Soins

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soins, Módosítva: 2017. december 11.

Kiszerelés:   40g
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"A mandula olajnak, a kakaó vajnak , a hársfavíznek és a ligetszépe olajnak köszönhetően ez egy nyugtató koktél a bőröd számára  és elengedhetetlen borotválkozás  és napozás után a használata,  az illata ellenállhatatlan, férfiak, nők, gyerekek  egyaránt  használhatják."

mina2020

2016. augusztus 5.

Hát én nem égtem le, úgyhogy hogy leégésre milyen lehet azt sajnos nem tudom. De 8 hónapos kismama vagyok és elég sok stria lett a hasamon, amit reggel és este folyamatosan kenegetek. Ettől függetlenül sokszor napközbe is fáj, viszket és feszül. Ezért napközben bekenem ezzel a bőrnyugtató krémmel és hát mennyei 😃 Azonnal elmúlik a viszketés és feszülés úgyhogy imádom, nekem most maga a megváltás 😃 A másik amire kipróbáltam az a szúnyogcsípés. Ugyan nem gyógyul hamarabb a krémtől, de a viszketés szinte azonnal elmúlik és sokáig nem is tér vissza. Az illata nekem annyira nem jön be, nincs rossz illata, de nekem nem kellemes, persze lehet, hogy csak a terhesség miatt van. Mindent összevetve, ha elfogy, fogok beszerezni egy másik üveggel, mondjuk úgy egy fél év múlva, mert annyira sűrű a krém, hogy egyáltalán nem fogy gyorsan :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Jenci

2015. szeptember 9.

Csak ajánlani tudom mindenkinek, nem nagyon szeretem a krémeket, de ezt minden birotválkozás után használom! Régen problémát okozott a borotválkozás után kipirosodás, de ez már a múlté! Sima pirosodás mentes bőr!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol