Soft & Gentle

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 30.

Kategória:   Dezodorok

A Soft & Gentle egyedülálló, növényi kivonatokat használó izzadásgátló formulája, amely a szokásos alumíniummentes dezodorokhoz képest hatékonyabban visszafogja az izzadást és a szagok kialakulását, miközben hagyja a bőrt szabadon lélegezni. Allergénmentes rózsaillattal.

Mercis85

2018. augusztus 24.

1 csillag sajnos,ez a termék semmit sem ér.
Az tény,hogy az alumíniummentes dezodorok nem annyira hatékonyak,de azért vannak olyanok amik több órát kibírnak.
Na ez pont nem az a termék.
Az illata is rossz nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

1 csillag sajnos,ez a termék semmit sem ér.
Na ez pont nem az a termék.
Az illata is rossz nagyon.

zdoreebaba

2017. július 1.

Aki használta már az Yves Rocher legújabb hab-ás tusfürdőjét, az Ylang-Ylang illatút, akkor rájöhet, hogy ennek a dezodornak teljesen olyan illata van, mint annak a tusfürdőnek. Ezért nem szerettem meg sem a tusfürdőt, sem ezt a dezodort illatra. Túlságosan erős, émelyitő illatuk van.
A dezodor mindezektől eltekintve egészen jónak bizonyult. A DM-ben le volt értékelve 999 forintra ás már régóta le akartam csapni rá. Erre megvettem. A tesztelése 1 hete kezdődött. Pozitivumok: sokkal erősebb nyomás, mint más dezodoroknál; jó kis pumpa, kis tégely, ami kis helyen is elfér, nem irritál, nem tartalmaz aluminiumot, amit a legjobban imádok benne. Plusz a szagokat jól elnyomja, de bár ne ilyen lenne az illata. Negativuma egyértelműen az illata és az, hogy nem tartós a hatása. Használtam ennél már jobb dezodort, de az új aluminiummentes dezodorokat most tesztelik. Kezdésnek nem rossz, de remélem a tartósságon és az illaton még kicsit dolgoznak a kutatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Makk Zsuzsó

2017. május 20.

Nem valami visszafogott az illata, kicsit kellemesebbre számítottam, de mindegy, elhasználom. A hatása az alumentesség miatt max. erős közepes, ki lehet vele húzni egy nem túl aktív, otthon tevős-vevős napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

barbiii_sz

2017. április 9.

Az illatát én önmagában kedvelem, kellemes. A 'pumpáját' szintén szeretem, mert koncentráltabban és erősebben permetez, mint azt már megszoktam és nekem ez így jobban tetszik. Az izzadásgátló hatása is egészen jó, valóban csökkenti a verejtékezés mértékét, ellenben a bőrön és az izzadással elegyedve az illata számomra már inkább válik kellemetlenné. Nem hagy nyomot a ruhán és nem is irritálja a bőrömet. Kipróbálom majd másik illatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

lanaisthequeen

2016. december 11.

Sokat vártam tőle, mert több helyen olvastam, hogy nagyon jó. Az első aluminium-mentes dezodorom, sokat vaciláltam, hogy ezt vagy a CD-t vegyem-e, végül e mellett maradtam. Kár volt, nekem nagyon nem vált be, nem fedi el a szagokat. Hagytam neki egy kis időt, de sajnos nem lett jobb, szóval végül megvettem a CD-t. Sajnálom, hogy nem vált be, mert az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

szevin007

2016. november 24.

Számomra a legfontosabb a szagtalanítás. Ezt nem teljesítette. Naponta háromszor kell befújnom vele magamat és úgy is csak na-na. Sajnos nem jött be, pedig nagyon szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

lilitakacs

2016. október 14.

Mivel most már csak alumínium mentes dezodorokat használok, azért bátorkodtam ezt is megvenni. Szerencsére fél áron jutottam hozzá, dm kuponnal. Az illata jó, a csomagolása is tetszik, nem irritálja a bőrt, viszont ennél több jót nem nagyon tudok róla mondani. Izzadság gátló hatást nem nagyon tapasztaltam rajta, de a legnagyobb hibája, hogy kb. fél órával használat után szagosnak éreztem magam. Nekem emiatt nem vált be, mert nekem ez a legfontosabb, amit egy dezodortól elvárnék. Nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

kissveraa

2016. szeptember 29.

Szuper! Elsőre elég durva az illata, de ha eltelik 5 perc utána kellemes finom illat marad utána, nem olyan tolakodó mint első szippantásra. Eddig elég hatékonynak tűnik, bár már nincs nyár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Ancsuk

2016. június 8.

Évek óta Secret izzadásgátlót használtam de kezdem megunni és Megláttam a dm polcain na meg sok jót is hallottam erről az új márkáról és szerencsére nem csalódtam, elég szépek az összetevők sok gyógynövényt tartalmaz de ami a legfontosabb, hogy nem izzadok és kellemetlen szagokat is elnyomja a többi társát is tesztelni fogom eddig 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Cukorgomboc

2016. május 19.

Legjobb alu-mentes izzadásgátló amit próbáltam! Az illata is nagyon kellemes, de ami fő szempont hogy rendkívül hatékony. Ugyan 40 fokban még nem teszteltem, de az addigi tudása alpján csillagos 5-ös. :) Tuti, hogy a többi illatot is kipróbálom majd ha ez elfogy (1 hónapja használom és még bőven van benne)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag