Softsoap

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Kókusz illatú bőrrdírozó tusfürdő.

Ez egy ultra gazdag formula jojoba olajjal és zúzott kókusz kívonattal gyengén tisztít a bőr felületének megújításáért miközben segít megőrizni a természetes hidratáltságot, puhaságot, és rugalmasságot.

Ildie

2014. december 26.

Minden amit egy bogyós tusfürdőtől el lehet várni. Vannak benne kis radírozó szemcsék, sűrű, nem folyik szét, isteni az illata, ami elég sokáig megmarad, a kókuszos pafümömmel nagyon jóban van. Nem drága, nem olcsó, átlagos ára van. Szép a flakonja, impulzusvásároltam, mert kellett valami, és látszottak a kis szemcsék, amikért oda vagyok. Szuper cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.