nem ér.

tagnes96

2017. április 8.

Nem szerettem, nagyon kellemetlen illatú lettem tőle, pedig meg sem izzadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Nem szerettem, nagyon kellemetlen illatú lettem tőle, pedig meg sem izzadtam.

madama

2017. március 6.

Fürdés után befújtam magam, kocsikáztam aznap, majd olyan büdös lettem, hogy a baratnőm megjegyezte, hogy hagyjak fel a mostani deo használatával, mert elülne mellőlem a buszon. :-(( drága és hatástalan.:((plusz extrém büdös lettem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Mesiann

2017. március 2.

Az illata kellemes, nekem nem okozott semmilyen irritációt. A ruháimon sem hagyott fehér foltot. Viszont sajnos nekem a szagtalanító hatása nem tartott ki a nap végéig, még télen sem (nem vagyok nagyon "izzadós típus"). Mivel az elsődleges szempont számomra pont a szagtalanítás lenne, sajnos tovább kell keresnem a megbízható, alumentes dezodort...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Nyuszoka

2017. január 12.

Ez volt az első alumentes dezodorom, így csak az alusokhoz van eddig viszonyítási alapom. Először a pozitívumok: nagyon finom, visszafogott az illata, így nem zavar be a parfüm használatba, nem irritálta és nem szárította a bőrömet, valamint teljes száradás (kb. 3 perc) után nem hagyott foltokat a ruhán öltözéskor. Negatívumok: az első pár használatnál még rendben volt minden, de aztán olyan mértékű izzadást és testszagot tapasztaltam magamon, mint még soha semmitől, de tényleg, ha nem használok semmit, még akkor sem tudok ilyet produkálni, valami borzalmas volt, ráadásul az sem használt csak kb. 10 percig, ha újrafújtam magam. Gondoltam ha munkába nem is, de legalább otthonra elhasználom majd, mert ott úgy sem lesz nagy kihívások elé állítva, de még azt sem bírta. Nem tudom, lehet, hogy csak velem nem volt kompatibilis a cucc, de nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

szevin007

2016. november 12.

Szagtalanít, ezzel nem volt gondom. Az illata borzalmas volt Számomra, émelyítő förmedvény. A hatása tagadhatatlan. Ha csak ezt veszem figyelembe akkor ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

ihavenotime4this

2016. október 30.

Fájó csomókat okozott, melyek eltűntek a használat felfüggesztését követően. Nekem alumínium tartalmúak okoznak ilyen csomókat, illetve néhány alumínium-mentes, köztük ez is, azonban még nem tudtam rájönni, hogy bizonyos "mentesek" miért, melyik összetevő lehet a ludas . Így sajnos számomra használhatatlan, pedig finom az illata, kénytelen voltam anyukámnak adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Alexandra19

2016. október 12.

50%-os kuponnal vettem, es orulok is hogy nem vettem meg teljes aron, mert nekem nem valt be. Az illata jo, de az izzadsagot nekem nem gatolta. Csalodas volt, pedig nagy remenyeket fuztem hozza

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Makk Zsuzsó

2016. augusztus 12.

Eddig ez az első alu- és alkoholmentes dezodor, ami működik. Ezt a kókuszvíz illatot nem értem, még csak nem is emlékeztet rá, olyan az illata, mint bármelyik Rexonának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag