Soins

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Ez a lágy mandulaolajos, aloés tej segít a nap bármely szakaszában tisztítani es frissíteni az arcodat, csak  mártsd bele a pamacsodat és gyengéden töröld át  a bőröd mielőtt bekrémezed magad, smink eltávolításnál se aggódj, mert nem csípi a szemet. Továbbá  nagyon kevés kell belőle."

Morci

2019. november 8.

Nekem már a flakonos verzió van meg. Szerintem túl zsíros az állaga, nem tudom maradéktalanul eltávolítani, ezért nem is érzem a használata után tisztának a bőröm. Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

tukbetty

2019. március 20.

Használata nagyon kellemes, az érzékeny bőröm nagyon szereti. Illata diszkrét. A szemet nem csípi, a bőr kellemesen lágy lesz utána. Szóval szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 20.

biondi

2018. december 3.

Szerettem volna egy természetes összetevőkkel rendelkező sminklemosót, és végül rá esett a választásom. Első lemosásnál jól lehozta a sminket, de valahogy nem éreztem úgy, hogy eléggé tisztított volna. Az arcbőröm viszont puha maradt utána, nagyon kellemes érzés volt. Második használat után viszont iszonyatosan bevörösödött a bőröm foltokban, Bepanthennel kellett bekennem éjszakára, hogy elmúljon, de nagyon rossz volt, égett az egész. Nem tudom, hogy van-e benne valami olyan összetevő, ami irritálhatta a bőrömet, vagy a teafaolajos szappanos lemosással együtt nem bírta a bőröm, de eddig más sminklemosónál vagy micelláris víznél ezt még soha nem tapasztaltam. Ezek miatt egyelőre 3*, de még teszek egy próbát óvatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

LadyBianka

2018. szeptember 26.

Zsíros és pattanásos/aknés volt a bőröm, de mióta ezt használom (3 hete) teljesen elmúltak, a bőröm kevésbé zsíros, a pattanások szinte teljesen megszűntek!
A bőröm puhább, nincs kiszáradva nap végére. Este használom a sminkem eltávolítására tonik után, és mindent lehoz, amivel a tonik már nem tud megbirkózni, az neki sima ügy :) nagyon imádom, tuti újravevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

gyzsofia

2018. július 23.

Sokszor gyulladt pattanásaim vannak az állam két oldalán, igaz teljesen nem múlnak el, de enyhít rajtuk. Ezt használom a szempillaspirál lemosására is, nem csípi a szemet egyáltalán. Natúr illata van, de nem zavaró. A kiszerelése lehetne nagyobb, nekem gyorsan elfogy sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

ancsi97

2017. december 27.

Én szeretem.A sima sminket könnyen leszedi,viszont a vizállóval elég rendesen harcol. Én az illatát semlegesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

gsara02

2017. május 17.

Sminklemosás után szoktam használni, hogy a maradék sminket leszedje, illetve ha nem használok sminket, akkor a napi szennyeződésektől szoktam megtisztítani vele az arcom. Eleinte furcsa volt az illata, kicsit orvosi, viszont hamar meg lehet szokni. Kevés kell belőle, szépen tisztít, kellemes érzetet hagy az arcon. Lassan a 2. tégelyt használom el, és biztosan újra fogom venni. A napi arctisztítási rutinom részévé vált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

redakkrisztinaa

2017. március 24.

Az illata kicsit kellemetlen számomra , viszont a dolgát azt tökéletesen teszi. Kevés is elég belőle , és a sminket majdhogynem maradéktalanul lehozza. Nem szárít , nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. október 6.

Nagyon kellemes a használata. Kevés kell belőle, kíméletes az érzékeny bőrhöz is. Használata után üde, puha lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 6.

Nikcsyke8908

2015. szeptember 9.

A jó minőségű, természetes anyagokból álló arctej előnye, hogy a szem körüli smink eltávolítására is használhatjuk, és nem szükséges külön sminklemosót vásárolni. Egyáltalán nem irritálja a szemet és az arcbőrt. Persze nem csak a smink,hanem a napközbeni szennyeződések eltávolítására is alkalmas. Nagyon hatékony. Az arctej kellemesen lágyítja és bőségesen táplálja a bőrt. Csak ajánlani tudom! :) Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract