Soft & Gentle

Ár:   950 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. július 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló dezodor 48 órás védelemmel

Alumínium-klorohidrát-, allergén- és alkoholmentes.

dorinahezso

2017. december 11.

Kettőt is vettem belőle, úgy megörültem neki. Nem vagyok nagyon izzadékony, nekem bejött. Tudni kell, hogy kevés is elég belőle, mert koncentrátum (vagy mi). Nincs panaszom a szagára sem, azért nem veszem csak újra, mert szeretnék átállni a sós dezodorokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Mehecske

2017. május 7.

Esélytelenül pocsék. Büdös (finoman fogalmaztam) hatástalan. Porlik, majd megfulladok, mikor kifújom (a szagától és a permettől is). De ha ez nem lenne elég, még az izzadságszagtól sem véd meg: 48 óra? Ugyan már, 1 óráig véd, de ha kitetted a lábad a házból (ki sem kell tenned) akkor inkább be se fújd magad ezzel. (egyébként ki nem fürdik 48 óráig, miért jönnek mindig ezzel a dumával? 12 órát ha teljesítene, az már elég is lenne.) Nulla csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

kdorci

2016. július 3.

A dmben le volt értékelve gondoltam teszek egy próbát mert így a kupakját megszagizva jó illata volt....hát rettentően büdös....mikor be fújtam magam hirtelen nem tudtam mi ez a szag....aztán rájöttem, hogy ez...és ennyi pénzért sokkal jobban vártam volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

v.szilvia789

2015. augusztus 12.

Annyira akartam, hogy működjön...Szóval a mostani kánikula tökéletes idő a tesztelésre, ami ezt kibírja, az tényleg jó. Friss illat, a fej jól permetez, de a hatása harmatgyenge. Pár óra után megjelennek a nem kívánt szagok és az izzadás is. Nem akarom igazán tovább ragozni, 75 ml majdnem egy ezres (igaz, erre volt féláras dm kuponom), kicsit sem éri meg. Itthon vagy hétvégén elfújkálom, és köszönöm szépen többet nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.